Şimdi Ara

Gelin sohbet edelim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neyse bende yatıyorum ama konuyu başka gecelerde hortlatırım. Sohbet etmek isteyende hortlatabilir Herkese iyi uykular
  • lordinas kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam az kalmış tatilinize neyse ben kaçıyorum size iyi geceler.
  • atakan3454 kullanıcısına yanıt
    Evet böyle çıkarcı kişilerden uzuk durmak lazım hiç olmasın daha iyi. Bir elin parmağı kadar en yakın arkadaşlarım var, birisi çok eski 16 yıllık arkadaşım ama bazen çıkarcılık yaptığını hissediyorum. Mesela geçen beraber bir plan yapıyoruz o koşullar daha denk geldiği için başkasıyla gerçekleştiriyor ama bana memnun olmamış gibi anlatıyor bende kızamıyorum işte. Herkesi bir nedenden eleyince kimse kalmıyor bütün insanlar böyle. Kimse kırılmasın diye bir şey söyleyemeyip hep üzülürüm. Başkaları yüzünden üzülmektense hiç olmasınlar daha iyi...

Ekleme: iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Şubat 2017; 2:47:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

Anladım hocam az kalmış tatilinize neyse ben kaçıyorum size iyi geceler.

sağ olun size de.
  • Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam 1,5saattir sarhoş arkadaşımı telefonda teselli ediyorum, fener'e üzülmüş, saat gece 5.30da beni aradı, eskilerden, deplasmanlardan ve omuz omuza fener uğruna girdiğimiz kavgalardan konuştuk, özlemişiz,

o uyudu, ben de duşa girip okula gideceğim birazdan, bugün de böyle olsun, uykusuz geçsin,

• aynı durumları yaşamışız ben mesela o dediğiniz durumu anladığım an herhangi bir sey icin zorlamayi birakiyorum bosveriyorum

bu arada günaydın

• Herkes günaydın

Günaydın

Sıkıntı aslında bende hayır diyemiyorum. Böyle şeyleri pek düşünmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Şubat 2017; 9:09:54 >
    Günaydın hocam

• Benden sonra baya konuşulmuş

• ya nalet olsun nefret ediyorum bu istanbul trafiğinden

• Bugün iş yerindeki baskı yüzünden psikolojim bozuldu sinir krizi geçirdim. Kendimden geçtim ilk defa oldu bu elim ayağım titredi en kısa sürede işi bırakmalıyım...
  • benimde cibiliyetsizin biri yüzünden kafam bozuldu arkadaşla sahile gittik oturduk bir seyler ictik sohbet ettik iyi geldi

• çok takılmayın hocam hic birsey canınızdan önemli degil

• hocam olayınızı tam bilmesem de bu Mobbing'e girebilir, dava açabilirsiniz bu tür durumlarda

• Böyle konularda uğraşmayı severim de büyük şirket siyasi bağlantıları iyi o yüzden olan bize olur. İlk fırsatta bırakmak en doğrusu.

• Herkese iyi geceler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.