Şimdi Ara

Gelin Şu Derdime Bi Çare Bulalalım.(OYUNLARDAN ZEVK ALAMAMAK)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başlıktada okumuş olduğunuz üzere artık oyunlardan zevk alamıyorum.
    Hani nasıl deyim.O milletin anlata anlata bitiremediğin Witcher serisi bile gayet doğal bir oyun gibi geliyor.
    Kendimi ne kadar zorlarsam zorlayayım.O atmosferin içinde hissedemiyorum.
    Örneğin geçen yıl twd nin 1.sezonunu oynadım ve oyun o kadar içime işlediki,aklımdan bir dakika bile çıkmadı.
    Ancak gelin görünki bu yaz lafta 2.sezonu oynayacaktım ama hiç oyunu açasım bile yok.
    Hani diyebilirsinizki, ya bi sıkıntın mı var diye.
    Ama yok en ufak bir derdim bile yok Allah'a şükür. Hatta şöyle deyim. Geçen yıl teog tercihi derdim vardı nakil işim vardı ama o halde bile oyundan o kadar çok zevk alıyordumki anlatamam.
    Ama şimdiye bakıyorumki istediğim lisedeyim.Ailemle aram çok iyi arkadaşlarla aram çok iyi .Herşey yerli yerinde ama iş pc oyununa gelince çok kötü oluyor.
    Mesela youtube de (canım sıkkınken oynadığım oyunların) oynanış videolarını izliyorum.Adamlar işte o atmosferi felan anlata anlata bitiremiyo.Ama benim için ise gayet düz bir oyun gibi geliyor .
    Uzun lafın kısası eğer zamanında sizde benim gibi olmuş ve bu sorunu halledebilmiş iseniz gerçekten nasıl hallettiğinizi banada anlatarak büyük bir hayır işlersiniz.

• Oyun oynamaya biraz ara ver.
    Arka arkaya oyun oynamak zamanla kendinden soğutuyor.
  • BooMANx kullanıcısına yanıt
    9 aydır cs go dan başka birşey oynamıyordum .
    Yaklaşık 1 ay önce köye gittim ve 2 haftada orda kaldım hiç pc görmedim.
    Ama geri gelincede pek bişey değişmedi gibi .
  • Albenisi yüksek olan bir oyun oyna. Bilmiyorum bende öyleydim Far Cry 3 oynadım tekrar o zevki aldım ama şimdi yine aynı durumdayım. Oyun arıyorum
  • BRO EAGLE B kullanıcısına yanıt
    anladım hocam.
    Eğer hikayeci bir insan iseniz twd (telltale games) e kesinlikle bir şans tanıyın derim.
  • GRAW 1-2 ve Quake 4 oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Single Player için ne önerirsin ?

• crysis serisi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happycnck -- 30 Temmuz 2016; 23:16:34 >
  • Hocam crysis serisi nedir ya çok daha iyi oyunlar var piyasada

Far Cry 3 oyna oynamadıysan ama türkçe yamayla birlikte. Senaryo çok güzel + olarak oynanış inanılmaz zevkli stealth modu bu kadar saran bir oyun oynamadım daha.
  • Hikayeciysen life is strangeyi kesinlikle oyna senin yaşadığın sıkıntıyı bende yaşıyordum ama oyunun senaryosu müzikleri atmosferi karakterleri o kadar sıcak ki. steam'de ilk bölümü bedavaydı dayanamadım hepsini aldım 1.bölüm hoşuma gidince. telltalenin bütün senaryolu oyunlarını oynamış biri olarak life is strangeyi daha çok beğendiğimi ve oyunun hala aklımdan çıkmadığını söylemeliyim. Tam aradığın oyun bu %100 eminim.
  • BRO EAGLE B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam,crysis serisi belki size göre kötü gelebilir ancak bana göre sağlam bir seri.
    Birde dediğiniz gibi far cry 3 aşırı zevkli bir oyun heleki o araba fiziği,manyak bişey ya,arabayla sıfıra yatmadan tutunda hayvanlardan rampa yukarı patinaj yaparak kaçmaya kadar bir sürü fantazisi var.
  • Eyvallah hocam yarınki ilk işim o oyunu indirmek olacak.
    Sizinde dediğiniz gibi ilk bölümün bedava olması benim için çok iyi .
    İnşallah dediğiniz gibi oyun keyifli geçerde bende eski günlerime dönerim. :)
  • Aynı sorun bendede var maalesef. Eskiden oynadığım oyunlar kısıtlıydı. PC kötüydü ve internetim yoktu. Ama çok zevk alırdım. Şimdi elimde istemediğim kadar oyun var ama zevk vermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ya sormayın.
    Sene 2009-2010 ati hd 4350 ve 2 gb ram ile windows xpm vardı.
    Size yalan gelir bh2002 diye (Allah bilir şimdi kimse adını bile bilmez) bir oyun vardı,oyunu öyle bir zevkle oynardımki anlatamam.
    Tabi bir süre sonra net felan bağlandı,sağlam pc alındı ,bu oyun oynama isteği gine vardı ama.
    Artık nedense en ufak zerre kadar zevk alamıyorum.
    Oyunun kapak fotosuna baktığımda öyle bir hayaller kurardımki oyunla ilgili (daha geçen yıl,eski değil) anlatamam.
    Hatta o hayallerle twd nin sezon 1 inin 3 bölümünü bitirdim.Ve gerçekten oynarken aşırı keyif aldım.
    Bildiğiniz oyun karakterinin yerine kendimi koyardım.
    Ama gel gör ki bidahaki yaza oynarım dediğim oyunların suratına bile bakmıyorum.
    Az önce ,dedim ulan bi şans daha tanıyım şu seriye... Yok ,en ufak bi kıpırdama bile yok.Ne bi heyecan ne bi duygusallaşma hiçbirşey yok .
    Yanlız bir şey fark ettim.CS go giriyorum ve gerçekten diğer oyunlara nazaran daha keyifli geliyor.
    Acaba online oyunlara karşı bir açlığım varda benmi farkında değilim bilemedim.
    Birde geçen gün dirt rally oyununun oynanış videosunu izliyorum Allah'tan o gün ne olduysa video 720p açıldı ve adamda şans eseri kamerayı ön kaputa aldı bende videonun sesini kapattım arkadan güzel bir müzik açtım ve aynı kendim oynamış gibi zevk aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

Eyvallah hocam yarınki ilk işim o oyunu indirmek olacak.
    Sizinde dediğiniz gibi ilk bölümün bedava olması benim için çok iyi .
    İnşallah dediğiniz gibi oyun keyifli geçerde bende eski günlerime dönerim. :)

türkçe yamasını kurmayı unutma sonuçta senaryo oyunu bi nevi telltale nin twd si gibi
  • tm hocam
    .
  • Bazılarıda senin durumunda olabilmek için dua ediyor.

• Birader senin yapacağın tek şey oyun oynamamak,işte bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPOLİC_FR -- 31 Temmuz 2016; 10:24:17 >
  • Yaş ilerledikçe oluşan bir durum. Bende eskisi kadar zevk alamıyorum.3-4 sene önce aldığım zevk çok daha kaliteliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: q_-MesuTJR-_p

crysis serisi olabilir.

10 senedir oynuyorum replik dahil ezberledim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.