Şimdi Ara

Gelir gelmez tarihe geçti !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski kulübü Lille takımına 6 milyon 300 bin euro, Chedjou'ya ise yıllık 2 milyon 200 bin euro ödenecek.

Eurosport'un haberine göre; Kamerunlu oyuncu için 6 milyon 300 bin avro bonservis ödeyen sarı-kırmızılılar böylece kulüp tarihinde bir savunma oyuncusuna verilen en yüksek miktarı ödedi.

En pahalısı Lugano

Süper Lig tarihinde ise, en fazla bonservis ödenen savunma oyuncusu 2006-2011 yılları arasında Fenerbahçe'de oynayan Diego Lugano.

2006'da Sao Paulo'dan Türkiye'ye gelen Uruguaylı oyuncu için Fenerbahçe 7.5 milyon avro bonservis ödemişti.

• fener o dönemde iyi para bayılmış gerçekten Chedjou için 6.3 çerez parası tahmini 8.5 diyorlardı adam 6.3 geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

fener o dönemde iyi para bayılmış gerçekten Chedjou için 6.3 çerez parası tahmini 8.5 diyorlardı adam 6.3 geldi

He yani Lugano 7.5 etmezdi o zaman

Chedjou'ya gelirsek çok temiz bir transfer oldu. Maliyeti az olmuş. Katkısıda çok olacak bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defansta tank forvette tank sıra orta sahaya tank almaya geldi
  • luganoya ödenen paranın hakkını lugano fazlasıyla verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

fener o dönemde iyi para bayılmış gerçekten Chedjou için 6.3 çerez parası tahmini 8.5 diyorlardı adam 6.3 geldi

Chedjou'ya gelirsek çok temiz bir transfer oldu. Maliyeti az olmuş. Katkısıda çok olacak bana göre.

2006 yılı için çok yüksek rakamlar dedim Lugano o parayı etmez demedim
  • Lugano'ya 10 milyon verseydi gene zarar etmiş sayılmazdı Fener , adam o kadar iyi katkı verdikten sonra.Çok çirkef bi oyunuydu ama sonuçta çok iyi defans oyuncusuydu.Chejdou da en az onun kadar iyi ve 6.3 milyon fazla değil.
  • Kimse lugano 7.5 etmez dememiş, sadece iyi para verilmiş denmiş. Okuduğunuzu anlayın arkadaşlar.
  • Okuduğunu anlamadan ne olursa olsun savunmaya geçmeleri 3 Temmuzdan kalma bir alışkanlık hoş görülmesi lazım.
  • İyi para bayilmis diyerek Fenerbahçe'yi yine kazıklamışlar demeye getiriyorsunuz.
    Hani hep kazıklanıyoruzya biz. Hiç mantıklı iş çıkmaz bizden.
    Gelip Chedjou konusunda bile Fenerbahçe'ye bir şekilde laf atılıyor sonra okuduğunu anlamıyorsun bla bla.
    Siz düzgünce okuyun bakalım. Nerede "Fenerbahçe" ya da "Lugano" yazıyor? Okuduğunu kim anlamıyor?

• quote:

quote:

Hocam adam 7.5 eder etmez bır sey dememiş ki. O döneme göre iyi para ödediğinizi söylemiş. Kaldı ki Lugano fenerde oynarken aldığı paranın hakkını vererek oynadı bunun herkes farkında.

• quote:

İyi para bayilmis diyerek Fenerbahçe'yi yine kazıklamışlar demeye getiriyorsunuz.
    Gelip Chedjou konusunda bile Fenerbahçe'ye bir şekilde laf atılıyor sonra okuduğunu anlamıyorsun bla bla.
    Siz düzgünce okuyun bakalım. Nerede "Fenerbahçe" ya da "Lugano" yazıyor? Okuduğunu kim anlamıyor?

Bence sen anlamak istediğin gibi anlamışsın. Adam doğru söylemiş, o zamanlar için bizim ülkemizde defans oyuncusuna o kadar parayı kim vermiş? Hak edip hak etmediği tartışılmıyor.
  • lugano inanılmaz bir stoperdi. kafa topları iyi pozisyon alma iyi sezonda ortalama 6-7 gol. gelmez bir daha böylesi. böyle bir stoper için o paraların lafı bile olmaz. chedjou ne yapacak göreceğiz.
  • ben yazılanlarda lugano okadar etmez , 7,5 luk adam değil tarzında bir yazı göremedim , e buda fenerlilerin içindeki fesatlığı dışa vurmalarının göstergesi , adam ozamanlar iiyi para demiş yani şu zamanın 11 - 12 milyonu ama anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az misali
  • quote:

İyi para bayilmis diyerek Fenerbahçe'yi yine kazıklamışlar demeye getiriyorsunuz.

Kimse laf filan sokmaya çalışmamış biraz sakin olun. Kazıklamışlar demek isteseler ." Fenerbahçeyi sağlam kazıkladılar 2006'da 7.50 m euro vermişler" derler. Adam iyi para bayılmış ama değerini vermiş diyor.
  • Lugano'ya 7.5 M euro verilmesine sasirdim. Üstelik Brezilya liginden geldi bu adam. Fenerbahce o dönemde büyük risk almis.
  • lugano çirkef bir futbolcuydu fenere yakışıyordu, az mı voleybol oynadı
  • özledik be lugano

• lugano iyi oyuncuydu. sağlam defanstı. arada gol de atıodu. tek sorunu çirkef oynamasıydı.
  • Luganonun değere 2006 da 7,5 M euro ise şuan 15 M euro ciravında bir paraya tekabul eder.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.