Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
104
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Hikaye bakımından en iyi demek yanlış olur; Yüzükler Efendisi oldukça tutarsız noktalara sahiptir. Ama özünde bir mitoloji olduğu için, tepeden tıranağa bakarsak adam yardırmış diyebiliriz. Yunan mitolojisi ne ise, Arda'da odur.

Lakin şöyle bir şeyde var, çok güzel kitaplar var. Yüzüklerin Efendisi'nin şansı, gerçekten özenilerek yapılmış olmasıdır, yoksa çok rezil filmi yapılan, harika kitaplar var. Aynı özen onlara da gösterilse, Yüzüklerin Efendisi bu kadar tekel olmazdı. O yüzden demme o ki, kitaptan çevirme olarak, elbette en iyisi; ama gelmiş geçmiş en iyi mi; bu evrenin bir hayranı olarak bence değil.

avatar nick ve yorum uyumsuzluğu

Canım benim.
    |
    |

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC

• Binbaşı
    1449 Mesaj
    Neyse benim yine Lotr'im geldi dvd ye koyuyorum izliyim :D

Death is like the wind; always by my side
  • Yarbay
    8124 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

şimdi bombardımana tutulacam ama efektleri yüzünden abartılmış bir film öyleki hayatımın filmi diyen kesimin büyük çoğunluğu ergen tabir edilen yaşlardaki insanlar bu kesimin %90 ıda senaryodan tutta oyunculara kadar filmin hiçbirşeyini bilmeyen sadece efektlerini beğenip üstüne bide cool görünmek amacıyla hayatımın filmi lotr diyen kişiler

lafım konuyu açan arkadaşa falanda değil tamam görüşlere saygım var beni alakadar etmez kimin sevip sevmediği benim lafım daha konusunu kavrayamadığı filmi beğenen ergenlere ki benimde arkadaşlarım var bu tarz ben gözlemlediğimi söylüyorum sadece

yani bi adama viggo mortensen iyi oyuncu dediğimde o kim derse bu kişinin bu seriyi sevme hakkı yoktur(bknz: hiç bi halttan haberi olmayan sözde cool arkadaşım)

Kitaplarını okudum takip ederim Tolkienin çoğu kitabı var ota dünya kitapları tamam koleksiyonum var ?
    Yani lafların banaysa Bilmeden konuşuyosun nerdeyse film kadrosu ezberimde

lafımın sana olmadığını mesajımdada yazdım okuma zahmetinde bulunsaydın keşke

tekrar diyorum senin gibi serinin hakkını verenlere lafım yok olamazda zaten benim lafım 10 film izleyip dünyanın en iyi filmi lotr diyen yada bunu cool olmak amacı ile yapanlara

• Binbaşı
    1449 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

şimdi bombardımana tutulacam ama efektleri yüzünden abartılmış bir film öyleki hayatımın filmi diyen kesimin büyük çoğunluğu ergen tabir edilen yaşlardaki insanlar bu kesimin %90 ıda senaryodan tutta oyunculara kadar filmin hiçbirşeyini bilmeyen sadece efektlerini beğenip üstüne bide cool görünmek amacıyla hayatımın filmi lotr diyen kişiler

lafım konuyu açan arkadaşa falanda değil tamam görüşlere saygım var beni alakadar etmez kimin sevip sevmediği benim lafım daha konusunu kavrayamadığı filmi beğenen ergenlere ki benimde arkadaşlarım var bu tarz ben gözlemlediğimi söylüyorum sadece

yani bi adama viggo mortensen iyi oyuncu dediğimde o kim derse bu kişinin bu seriyi sevme hakkı yoktur(bknz: hiç bi halttan haberi olmayan sözde cool arkadaşım)

Kitaplarını okudum takip ederim Tolkienin çoğu kitabı var ota dünya kitapları tamam koleksiyonum var ?
    Yani lafların banaysa Bilmeden konuşuyosun nerdeyse film kadrosu ezberimde

lafımın sana olmadığını mesajımdada yazdım okuma zahmetinde bulunsaydın keşke

tekrar diyorum senin gibi serinin hakkını verenlere lafım yok olamazda zaten benim lafım 10 film izleyip dünyanın en iyi filmi lotr diyen yada bunu cool olmak amacı ile yapanlara

