Şimdi Ara

Geliştirdiğim oyun hakkında 3. başlık bu. HELP PLS!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
94
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler forum öldü mü? Başlık açıyorum kimse yanıt vermiyor.

Şu an kendi geliştirdiğim oyun hakkında fikir ve görüşleriniz lazım. Oyun arcade kafası klasik. 2D ama grafiklere uğraşıyorum. Ve daha yolun çok başında oyun. Muhetemelen sadece mobil çıkacak ama oyunu olabildiğince geliştirip steam için de çıkartmak(Rezil olurum diye korkuyorum steamda. Mobil oyunu uyarlayıp kötü yorum yamuruna tutulan çok insan var :D). Aşağıda videosunun linki var. Youtube kanalımda iki üç güne bir ilerlemeleri 40 saniyelik videolar var. Dilerseniz gelişimini görebilirsiniz.

Sizden ricam, bu oyuna ne yakışır. Nasıl bir şeyler eklenebilr? Bir haftalık yoğun kafa yormanın ardından biraz tıkandım sanki. Oyun ilerlemiyor. Yardımları bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

LİNK =https://youtu.be/_w9j4QwkjVY

• mobil oyun için güzel. online ve parkur tarzı oyun olarak güncellenirse daha güzel olabilir.

tek oyuncu olacaksa da açıp 2 dk oynayıp kapatmalık, can sıkmayacak, insanı oyuna bağlamayacak şekilde yapılırsa daha da güzel olur.
  • İyiymiş ama mücadeleci değil. Soft flappy bird yaparsan bağımlılık yapıcı olur. Bir de görsel paint terk olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam işini en sona bırak. Mobil yolunda ilerle.
    Mekanikleri fena değil gibi ama oynamadan bir şey diyemeyeceğim ki daha çok başındasın.
    İlk oyundan çok para kazanmayı hedefleme, oyun mekanikleri nasıl geliştirilir onları öğrenmeye çalış.
    Her tarafa reklam yükleme hatasında bulunma. Kullanıcı oyundan tiksiniyor.
    Unutma her gün 10k app store'a giriyor. Çoğu şirketin reklam bütçesi Türkiye'nin savunma sanayisinden fazla. İlk bir kaç oyun kendini geliştir. Clone şeylerle uğraşma.
  • Görseller iyileştirebilir bide parkurlar hareketli olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.