Şimdi Ara

Gelişim Üni Türkiye Geneli (AÇIKLANDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
9.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dangozun teki de sifre yazıyordu ya.. o da efsaneydi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim oldugum sinavda 13 geo yoktu sanirim farkli sınavlara girdik

• Üzerinde gelişim üni yazıyorsa aynıdır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: JBrutus

15 geometri sorusu, 2 problem.. Ve geometriler tövbe yarabbi değişik bişiydi

Bilinçaltına mı oynuyorlar ne yapıyorlar kardeşim 15 nedir tanımak istiyorum o yazarı
  • ben sana dün akşam ne dedim?
    çöp demedim mi
  • ŞekerPancarı kullanıcısına yanıt
    Bi de üstüne burslu kayıt avantajları yazmışlardı.. Niyetleri belliydi hocam

• Çöp olunur da bu kadar olunamazdı gözümde.. Sıralama falan görürüm niyetine girdim.. Başka bir şey gördüm.. Büyüksün star

• quote:

Bi de üstüne burslu kayıt avantajları yazmışlardı.. Niyetleri belliydi hocam

Buradan şunu çıkartabiliriz reklam yapan denemelerden uzak duruyoruz :D
  • tamamen saçmalıktı özellikle matematik. geometri sorularını karışık ve çok koymuşlar, kolay da değildi bence. ygs tipi olan üç beş soru vardı sadece matematikte, gerisi çöp. türkçe çok kolaydı ayrıca, sosyal için de tarih haricinde zorlanmadım. zaten kaale alınması gereken bir sınav değildi hiç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ophhelia -- 10 Şubat 2017; 14:40:39 >
  • quote:

Çöp olunur da bu kadar olunamazdı gözümde.. Sıralama falan görürüm niyetine girdim.. Başka bir şey gördüm.. Büyüksün star

ama" BON BOŞ ADOMOM"
  • Acik mavi renkliydi kapagi ama 8 geo vardi problemleri de az degildi sizde pirinc ucakta kek her ay kumbaraya para atan cocuk gibi problemler var miydi

• Hayır yoktu hocam matta dikkat çeken battal gazi sorusu, şifre koyan bi adam birde polindrom vardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krdş bura dh forum ne beklion?"

• Hayır cevap anahtarının 2 hafta sonra açıklanacak olması ayrı bir ironi . Bu sınav için 1 gün beklemem bile

• Sen troll müsün degil misin cok merak ediyorum usta ya valla

• Usta neden troll yapayım ki ? Şurda kalmış 29 gün zaten bir taraflarım sıkışık iyice tutuştum troll yaparak zamanımı boşa harcayamam

• Final Etüt merkezine gidiyorum.

Gelişim Üni. Sınavına bugün girdim.

Ne battal gazi ne de Şifre koymalı ne de 15 tane geometri sorusu vardı.

Gelişim Üni. Yanında Finalinde simgesi vardı

• bizim okulda perşembe yapılacak ama il geneli çoğu olmuş + kitapçığı vermişler. TÜRKİYE GENELİ ismi altında yapılan bi deneme sorulara baktım baya komik tam olarak 15 geometri sorusu 2 tane problem 3-4 tane permütasyon 3-4 tane de olasılık fonksiyon karışımı bişeyler vardı :) fen soruları mantıksızdı kolay ya da zor değil. diyeceğim o ki türkiye geneli ise alırım deneme kitapçığını takır takır çözer 500 çeker 1. olurum çok mantıksız girmeyeceğim sadece kitapçık alıp çıkarım size tavsiyem o yöndedir boşa moral bozmayın
  • Meehmt M kullanıcısına yanıt
    dostum ben de FTL deyim o halde bizim gireceklerimiz ayrı bi deneme mi olacak? anadoluda vs girilen denemelere baktım yukarda yazılanlar ile aynı sorular.
  • Meehmt M kullanıcısına yanıt
    Aynen bende ondan oldum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.