Şimdi Ara

Gelin Dostlar Sıkıntımız Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu ücretsiz geçiş işlemleri olurken TR sunucusuna geçirmek istediğim hesabı başka 0 Rp görünen bir sunucuya geçirmiştim. Sadece bir kereliğine mahsus bir durum olduğu için hesabımı taşımam için bana üniversite elçisi lazım var mı bu işi halledebilecek tanıdığınız arkadaşınız dostunuz olan elçi.

• ticket at hallederler ben de geçiş bedava değilken kaçırmıştım sonradan ticket attım böyle böyle diye geçirdiler hesabımı.
  • Tam 4 gün oldu cevap verecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13rtn! -- 25 Ocak 2016; 13:24:49 >
  • Üniversite elçisi bulmak kolay facebook'a istediğin üniversitenin adını ve grup ismini yaz bulursun. Ben Marmara'da okuyordum 2 sene önce mezun oldum ama yinede yardımcı olmuşlardı eski öğrencimizsiniz diye
  • JarLewiS kullanıcısına yanıt
    Öyle de sen eski öğrecileri olduğun için yardımcı olmuşlar ben açıktan bitirdim okulu yardım edeceklerine pek ihtimal vermiyorum. Neyse ya Allah'ın izniyle attığımız ticketa cevap verselerdi belki sorun olmayacaktı nasıl bir kuruluştur ki bir bilete 4 günde cevap veremiyor. Westten olabilseydi şimdiye yapmıştım max 3 saat sonra geri dönüş yapıyorlar.
  • 13rtn! kullanıcısına yanıt
    Cuma günü hesabı geçireyim demiştim. Şimdi geri dönüş oldu

İlk 10 maçı yarıda bırakıp tr oynamayı düşünüyordum. Geç oldu ama en azından 10 maç oynamayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunu oynayan arkadaşlarından biri üniversitede okuyosa senin yerine yapsın kendi hesabım diyip ama tr serverında bu işler travma :D
  • Çok sağ olun ilginize tesadüf buraya konu açmamı beklemişler geri dönüş yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Cuma günü hesabı geçireyim demiştim. Şimdi geri dönüş oldu

İlk 10 maçı yarıda bırakıp tr oynamayı düşünüyordum. Geç oldu ama en azından 10 maç oynamayacağım

senin TRde hesabın var mı ?

• sen de server değiştirmekten bıkmadın he
  • Bende ne hesaplar var onları taşıdım.
  • 13rtn! kullanıcısına yanıt
    seni ne zamandır görmüyom xD
  • Tni görüyorum tetikte ol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.