Şimdi Ara

Gelin özür dileyin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
5.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımın en büyük özürünü diledim beylerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• kendıme verdıgım sözlerı tutmadıgım ıcın kendımden özur dılerım
  • Sevgili Melek,
    Bana olan güvenimi kırdığım için özür dilerim.Şu an seni sevdiğimi biliyorsun ancak beni silmişsin yaptığım hatalardan dolayı.Beni çok bekledin ancak öküzlük yaptım seni görmemezlikten geldim.Şuan yanımda olsan,seni seviyorum desen dünyanın en mutlu insanı olurdum herhalde.Genede seni seviyorum,umarım beni affedersin.
  • ne kullanıyosunuz siz gençler?
  • öncelikle şunu söyleyeyim.
    özür dilemek, karşınızdakine verdiğiniz değerin egonuzdan büyük olduğunu gösterir.

Şu an ne kadar iyi bir ünide okuyup sizi gururlandırıp sevindirsem de liseye kadar özel okulda okuyup (güç bela) hiç çalışmadığım, binlerce liranızı çar çur ettiğim ve oksde rezil bi puan yapıp sizi(ailemi) üzdüğüm için özür dilerim. O paralarla kendi lüksünüz için birçok şeyi rahatlıkla alabilirdiniz ama almadınız. Eğitimime para yatırmaya devam ettiniz. Sizden ne kadar özür dilesem yetmez. Ayrıca bugüne kadar size zaman zaman hiç haketmediğiniz sözler söyleyip sizi üzdüğüm için kendimden nefret ediyorum ve sizden özür diliyorum. Biliyorum bana kızgın değilsiniz hatta össyi kazanamasaydım gerekirse her türlü ihtiyacınızdan kısıp beni özele gönderirdiniz biliyorum ama yine de sizin için bi şeyler yapmak istiyorum, borçlu hissediyorum kendimi. Hayattaki tek gayem yeterli parayı kazanıp size huzurlu bi yaşlılık yaşatabilmek. Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız.

Ağlattınız gece gece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 18 Aralık 2011; 3:02:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

öncelikle şunu söyleyeyim.
    özür dilemek, karşınızdakine verdiğiniz değerin egonuzdan büyük olduğunu gösterir.

Şu an ne kadar iyi bir ünide okuyup sizi gururlandırıp sevindirsem de liseye kadar özel okulda okuyup (güç bela) hiç çalışmadığım, binlerce liranızı çar çur ettiğim ve oksde rezil bi puan yapıp ailemi üzdüğüm için özor dilerim. O paralarla kendi lüksünüz için birçok key rahatlıkla alabilirdiniz ama almadınız. Eğitimime para yatırmaya devam ettiniz. Sizden ne kadar özür dilesem yetmez. Ayrıca bugüne kadar size zaman zaman hiç haketmediğiniz sözler söyleyip sizi üzdüğüm için kendimden nefret ediyorum ve sizden özür diliyorum. Biliyorum bana kızgın değilsiniz hatta össyi kazanamasaydım gerekirse her türlü ihtiyacınızdan kısıp beni özele gönderirdiniz biliyorum ama yine de sizin için bi şeyler yapmak istiyorum, borçlu hissediyorum kendimi. Hayattaki tek gayem yeterli parayı kazanıp size huzurlu bi yaşlılık yaşatabilmek. Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız.

Vay be kardeşim, allah sana ve ailene uzun ömür versin. Ne iyi dileklerin var ailen için.

• amin, teşekkür ederim..
  • quote:

amin, teşekkür ederim..

hocam dediklerinize katılıyorum tamamen,ben de elimden geleni yapmadım,daha iyisini yapabilirdim,ailemi hayal kırıklığına uğrattım,onlardan özür dilerim,ve diliycem de.

ve hayatta benden bir şeyler uman ama bekledikleri karşılıkları alamayan bir kaç insan var,onlardan da özür dilerim,bencilim biraz

herşeyi yoluna koymaya çalışıcam ve bir kaç hafta önce açtığım yeni sayfamda bir daha böyle hatalar yapmamaya dikkat edicem.
  • Çok şükür ardımda özür dilemem gereken insan bırakmadım. Ama benden özür dileyecek çok insan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 18 Aralık 2011; 3:11:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

Orijinalden alıntı: Otorité

quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

B.nsu,
    Seni sevdiğim için, canını sıktığım için senden özür diliyorum. Sana zaten bir daha rahatsız etmemek için söz vermiştim.

gereksiz sansür

bansu
    bensu
    bınsu
    binsu
    bunsu
    bünsu
    bonsu
    bönsu

8inden biri 8i de kötü hacı

bence o cansu

Bengisudur lae. Kesin yanlış sansürlemiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

quote:

