Şimdi Ara

Gelmesi beklenen yeni server ile ilgili endişelerim ve çekincelerim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk önce şunu belirtmek isterim yeni sunucu bende istiyorum ve seviniyorum fakat daha önce yaşadığımız tecrübe ve hâyâl kırıklıkları NTTGame'e olan inancımızı bitiriyor ve güvenmek zor oluyor.
    İlk önce bizi inandırmaları gerekiyor, farmı bitirip saatlerce bilgisayar başında olmayı bitirmeleri gerekiyor.
    Daha önce bir çok şeylerin gelmeyeceği söylendi akabinde kendi söylediklerini yutup getirdiler örnekler çok.

• SteamKO açılmadan önce tek sunucu açılacağı paylaşıldı 2 saat sonra ekstra 2 sunucu daha getirdiler PK bölündü.
      SteamKO açılmadan önce Krowaz UTC gelmeyecek dendi GELDİ.
      SteamKO açılmadan önce Dragon Box gelmeyecek dendi GELDİ.
      SteamKO ve USKO da 7/24 Online GM olacak dendi CR rapor etmekle oyuncular uğraşıyor.
      Farm TL ve pazarcıları bitireceğiz, üzeceğiz dendi üzülen oyuncular oldu bir şey gelmedi (Trade ve pazar kurma paralı oldu).
      JR bugu düzeltilecek dendi kaç yıl oldu hatırlamıyorum halen daha odalar buglu oluyor.
      BDW düzelteceğiz dediler hileden arındıracağız dediler Maradon'a ışınlıyor.

Daha çok şey var katkıda bulunmak isterseniz yorum kısmına yazarsanız maddelere eklerim.
    Unutmayın yeni sunucu yeni bir başlangıç anlamına gelmiyor, oyunun bu haliyle yeni bir ticarethane anlamına geliyor.

Mini Dip Yorum: Beyler benim amacım oyunun oynanır bir seviyeye gelmesi ve her kesime hitap edebilmesidir, bizde biliyoruz TL yatırıp oyun oynamayı ama bunu kaç kişi yapabilecek bu şekilde sürdürülebilir bir oyun olması imkansız. Biz elimizden geldiğince yapıcı eleştiri yapmaya çalışıyoruz ve yaptıkları hataları yüzlerine vuruyoruz ki bir daha yapmasınlar, oyuncular mağdur olmasınlar. Oyuna para verelim ama makul fiyatlar olsun. PUS alışverişi PK'nın gidişatını bu derece etkilememeli item düşmemeli hatta Undy SC bile kalkmalı. Bu tarz konuları tartışmazsak konuşmazsak bu oyun ilerlemez ve bizde istediğimiz zevkli PK'sı olan bir oyuna kavuşamayız. Biz önden eleştirimizi yapalım da sonradan pişman olmayalım.

• güzel bir çabaya girmişsin, seni üzmek istemem ama artık herkes oyunun bu halini normal karşılıyor ve kabullendi. benim gibi kabullenemeyenler biraz inatlaştı sonrasında bıraktı.

nttgame hazırda olan kuralları değiştirip makro ve pedalın cezasını 9999 bandan hapis cezasına çevirdi, onu da adamına göre veriyor (pustan 5-10 bin harcamışsan, fazla göz önünde değilsen ceza bile almazsın). item satışı, gb satışının ban cezasını kaldırmış anlaşmalı sitelerden alabilirsin diye değişim yapmış.

seni çaban için gönülden destekliyorum ama aklım "işin içine para girmiş bir daha bu oyun düzelmez" diyor.
  • 1299 dönülsün ve firma gb ve item satmasin hersey cozulur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murder1nc

1299 dönülsün ve firma gb ve item satmasin hersey cozulur

herkes bu konuya takmış siz oyunun eski halini bilmiyorsunuz gb satsa nolur
    jr ,bf,utc,yeşil kutu pembe kutu bilmem ne kutu bu saçmalıkları kaldırdın mı item için sadece Boss kesincen yada abyss kırdırıcan
    bende 21 gb vardı master için kekuri ring satın alamadım 10gün boyunca kozperları tradele durdurup 10gece elle sabahlayıp buldum kekuriyi

eğer adam akıllı 1299 ve 80 lvl hertürülü box mox ft,bf bütün eventleri ve görevleri fixle claver görevi de dahil bak bakalım gb işe yarayıro mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.