Şimdi Ara

Gelin özür dileyin (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
2
Favori
5.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alfa1802

quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

hayatımda en en yakın kız arkadasımı yeni tanıdıgım kız icin sattım yaklasık 2 sene once .Özür dilemistim cok sonra affetti sonra baska mallıklarda yaptım aynı kıza yine konusuruz ama artık eskisi gibi degil tabiki o yakınlıgı kaybettim.şimdi cok yakın arkadasları var mutlu.özür dilerim

bence arkadaş deyip bizi kandırma...kim arkadaşının arkasından başka yakın arkadaşları var mutlu der

inan bende bilmiyorum sevgilimi arkadasmı diycemi ama lise bitti simdi üniversite son sene hala icimde bi yaradır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerZamankinden -- 23 Aralık 2011; 2:01:52 >

• kuzen özür dilerim kız arkadaşınla beraber oldum :(

sarhoştuk
  • özür dilerim bitanem...

beni affetmeyeceğini biliyorum artık. çok odunluk yaptım, sana mutluluktan çok acı ve üzüntü verdim. artık sevgilin olmasam da bir insan olarak affet beni.

seni çok seviyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

Orijinalden alıntı: piranhax

quote:

Orijinalden alıntı: firstich

özür dilerim dedem'den onla küs iken öldüğü için ..

şu anda dedeme dargınım.ameliyat oldu yanında kaldım,ameliyat olduktan sonra hiç aramadım.şuanda pişmanlık duydum.yarın arayıp özür dileyeceğim geç olmadan.birinin değerini kaybettikten sonra anlıyoruz genelde.

aradın mı dedeni ?

Aramış mı dedesini ?

nezaman özür diliceksin

dedeeeee dedeciiimmm

size sahip sesleniyorum...

Hep konumu baltalıyosun.

tamam birader bu son bidada senn konuna yorum yapmiycam

Tamam tamam yapabilirsin özür dilerim. Hazır konu özür dileme konusuyken

aramamış mı lan hala dedesini !?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

hayatımda en en yakın kız arkadasımı yeni tanıdıgım kız icin sattım yaklasık 2 sene once .Özür dilemistim cok sonra affetti sonra baska mallıklarda yaptım aynı kıza yine konusuruz ama artık eskisi gibi degil tabiki o yakınlıgı kaybettim.şimdi cok yakın arkadasları var mutlu.özür dilerim

bence arkadaş deyip bizi kandırma...kim arkadaşının arkasından başka yakın arkadaşları var mutlu der

inan bende bilmiyorum sevgilimi arkadasmı diycemi ama lise bitti simdi üniversite son sene hala icimde bi yaradır.

hırs olmuş o sende bence salla gitsin kız mı yok

• Geçmişteki hatalarımın bir şekilde dönüp dolaşıp hala bugüne dahi mal olmasına sebebiyet verdiğim için, tekrar tekrar tekrar özür diliyorum aşkımdan.
  • Seni normal bir insan sanıp, değer verilebilecek, hayatımda yer bulabilecek biri olduğunu düşündüğüm için özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Seni normal bir insan sanıp, değer verilebilecek, hayatımda yer bulabilecek biri olduğunu düşündüğüm için özür dilerim.

Çamur atarken daha cümleyi bitirmeden özür dilemek samimi olmuyor kardeş. Özrün kabul edilmedi. Tekrar dene ya da dileme.
  • Aklimda bi olay var bi arkadasa saka yapmistim ama anlatmiyim burda Yusuf ozur diliyommm
  • Özür dilerim küçüğüm
  • quote:

Özür dilerim küçüğüm

Özel değilse merak ettim?
  • sevgili

@ALAK_

şöyle başlıyım seni hiç sevmediğim kadar çok seviyorum fakat senden bi okadar nefret ettiğimide belirtirim bi okadarda sevdiğimi bu konu tuttu hepimiz seni çok sevmiyorum azda sevmiyoruz falan filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

Özür dilerim küçüğüm

Özel değilse merak ettim?

Kardeşim maalesef özel

@ Diary Of a MadMan

Kardeş ne diyosun :)

@ entrika888

Güzel kardeşim senin nickini hatırlıyorum diğer konulrımdan, seviyeli birisin. Terbiyesizlik yapma bence yakışmıyor.
  • Özürleri alalım
  • Kendimden özür dilerim bu kadar gurursuz olduğum için, ve yüzsüz.

Gizem senden özür dilerim hayatına girip içine edemeden çıktığım için, keşke sen benim hayatımı değil de ben senin hayatını batırsaydım.
  • eski hocalarımdan özür diliyorum dersi mahvettiğimiz ve kaçtığımız için saygilar
  • özür dilerim
  • özür dilerim

• ESTAĞFİRULLAH.

• quote:

Özürleri alalım

geri gelmenin şerefine bir tur attırsana bize
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.