Şimdi Ara

GELMİŞ GECMİŞ EN İYİ RPG???????SİZCE (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: blake

fallout serisi

kesinlikle .. klasiktir 1 & 2 ..
  • Arckanum için en çok üzüldüğüm olay multiplayer ın şuana dek en bok sistem olması, hiçbişekilde düşünmemiş olmaları iğrençbirşey..
  • 1.fallout serisi
    2.arcanum
    3.kotor serisi
  • Bir defa ilk önce başlık altında yorum yapmadan önce ( yada tabiriyle post kasmadan önce ) RPG nin açılımını bilmeniz gerektiğini sanıyorum .
    RPG = Role Playing Game = Rol Yapma Oyunu
    Burdaki oyunların çoğu mouse'a sol tıkla , sonra space'e bas . combo yap 1-2-3-1-2-3 100 kere enter'a bas tarzı oyunlar olmuş ki alakasız . Ben bunda rol yapma ile ilgili hiç bir yakınlık göremiyorum . Ha cevabın ne diye soracak olursanız . Fallout 1-2 olacaktır ...
  • Aynen katılıyorum.RPG dediğin oyun içinde bağımsız karar alıp,karakteri istediğin gibi geliştirip,macerayı farklı şekillerde bitirmeni sağlar.Fallout 2 en iyi örnektir bence.İstediğini yapıyorsun oyunda.Oyunda birden fazla quest seçeneği olması,karakter etkileşimleri güzeldir.
    Ama Diabloda bunların hiçbiri yok.Quest al,yaratıkları kes,item topla.Buna rpg diyorsanız Fallout,Baldurs Gate başka bir şey o zaman.
  • final fantasy

diablo
  • havaya konuşmuşun desene
  • elder scrolls serisi (morrowind (bloodmoon ve tribunal ek paketleriyle) ve oblivion), fallout 1-2 en iyileri benim için her zaman...

"your life's end in the wasteland" ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 12 Mart 2007; 12:57:19 >
  • baldurs gate kraldır
    icewind dale
    fallout
    planescape torment
    baldurs gate de geçemediğim bölümlere rüyalarımda taktik geliştirmeye başlamıştım...
    ama saydıklarımın hepsi güzeldir herkes denesin oynasın sevsin mutlu olsun
    diablo da güzel oyun başında birçok günümüzü harcadık ama onun yeri burası değil

• uzmanlarında dediği gibi:

1)Diablo serisi
    2)Dungeon Siege 2
  • Bu işlerde uzman değilimdir ama ULTIMA ONLİNE demekten kendimi alamıyorum. Efsanevi bi online oyun
  • kotor1-2
  • Diğer hepsi de güzel oyunlar ama Elderscrolls (Oblivion ve diğerleri) en iyi seri
  • FABLE iyiydi.
  • Valla ben Oblivion oynamadan önce rpg ne bilmiyodum,obivionla başladım baya sardı,ötekilerin demolarını denedim ama Oblivion kadar sarmadı...
  • gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunu DİABLO dur yenisi inş bu yaza cikarda onda kasaris muthiş olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.