Şimdi Ara

Gelin Oy Pusulalarımızı değiştirelim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
12.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
327 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yav geç bu işleri.Görende Türk milletine mensup herkesin çok karakterli iyi insanlar olduğunu sanacak.Ülke tecavüzcüden,kadın katilinden,dolandırıcıdan,mafya özentilerinden,değnekçiden geçilmiyor.Geç bu işleri.Türk halkı büyük bir bozulmaya uğruyor.Boş milliyetçilik yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkokul mezunu oyu x 1
    Ortaokul mezunu x2
    Lise m x 3
    Ünv m. X4 şeklinde değerlendirilse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletimiz gayet eğitimli ve aklibasinda.
    Bu vatanda nezamanki bir diriliş sozkonusu olsa ve ilerleme başlasa hemen içimizdeki ötekilestirme uzmanları; ayırmaya, aşağılamaya, gücü yeterse bölmeye yeltenir.
    Ama gücünüz yetmez.
    Bir bütünüz, biz bize yeteriz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8+7 yapsak akp'nin yüzde 95'i gidiyor zaten

• herkese farklı soru çıkmalı, yoksa oy kullanmaya gitmeden cevap anahtarı paylaşılır millet eline yazar gelir

• Kesinlikle olması gerek budur.

• Şıklar 4 ve 22 olursa çok tatlı olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Senin her dediğin doğru yani.Eleman dediğin partinin bir bakanı.Sen chp %5 alır dediğinde normal,onu diyen eleman saçmalamış diyince normal ama bakan o cümleyi kurunca saçma öyle mi.Hollandayı protesto edecem diye portakalı sokağa sıkan,amerikayi protesto edecem diye yola kola döken,kendi tl sini verip dolar alan sonra o doları yakanlar hep chp li zaten.Digerleri maşallah akıl küpü

Peki sadece nitelikli eğitimli akp liler oy kullansa o partinin oy oranı kaç olur %99 mu

Alıntıları Göster

Yazdıklarınıza bakarak sizin oy kullanmaması gereken kesime dahil olmanız gerektiğini düşünüyorum.

Ülkenin en iyi liselerinden birinden ikincilik ile mezun oldum. Üniversiteyi kanada da okudum. Aile şiketlerimiz ile yaklaşık yedi yüz kişiye istihdam sağlıyoruz. Tüm aile, sülale muhafazakardır ve ak partiye oy atar. Tamamına yakını üniversite mezunu ve doçent olanı da var. Sizin gibilerine kalsa oy atmamamız gerekiyor.

Chp li tanıdığım kişiler ise ya az eğitimli ya da eğitimli ama bilgisiz, bilinçsiz. Ve kendisi gibi düşünmeyenlere tahammülleri yok.

Eğitimin her şey olmadığına inanıyorum. Aileden başlayan insani nitelikler en önemlisidir. Halen ülkeyi ayakta tutan kesimin cahil, makarnacı diye aşağıladığınız feraset sahibi, çalışkan Anadolu insanı olduğuna inanıyorum.

Şimdi genç olarak gördüğümüz ve sözde eğitimli kesim bu ülkede belirli makamlara geldiği zaman ülke ne halde olacak göreceğiz.

• por favor kullanıcısına yanıt

Şu yazdığının benzerini muhalif biri yazınca laf ediyorsun ama kendin yazmakta sorun görmüyorsun hiç.

Sen aileden zenginsin diye, ölümüne iktidar yandaşlığı yapıyorsun diye herkesin öyle olduğunu düşünüyorsun, istiyorsun.

• Bu fikri yazdı diye konu sahibine elitist der şimdi malum kesim. 4+3'ü bilen bile elit sayılıyor, memlekete bak!

• Bence belli bir yaşın üzeri de oy atmamalı bu sınır 55 yada 60 olabilir. Yaşlıların gençlerin yaşayacağı ülke için karar vermesi kadar saçma birşey düşünemiyorum.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Bi konuda ibretlik mesaj olmuş.

Eğitimden önce dürüst insan olmak lazım.

• Ülkede bir milyon yüksek lisans mezunu varmış. Bence sadece yüksek lisans ve üzeri seçme ve seçilme hakkına sahip olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

Geçersiz oy sayısı artar diyenler olmuşta amaçta o zaten. Herkesin oy vermesine ne gerek var? Herkes oy verince ülkenin ne hale geldiği malum.

Sen önce yazmayı öğren kendini zeki sanan, diğer insanları salak sanan, ötekileştiren şahıs!

Siz bizi IQ değeri düşük, cahil kesim olarak aşağılamaya devam edin, konuşurken de ülkeyi ayrıştırıyorlar deyin.

Size söylenecek çok şey var da değmeyecek kadar basitsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: dante16

Bence belli bir yaşın üzeri de oy atmamalı bu sınır 55 yada 60 olabilir. Yaşlıların gençlerin yaşayacağı ülke için karar vermesi kadar saçma birşey düşünemiyorum.
    60 yaşındaki bir insanın bir 30 yıl daha yaşayıp senin yarın trafik kazasında geberip gidebileceğini akıl edememişsin.

• Böyle olmaz ilkokul lise üni doktara suriyeli afgan iranlı ıraklı katardı diye olmalı

• Ben yapamadım

• Bana göre pusuladaki bu sorular da çok çok basit. Bir tık daha zorlaştıralım ki elenen sayısı artsın. Madem sistemi böyle istiyorsunuz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Yazdıklarınıza bakarak sizin oy kullanmaması gereken kesime dahil olmanız gerektiğini düşünüyorum.

Ülkenin en iyi liselerinden birinden ikincilik ile mezun oldum. Üniversiteyi kanada da okudum. Aile şiketlerimiz ile yaklaşık yedi yüz kişiye istihdam sağlıyoruz. Tüm aile, sülale muhafazakardır ve ak partiye oy atar. Tamamına yakını üniversite mezunu ve doçent olanı da var. Sizin gibilerine kalsa oy atmamamız gerekiyor.

Chp li tanıdığım kişiler ise ya az eğitimli ya da eğitimli ama bilgisiz, bilinçsiz. Ve kendisi gibi düşünmeyenlere tahammülleri yok.

Eğitimin her şey olmadığına inanıyorum. Aileden başlayan insani nitelikler en önemlisidir. Halen ülkeyi ayakta tutan kesimin cahil, makarnacı diye aşağıladığınız feraset sahibi, çalışkan Anadolu insanı olduğuna inanıyorum.

Şimdi genç olarak gördüğümüz ve sözde eğitimli kesim bu ülkede belirli makamlara geldiği zaman ülke ne halde olacak göreceğiz.

Alıntıları Göster

Bi ortak noktamız çıktı.Hani okulunuzu derecenizi falan yazmışsınız,bende sizin gibi eğitimin herşey olmadiğına inanıyordum,bu akşam bir defa daha inandım.Iyi akşamlar diliyorum

• Cevap 5 değil mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.