Doğru
    |
    |

• Yarbay
    2268 Mesaj
    geçen 3 filmi tekrar izledim.star wars'un yanından geçemez bu seri

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|
    |Supernatural|How I Met Your Mother|The Big Bang Theory|Game of Thrones|
    PSN:ulas_ulas
  • Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Duman7

Sesli güldüm
  • Yarbay
    2268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DantesAwakening

quote:

Sesli güldüm

gülmeye devam et sen

|AC/DC|Iron Maiden|Kiss|Metallica|Nickelback|Muse|Guns N'Roses|Duman|Deep Purple|Three Days Grace|Airbourne|

• Çavuş
    90 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DantesAwakening

quote:

Sesli güldüm

gülmeye devam et sen

zaten ediyorum
    |
    |

• Binbaşı
    1449 Mesaj
    quote:

adam şakacı
    |
    |

• Yarbay
    8124 Mesaj
    quote:

+1 gülenlere bakma sen
    quote:

quote:

+1 gülenlere bakma sen

bakmıyorum dostum zaten boşver bişeyden anlamıyorlar
    |
    |

• Yarbay
    4157 Mesaj
    hayır değil.
    |
    |

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Yarbay
    4494 Mesaj
    IMDB top listelerinde bir dünya film var daha iyi olan. Sen savaş - fantastik film seviyorsun bu film en iyisi demişsin. Başkasıda yarış sever en iyi film hızlı ve öfkeli der... Benim içinde en iyi film momento dur.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

Won 11 Oscars. Another 110 wins & 70 nominations...

Kusura bakma hocam ben de LOTR hayranıyım

saygı duyarım ben benim mesajımın altına yazmana bozuldum

LOTR çok severim ama en iyisi diye iddiam yok
    |
    |

• Yarbay
    3676 Mesaj
    quote:

Star Wars mu? Darth Vader dediğiniz eleman Sauron'u falanda alıyordu dediğinize göre gülmemek elde değil.Gülmek isteyen Voldemort vs Darth Vader konusuna bakabilir.
    quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Hikaye bakımından en iyi demek yanlış olur; Yüzükler Efendisi oldukça tutarsız noktalara sahiptir. Ama özünde bir mitoloji olduğu için, tepeden tıranağa bakarsak adam yardırmış diyebiliriz. Yunan mitolojisi ne ise, Arda'da odur.

Lakin şöyle bir şeyde var, çok güzel kitaplar var. Yüzüklerin Efendisi'nin şansı, gerçekten özenilerek yapılmış olmasıdır, yoksa çok rezil filmi yapılan, harika kitaplar var. Aynı özen onlara da gösterilse, Yüzüklerin Efendisi bu kadar tekel olmazdı. O yüzden demme o ki, kitaptan çevirme olarak, elbette en iyisi; ama gelmiş geçmiş en iyi mi; bu evrenin bir hayranı olarak bence değil.

Bkz:Harry Potter'ı ne umutlarda bekledik okuyan bilir ...
    |
    |
    başlıkta hata var zaten en iyi seri demeliydiniz en iyi film sadece tek bi film olur seri olmaz, ama bana kalırsa en iyi seride değil

Orijinalden alıntı: Okisht

başlıkta hata var zaten en iyi seri demeliydiniz en iyi film sadece tek bi film olur seri olmaz, ama bana kalırsa en iyi seride değil

zaten lotr en iyi diyen hatadır başlıktada olsun.

the bomb has been planted

• Yarbay
    12541 Mesaj
    Hee ondan bi kilo
    |
    |

Orijinalden alıntı: İmladris

Ayrı bir nokta da film kitaptan iyiydi diyen çıkmış koptum ya Kitabı okuyan birinden ilk defa duydum bunu. Senin hayal gücün 0 ın altında geziyor la kitaba neden laf atıyosun

Kitabını okuyup filmini izleyebilirsin bir çok kişiden aynı cümleyi duyduğumu hatırlıyorum.Rahat ol sen koç Tolkien'in nasıl bir kitap yazdığını neler yaptığını bizde biliyoruz.Ayrıca ben kitaba laf atmadım sadece benim görüşüm böyle.PJ öyle bir sahneler koymuş ki hayal bile edemezsin filmlerde heyecan hep üst düzeydi eklenen sahneleri gözünün önünde bi geçir istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 16 Ocak 2012; 20:08:57 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.