Şimdi Ara

GELİN LAN BURAYA BEN SİZE DEMEDİM Mİ SOSYAL ÇALIŞMAYIN DİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OĞLUM BEN SİZE DEMEDİM Mİ SOSYAL ÇALIŞMAYIN EN SON ÇALIŞIN DİYE HA??? HOYOR SOSYOLON YOZON BOTMOSO LOZOM

AL BAK BİTİRDİN SOSYALİ YAZIN NOLDU? NERDESİNİZ LAN YAZIN SOSYAL ÇALIŞIN DİYENLER BENİ HOR GÖRENLER NERDESİNİZ LAAAAAAAAAAAAĞNNNNNNNNNNNNNNNNNN

YAKALAMAYAYIM OLUM SİZİ İLK DEFA BU KADAR YAZIM KURALLARINI ÇİĞNEYEREK YAZI YAZIYORUM ÇOK PİS DELLENDİM

• Sakat heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kötüsü de şu adamlar sosyal çalıştığı halde hala önümüzde ***
  • Allah yardımcın olsun üzüldüm kardeş

• Bir sınav için mi çalışmak gerekir hayatımız boyunca.Sosyal bilgiler dersi adı üstünde hayatımızın bir parçasıdır.Genel kültür olarak hepsini ama geçmişini bilmek için tarih bilmek,düşünme yöntemlerini bilmek için felsefe bilmek,bir gün çevrenin nelerden oluştuğunu bilmek için coğrafya bilmenin neresi kötü olabilir.

Evet bu sınavda belki bir faydası olmayacak bu sene ama hayatı boyunca faydası olacak.Düşünme,yorumlama ve bilgi paylaşmak için bir fikri olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makakubukak -- 12 Ekim 2017; 16:56:48 >
  • O KADAR HAKLISIN Kİ SOSYALİ BİTİRDİM KENDİME ÇOK SİNİRLİYİM
  • napcaktık aq ygsden 1 hafta önce sistemler,problem vs varken sosyal mi çalışcaktık.
  • HOYOR SOSYOLON YOZON BOTMOSO LOZOM diyenlerden im böyle sistemin ben ta .... , bitirdik elimizde kaldı

• Not : Sosyali bitirip pişman olan varsa , sadece sosyali bitirmiş demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makakubukak

Bir sınav için mi çalışmak gerekir hayatımız boyunca.Sosyal bilgiler dersi adı üstünde hayatımızın bir parçasıdır.Genel kültür olarak hepsini ama geçmişini bilmek için tarih bilmek,düşünme yöntemlerini bilmek için felsefe bilmek,bir gün çevrenin nelerden oluştuğunu bilmek için coğrafya bilmenin neresi kötü olabilir.

Evet bu sınavda belki bir faydası olmayacak bu sene ama hayatı boyunca faydası olacak.Düşünme,yorumlama ve bilgi paylaşmak için bir fikri olacak.

Bu konuda haklısın. Ben de bu şekilde düşünüyorum zaten. Ama her şeyin yeri ve zamanı var. Şuan genel kültürünü genişletmen için değil, şu nalet sınavı geçmen için çalışmalısın

• KPSS de yok muydu sosyal?Belki orda işinize yarar,az da genel kulturunuz oldu fena mı?Hep sayılar rakamlar denklemler nereye kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.