Şimdi Ara

gelmiş geçmiş en iyi flash oyunlardan biri uçak simulatoru (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
15
Favori
4.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2000 fıtte ucuyorum bıde f tusuna basıp hafıf kuyruk ayarı ıle gaza basmadan kendı kendıne ucuyor 2000 fıtte sabıt kalıyor gaza basmayın
    ben mutfaga gıdıp 10 dakka sonra gelsem bıle kendı kendıne gıdıyor,gaz ayarı 90 da klasvyeyı bırakın kendı ucsun ama f ıle kuyruk ayarı yapın ruzgardan destek alıyor
    ama nedense motor durdu calıstırana kadar 2000 fıtten cakıldı
    gaza basmasam motoru kapsam da dusuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris195 -- 24 Aralık 2011; 0:57:03 >
  • mesajım bulunsun ne ya birde bu çıktı başımıza
    millet mesaj sayısını yüksetmek içinmi yazıyor yoksa başka mantıklı açıklaması varmı
  • İlk bölümde piste 8-10 km kala uçağı yere indirdim, araba sürer gibi sallana sallana piste soktum
  • Şu birinci havayolu şirketini bir türlü geçemedim. Şu an 15 uçağımdan bir tanesini bile düşürmedim. Diğer hava yolu şirketlerinin ya 7 uçağı ya da 8 uçağı kaldı... Fakat birinci şirket bi uçak düşürmedi gitti.

Bu arada şunu farkettim.
    Diğer şirketlerle daha fazla rekabet edebilmek için uçağı daha hızlı sürmek gerekiyor. Bu yüzden kanatlar normal modda iken uçağı sabit tutabiliyor muyum diye baktım evet oluyor.
    Hızı 94 e getirince kanatlar normalken uçak sabit gidebiliyor. Örneğin 5961 yüksekliktesiniz diyelim. Bu yükseklikte uçağı milim oynamadan sabit tutabilirsiniz...
    Fakat inerken hızı 90 a düşürüp kanatları kalkış durumuna getirmek gerekiyor. Çünkü uçak en kolay bu şekilde idare edilebiliyor.
  • güzelmiş, cep Flight simulatörü
  • Lan tam inecem 20 kaldı biranda şak motor kapandı
  • Sonunda birinci havayolu şirketi de uçak düşürdü..
    Vahşi kapitalism işte.. Rakip havayolu şirketi uçak düşürdü diye sevinmek

gelmiş geçmiş en iyi flash oyunlardan biri uçak simulatoru
  • güzel oyunmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

İlk bölümde piste 8-10 km kala uçağı yere indirdim, araba sürer gibi sallana sallana piste soktum

olur normaldir
  • Tam inecekken iniş takımları açılmadı.
    Ama güzel oyunmuş sevdim.
  •  gelmiş geçmiş en iyi flash oyunlardan biri uçak simulatoru
  • motor durmasına karşı çözüm
    öncelikle uzun km li yollarda,3000 veya 4000 fite çıkın,bunun için her gelen Z yi kaçırmayın z ye basın ve hızlansın zaten burun yukarı doğruysa yükseliyor,3000-4000 fitlerde motor dursa bile ı ya basıp düşene kadar çalışır
    ayrıca f harfi ile uçuş konumu kuruk düz bir kademe aşşağı ve 2 kademe aşşağı oluyorya,işte her zaman 1 kademe aşşağı olsun kuruk
    f ile resimdeki kuyruğu 1 kademe aşşağı yapın zaten hazı bıraksanızda kendı kendıne sabit fit te gidiyor,aslında oynadıkça ogrenılır
    ayrıca mesafe olarak 50 oldumu yukseklık 300 lerde olun,sonra km olarak 20 kaldımı tekerleklerı acın ve alçak ucun,eğer püstü geccenızde ınsede,gaza az basıp back space tusu ıle gerıye donuyor ama gaza cok yuklenmeyın
  • iniş takımı bozuldu onsuz indirdim allright yazdı,diğer ülkeye ilerledi
  • japonyaya geldim ardına avustralyaya tekerleksiz indim ve brazilya olursa eklerim olmazsa eklemem

gelmiş geçmiş en iyi flash oyunlardan biri uçak simulatoru
  • Havadayken motoru yeniden çalıştırdım . Bu vesileyle uplayalım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.