Şimdi Ara

Gelmiş Geçmiş En İyi Türk Orta Saha Tartışmasız... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İstikrar,kariyer vs. Emre'nin daha iyi de Sergen inanılmaz yetenekli bir adamdı.Gençken sahip olduğu fiziği dolayısıyla hızını falan koruyabilseydi banko büyük takımlarda oynardı.O göbek yapıp yatmayı tercih etti ki o hali bile şampiyon yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 28 Temmuz 2017; 13:14:17 >

• izlediğim en iyi türk orta saha yıldıray baştürk. ama ikincisi emre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdepYahu1299

37 yaşındaki adam 5 dakikada club brugge taraftarının nefretini de kazanmayı başardı . Bu yaşta milli takımda rahatlıkla oynar. Sergenden daha üstün bir oyuncu.

Not: Karakteri biraz düzgün olsa Barça , Real de rahat oynardı.

Arda Barcelona'da ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız Emre.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Tugay Kerimoğlu

Suat Kaya

Sergen Yalçın

Oğuz Çetin

İlk akla gelen bu adamlar bile emreden iyiyken, emre ye gelmiş geçmiş en iyi orta saha demek dramdir

Romantikliğin lüzumu yok Emre o saydıklarının hepsinden daha iyi oyuncu.
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Herturlu sergen.Emre diyenlerin yasi kucuk heralde sergeni izlememisler.
  • SELÇUK ŞAHİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ostibaba -- 28 Temmuz 2017; 17:33:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ostibaba

SELÇUK ŞAHİN

AKSİNİ İDDA EDEN NET VİZYONSUZDUR
  • @EdepYahu1299 Emre yıllardır top oynuyor.Ama emre faktörü diye birşey yoktur.Orta sahada top yapıyor eywallah ama büyük takım topçusu olmak farklıdır.Fenerde böyleydi milli takımda böyle, sergeni sahaya at almanların içinden geçer.Yıldıray'ı koy sahaya leverkuseni final (final dediysem 2002 Champions League Final) yaşın küçük olduğu için bunları bilmezsin Başakşehir'de bi ön eleme maçında iyi oynadı die en iyi orta saha olunmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi facher -- 1 Ağustos 2017; 10:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Muhtemelen yaşınız yetmez Suat Kaya'yı izlemek için ama en azından babanıza ya da abilerinize bir sorun. O da olmazsa en azından bir araştırma yapın. Okan, Suat ve Emre orta saha üçlüsünü de bir sorun.

Ufak bir bilgi Suat için: https://www.youtube.com/watch?v=sdQtn8A8rwY

Oğuz Çetin ve Sergene eyvallah. Ama Suat yetenek olarak Emre ile kıyaslanmaz hocam.3'ü bir araya geldiğinde çok etkiliydiler Fatih Terim döneminde. Onun dışında Suat'ın bireysel yetenekleri en iyi 5'e girmez. Bana göre son 30 sene için en iyisi Oğuz Çetindir. Zaten Milli takımda da değişmez 10 numara oynamıştır uzun yıllar, bu saydığınız oyuncularla aynı jenerasyon olmalarına rağmen.

• Şu Melo'nun şamar oğlanına çevirdiği Emre'mi
  • Emre sanırım Volkanla birlikte en nefret ettiğim iki futbolcudan biri ama sezarın hakkı sezara konu sahibine katılıyorum, ben Emreden daha iyi Türk orta saha görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Emre sanırım Volkanla birlikte en nefret ettiğim iki futbolcudan biri ama sezarın hakkı sezara konu sahibine katılıyorum, ben Emreden daha iyi Türk orta saha görmedim.

Emre yi diğerlerinden ayıran hırsı :)

Yoksa Sergen ve Oğuz daha yetenekli idi.

• ofansif orta saha ince bilek dersen sergen yalçın, yusuf şimşek ve ceyhun eriş tartışmasız en iyi 3 isimdi...

çift yönlü orta saha derseniz de mehmet özdilek ve oğuz çetin aklıma ilk gelir...

emre bu kategoride ama bu isimlerden iyi mi kötü mü açıkçası kararsızım...

o mevkide hemen her kulübün efsane isimleri var ve en az emre kadar iyiydiler...(okan,suat,tugay,ünal vsvs)

bana sorarsanız yetenek demek ince bilek demek ve bu alanda sergen'i tek geçerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

ofansif orta saha ince bilek dersen sergen yalçın, yusuf şimşek ve ceyhun eriş tartışmasız en iyi 3 isimdi...

çift yönlü orta saha derseniz de mehmet özdilek ve oğuz çetin aklıma ilk gelir...

emre bu kategoride ama bu isimlerden iyi mi kötü mü açıkçası kararsızım...

o mevkide hemen her kulübün efsane isimleri var ve en az emre kadar iyiydiler...(okan,suat,tugay,ünal vsvs)

bana sorarsanız yetenek demek ince bilek demek ve bu alanda sergen'i tek geçerim.

Şaka mı bu ya adam ceyhun meyhun yazmış

Emre türk futbol tarihinin en iyi oyuncusu orta sahayı geçtim

• Sergen emreyi top diye oynar destur.

• senertheking S kullanıcısına yanıt
    asıl şaka gibi olan ceyhun'un kalitesini bilmemenizdir.Devamlılığı olmadı kabul, ama bu onun kalitesini düşürmez.

tıpkı ronaldinho'nun messi ya da ronaldo kadar başarı sahibi olmasada kalite olarak onlardan eksiğinin olmaması gibi düşünün.

ceyhun'u izlemeye yaşınız yetmiyorsa da açın youtube'dan videolarına bakın.
  • Burada futbolcuları karşılaştırırken biraz saha dışına da bakmak lazım. Sergen kaç sene üst düzey futbol oynamış, Emre kaç sene? Sergen'in yeteneğini kimseyle kıyaslayamayız ama mesele "iyi futbolcu" olmaksa Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi ortasahası değil, en iyi futbolcusu Emre'dir.
  • En iyi penalticisi da ümit davaladir

• quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

asıl şaka gibi olan ceyhun'un kalitesini bilmemenizdir.Devamlılığı olmadı kabul, ama bu onun kalitesini düşürmez.

tıpkı ronaldinho'nun messi ya da ronaldo kadar başarı sahibi olmasada kalite olarak onlardan eksiğinin olmaması gibi düşünün.

ceyhun'u izlemeye yaşınız yetmiyorsa da açın youtube'dan videolarına bakın.

"Türk futbol tarihinin en iyi orta sahası" başlık yeterince açık ve net. Yetenek falan hikaye. Ayrıca yetenek olarak da Emre Belözoğlu katlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.