Şimdi Ara

Gelmiş geçmiş en iyi film LOTR serisidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerek konusuu gerek kitapları gerek efekltleri gerek oyunculuğu gerek müziği ile en iyi film lotr dir !

Müziklerden oluşan ağladığım bi video http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=prZ4RWWk
    u7Y

• Senaryosuna kimse laf edemezde Teknik dallarda o kadar değil bana kalırsa.Efektler ve müzik konusunda katılmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Senaryosuna kimse laf edemezde Teknik dallarda o kadar değil bana kalırsa.Efektler ve müzik konusunda katılmıyorum.

Efektler 2000 li yıllar ....
  • şimdi bombardımana tutulacam ama efektleri yüzünden abartılmış bir film öyleki hayatımın filmi diyen kesimin büyük çoğunluğu ergen tabir edilen yaşlardaki insanlar bu kesimin %90 ıda senaryodan tutta oyunculara kadar filmin hiçbirşeyini bilmeyen sadece efektlerini beğenip üstüne bide cool görünmek amacıyla hayatımın filmi lotr diyen kişiler

lafım konuyu açan arkadaşa falanda değil tamam görüşlere saygım var beni alakadar etmez kimin sevip sevmediği benim lafım daha konusunu kavrayamadığı filmi beğenen ergenlere ki benimde arkadaşlarım var bu tarz ben gözlemlediğimi söylüyorum sadece

yani bi adama viggo mortensen iyi oyuncu dediğimde o kim derse bu kişinin bu seriyi sevme hakkı yoktur(bknz: hiç bi halttan haberi olmayan sözde cool arkadaşım)

• Won 11 Oscars. Another 110 wins & 70 nominations...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurinThalion

quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

Senaryosuna kimse laf edemezde Teknik dallarda o kadar değil bana kalırsa.Efektler ve müzik konusunda katılmıyorum.

Efektler 2000 li yıllar ....

Ona lafım yok zaten En iyi Efekt sıralaması yapsalar kafadan ilk 10'a girerde ilerleyen teknoloji sayesinde yitiriyor değerini onun dışında diyecek söz yok yani kitabını okuyan biri olarak çok beğendim hani kitaba göre daha iyiydi diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simon_Adebisi

Won 11 Oscars. Another 110 wins & 70 nominations...

• quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

Kusura bakma hocam ben de LOTR hayranıyım
  • quote:

quote:

quote:

saygı duyarım ben benim mesajımın altına yazmana bozuldum

• Kitaptan ayrı ele alınırsa çok iyi, filmin müzikleri de mükemmel bence.
  • quote:

üstekine kapak olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

quote:

üstekine kapak olsun

yüzyılın kapağını yaptın şimdi foruma nasıl yazarım ben

• quote:

• Ayrı bir nokta da film kitaptan iyiydi diyen çıkmış koptum ya Kitabı okuyan birinden ilk defa duydum bunu. Senin hayal gücün 0 ın altında geziyor la kitaba neden laf atıyosun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

saygı duyarım ben benim mesajımın altına yazmana bozuldum

Haha

• quote:

Orijinalden alıntı: İmladris

Ayrı bir nokta da film kitaptan iyiydi diyen çıkmış koptum ya Kitabı okuyan birinden ilk defa duydum bunu. Senin hayal gücün 0 ın altında geziyor la kitaba neden laf atıyosun

Kim böyle demiş anlayamadım?
  • Senaryo, kurgu, efektler, adığı ödüller bakımından güzel seridir, ama bence gelmiş geçmiş en iyi seri olacak kadar değildir.
  • quote:

şimdi bombardımana tutulacam ama efektleri yüzünden abartılmış bir film öyleki hayatımın filmi diyen kesimin büyük çoğunluğu ergen tabir edilen yaşlardaki insanlar bu kesimin %90 ıda senaryodan tutta oyunculara kadar filmin hiçbirşeyini bilmeyen sadece efektlerini beğenip üstüne bide cool görünmek amacıyla hayatımın filmi lotr diyen kişiler

lafım konuyu açan arkadaşa falanda değil tamam görüşlere saygım var beni alakadar etmez kimin sevip sevmediği benim lafım daha konusunu kavrayamadığı filmi beğenen ergenlere ki benimde arkadaşlarım var bu tarz ben gözlemlediğimi söylüyorum sadece

yani bi adama viggo mortensen iyi oyuncu dediğimde o kim derse bu kişinin bu seriyi sevme hakkı yoktur(bknz: hiç bi halttan haberi olmayan sözde cool arkadaşım)

Kitaplarını okudum takip ederim Tolkienin çoğu kitabı var ota dünya kitapları tamam koleksiyonum var ?
    Yani lafların banaysa Bilmeden konuşuyosun nerdeyse film kadrosu ezberimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HurinThalion -- 16 Ocak 2012; 17:07:21 >

• Hikaye bakımından en iyi demek yanlış olur; Yüzükler Efendisi oldukça tutarsız noktalara sahiptir. Ama özünde bir mitoloji olduğu için, tepeden tıranağa bakarsak adam yardırmış diyebiliriz. Yunan mitolojisi ne ise, Arda'da odur.

Lakin şöyle bir şeyde var, çok güzel kitaplar var. Yüzüklerin Efendisi'nin şansı, gerçekten özenilerek yapılmış olmasıdır, yoksa çok rezil filmi yapılan, harika kitaplar var. Aynı özen onlara da gösterilse, Yüzüklerin Efendisi bu kadar tekel olmazdı. O yüzden demme o ki, kitaptan çevirme olarak, elbette en iyisi; ama gelmiş geçmiş en iyi mi; bu evrenin bir hayranı olarak bence değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Hikaye bakımından en iyi demek yanlış olur; Yüzükler Efendisi oldukça tutarsız noktalara sahiptir. Ama özünde bir mitoloji olduğu için, tepeden tıranağa bakarsak adam yardırmış diyebiliriz. Yunan mitolojisi ne ise, Arda'da odur.

Lakin şöyle bir şeyde var, çok güzel kitaplar var. Yüzüklerin Efendisi'nin şansı, gerçekten özenilerek yapılmış olmasıdır, yoksa çok rezil filmi yapılan, harika kitaplar var. Aynı özen onlara da gösterilse, Yüzüklerin Efendisi bu kadar tekel olmazdı. O yüzden demme o ki, kitaptan çevirme olarak, elbette en iyisi; ama gelmiş geçmiş en iyi mi; bu evrenin bir hayranı olarak bence değil.

avatar nick ve yorum uyumsuzluğu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.