Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

IMDB top listelerinde bir dünya film var daha iyi olan. Sen savaş - fantastik film seviyorsun bu film en iyisi demişsin. Başkasıda yarış sever en iyi film hızlı ve öfkeli der... Benim içinde en iyi film momento dur.

En sevdiğin filmin adını bilmiyorsun. Momento değil Memento.

Bu arada iyi bir seri olabilir ama en iyi film falan değil bunun zevkle ilgisi yok film kültürsüzlüğüyle ilgisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 16 Ocak 2012; 19:59:50 >
  • En iyi film dersen burada yerler seni. En iyi seri diyorsan anlaşılır da Kill Bill, Star Wars, Back to the Future, Godfather gibi mihenkler varken orada da işi zor derim.

Bu mesaj Hobbit için gün sayan bir insan tarafından yazıldı
  • Fantastik türünün en iyisi 1.Lotr 2.Star Wars
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

başlıkta hata var zaten en iyi seri demeliydiniz en iyi film sadece tek bi film olur seri olmaz, ama bana kalırsa en iyi seride değil

zaten lotr en iyi diyen hatadır başlıktada olsun.

the bomb has been planted

Peki AC/DC mi Beatles mı hocam ?

• Kimse kusura kalmasında Lotr hakkında bir bilgiye sahip olmadan daha Middle-Earth onu bilmeyenler gelmiş burada afedersiniz ama laga luga yapmazsın bi zahmet o eserin yazıldığı dönemi bi okuyup öğreninde sonra gelin burada konuşun böyle bir eserin filmini izlediğimiz için kendimizi şanslı saymalıyız.Sonra bir daha Star Wars Godfather mı? diye sorarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

quote:

başlıkta hata var zaten en iyi seri demeliydiniz en iyi film sadece tek bi film olur seri olmaz, ama bana kalırsa en iyi seride değil

beatles çok büyük bir grup.belkide rock tarihinin en büyük grubu diyebiliriz ancak AC/DC bi başka ya.o cayır cayır tonlar yok beatlesda.türleide farklı olduğundan karşılaştırma yapmamak lazım ama beatles rock tarihinin babasıdır yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

quote:

Beatles

•  Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir

Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir

ŞAKA BİR YANA SEN SEVEBİLİRSİN ANCAK GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ FİLM SERİSİDİR DİYEMEZSİN BANA GÖRE STAR WARS ONA GÖRE GODFATHER'DIR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR

• quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

Star wars daha iyi

+1 imzan da güzelmiş
  • LOTR serisini nedense ben sevemedim bana göre en iyi film serisi Geleceğe Dönüş'tür.
  • Herkesin favori filmi vardır herkesin sinema görüşü vardır kendine göre.Hala şunu anlamadı çoğu kişi senin onun bunun demesiyle bir kişinin görüşü değişmez arkadaşım.Bunun için insanları zorlamayın.Buraya yorum yapan kişiler filmden anlamıyor bazıları sinema kültürü olmuyor gelip buraya yorum yapıyorlar diretiyorlar.Kimse kimsenin görüşünü değiştirmeye çalıştırmasın artık.Bana göre ise herşeyi göz önünde bulundurarak söylüyorum LOTR bir efsanedir.Bu filmi kötüleyen çok az kişi vardır.Gelmiş geçmiş en iyi serilerden biridir ama en iyi film değil.Bu benim görüşüm.Bende bir LOTR hayranıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teddybear01

Star wars daha iyi

Yok Selvi Boylum Al Yazmalım
  • Bana göre de değil. Tamam harika diyebiliriz ama gelmiş geçmiş en iyisi demek olmaz.
  • En iyi seri Star Wars bana göre...

Sıralama yapacak olursam;
    Star Wars > LOTR > Godfather > Terminator > Aliens....

diye uzar gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

ŞAKA BİR YANA SEN SEVEBİLİRSİN ANCAK GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ FİLM SERİSİDİR DİYEMEZSİN BANA GÖRE STAR WARS ONA GÖRE GODFATHER'DIR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR

ONA GÖRE...

ONA GÖRE..

ONA GÖRE.

ONA GÖRE

ONA GÖRE
    ONA GÖRE

ONA GÖRE

BURDAKİ O BEN OLUYORUM SANIRIM.

çünkü bana göre en iyi seri godfather serisidir.

Eğer bunu kabul etmezsen sana reddemeyeceğin bir teklifte bulunacağım.
  • kişiden kişiye değişir demek istedim

yani bana göre x dir sana göre y dir başkasına göre a dır
  • anladım üstad. sana katıldığımı belirtmek istemiştim ama abarttım sanırım.
  • Benim çocukluğumda da gelmiş geçmiş en iyi film geleceğe dönüş serisiydi.
  • Sidik yarısına gerek yok. Hepsi mükemmel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.