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

Orijinalden alıntı: Otorité

quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

B.nsu,
    Seni sevdiğim için, canını sıktığım için senden özür diliyorum. Sana zaten bir daha rahatsız etmemek için söz vermiştim.

gereksiz sansür

bansu
    bensu
    bınsu
    binsu
    bunsu
    bünsu
    bonsu
    bönsu

8inden biri 8i de kötü hacı

bence o cansu

Bengisudur lae. Kesin yanlış sansürlemiştir

ahahahahah o da başarılı bi tahmin olmuş ama en başarılı bönsu:)))

• @huseyinss

babamdan özür dilemek istiyorum. yüzüne bakarak çok yalan söyledim. belki de şuan o günahların kefaletini ödüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: # s4Lvo

@huseyinss

babamdan özür dilemek istiyorum. yüzüne bakarak çok yalan söyledim. belki de şuan o günahların kefaletini ödüyorum

hahahahahhahaah aramıza hoşgeldin:)))
  • quote:

öncelikle şunu söyleyeyim.

Şu an ne kadar iyi bir ünide okuyup sizi gururlandırıp sevindirsem de liseye kadar özel okulda okuyup (güç bela) hiç çalışmadığım, binlerce liranızı çar çur ettiğim ve oksde rezil bi puan yapıp sizi(ailemi) üzdüğüm için özür dilerim. O paralarla kendi lüksünüz için birçok şeyi rahatlıkla alabilirdiniz ama almadınız. Eğitimime para yatırmaya devam ettiniz. Sizden ne kadar özür dilesem yetmez. Ayrıca bugüne kadar size zaman zaman hiç haketmediğiniz sözler söyleyip sizi üzdüğüm için kendimden nefret ediyorum ve sizden özür diliyorum. Biliyorum bana kızgın değilsiniz hatta össyi kazanamasaydım gerekirse her türlü ihtiyacınızdan kısıp beni özele gönderirdiniz biliyorum ama yine de sizin için bi şeyler yapmak istiyorum, borçlu hissediyorum kendimi. Hayattaki tek gayem yeterli parayı kazanıp size huzurlu bi yaşlılık yaşatabilmek. Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız.

Ağlattınız gece gece

• özür veya af dilemedim şimdiye kadar ne yaptıysam yanlışta olsa arkasındayım. dilenen özürlerin hiçbirinin samimi olduğuna da inanmıyorum.
  • Eski çıktığım, ağzına laçka olmuş canım bitanem sözlerini başkalarına defalarca söylediğin için, sürekli seni düşünüp salakça hayaller kurduğum için, seni evime davet edip SADECE yemek yaptığımız için kısacası senin hakettiğin değerden fazlasını verdiğim için ÖZÜR DİLERİM.
  • vay be konu dışı duygulandırdı beni böle ciddi yorumlar beklemiyordum şaşırdım.sanırım bende özür dilenmeyi bekleyenlerdenim.insanlara her zaman gereksizce çok deger verip hep üzüldüğüm için kendimden özür dilerim...
  • Mesajım bulunsun, özür dilememt gereken o kadar çok konu varki..
  • mw3 oynarken micden adı sarp olan arkadaşıma ZART diye bağırdığım için özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Çok küçük bir olay ama zamanında çok vicdan azabı çekmiştim O kişiden özür diliyorum Olay aşağıda.

2 sene önce Umaykut diye bir browser oyunu oynardım. Ben tek şehrimle kendi çapımda takılıyordum. Sonra adamın biri mesaj attı benim yakınlarımdaymış onun şehri de, bana ara sıra mesaj atardı muhabbet etmeye çalışırdı sanırım Sonra ben bunun 2 tane hesap açıp 2. hesabıyla asıl hesabına yardım ettiğini farkettim, bu yasaktı. Ben bunu şikayet ettim bu banlandı Adam sonra bi hesap daha açıp bana mesaj atmış hesabıma giremiyorum şehrim duruyor mu nolmuş :( falan tarzında. Ben de şehir duruyor ama banlanmışsın sanırım dedim, bilmiyor gibi yaptım, adam da hm tamam sağol dedi Sonra ulan bok vardı şikayet ettin adam zaten güçsüzdü falan diye düşündüm baya üzülmüştüm Sonra kaldırdılar banını adamın çok sevinmiştim (böyle salak salak şeylere üzüldüğüm çok oluyor ya)

Salak salak şeyler demeyelim be kardeşim ona. Sende benim gibi takıntılısın biraz sanırım. Üzülmek için bir sebep yokken bile üzülüyorum ben...

Pardon arkadaslar basak burcu muyuz ? Bende takilirimda boyle seylere ben basak burcuyumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.