Şimdi Ara

Gelin derdinizi dökün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstediğim yeri kazanamayacağım halde boş boş çalışıyorum sevdiğim kıza bile sahip çıkamadım lan kim bana güvendiyse bıraktım gittim en son kendimi de bıraktım galiba sadece ölümü bekliyorumhttps://m.youtube.com/watch?v=xo6_kPmpgvc

https://m.youtube.com/watch?v=MTogquZ4Aos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• say say bitmez hacı yarın ders var uyumak zor geliyor. E kaç saattir uyumayınca karnım acıktı yemek yapmak zor geliyor. Bi sigara yaksam en az 1 saat daha uykumu kaçıracak. Canım da sıkıldı lol atıyom hs atıyom kaç saattir hep aynı boş boş işler. bunları yazarken bi de çişim geldi tuvalete gitmek zor geliyor.
  • Olum tutanacak bi dalınız varsa bırakmayın boş boş yaşamayın gitmiyor yani biryer de çakılıyor ben anlık yaşarım düşünmem diyorsanız bok çukurunda kalmayı göze alın her insan kendi kaderini çizer yaptığımız herşeyi biz seçiyoruz

• Kimse sevmedi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnızlıktan kuruyorum. İçimde heves kalmadığı için (Büyük oranda) ders çalışamıyorum. Harika bir mühendislik bölümünde okuyorum, okul da köklü ama kafasızlığımdan dolayı uzadı da uzadı. Yalnız kalınca tuhaflaşıyorsun, tuhaflaşınca istenmiyorsun, daha da yalnız kalıyorsun. Maalesef. Paranoid oldum ve ruh halim dengesiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: True Story

say say bitmez hacı yarın ders var uyumak zor geliyor. E kaç saattir uyumayınca karnım acıktı yemek yapmak zor geliyor. Bi sigara yaksam en az 1 saat daha uykumu kaçıracak. Canım da sıkıldı lol atıyom hs atıyom kaç saattir hep aynı boş boş işler. bunları yazarken bi de çişim geldi tuvalete gitmek zor geliyor.

Uyumadan okula gidip okulda uyucam büyük ihtimal dakka başı işiyorum ve sigara da kalmadı aç değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

Kimse sevmedi..

Sevdiğin seni sevmez, seni seveni sen sevmezsin. Bir söylenti var dünya oluşmadan tek atomda iki kalp vardır ve bu atomlar parçalanarak farklı yere düşer ve bunlar birbirlerini yakalarlarsa gerçek aşk olur ve bu büyük bir saçmalık dünya üzerinde her şey menfaat uğrunadır kalbimle hareket eden bir insanken beynimi kullanıyor olmam acı veriyor keşke kırılmasaydık

• quote:

Orijinalden alıntı: Uber Hawking

Yalnızlıktan kuruyorum. İçimde heves kalmadığı için (Büyük oranda) ders çalışamıyorum. Harika bir mühendislik bölümünde okuyorum, okul da köklü ama kafasızlığımdan dolayı uzadı da uzadı. Yalnız kalınca tuhaflaşıyorsun, tuhaflaşınca istenmiyorsun, daha da yalnız kalıyorsun. Maalesef. Paranoid oldum ve ruh halim dengesiz.

Bunlar birden olmadı birikmişliğin patlaması kendine iyi davran

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

quote:

Orijinalden alıntı: Uber Hawking

Yalnızlıktan kuruyorum. İçimde heves kalmadığı için (Büyük oranda) ders çalışamıyorum. Harika bir mühendislik bölümünde okuyorum, okul da köklü ama kafasızlığımdan dolayı uzadı da uzadı. Yalnız kalınca tuhaflaşıyorsun, tuhaflaşınca istenmiyorsun, daha da yalnız kalıyorsun. Maalesef. Paranoid oldum ve ruh halim dengesiz.

Bunlar birden olmadı birikmişliğin patlaması kendine iyi davran

Hayat çabucak geçiyor. Geri toparlanmak istiyorum ama zor geliyor.

• Boyle bi sahilde kucuk ahsap bi evde herseyden uzak yasamak istiyorum. Denizi izlemek guneslenmem kitap okumak sevdigim yemek istiyorum sadece herseyden herkesten uzakta. Cok mu sey istiyorum.

• quote:

Boyle bi sahilde kucuk ahsap bi evde herseyden uzak yasamak istiyorum. Denizi izlemek guneslenmem kitap okumak sevdigim yemek istiyorum sadece herseyden herkesten uzakta. Cok mu sey istiyorum.

Bunu yapmaya cesaretin varmı peki? Her şeyi bırakıp maddi kaynağı vs üstesinden gelebilir misin? Hayat kazananlara zaten güzeldir ama kaybeden insan her zaman seçim yapmak zorundadır ve hayat korkakları sevmez korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin belki oraya gidersen karşına fırsatlar çıkar gerçek sevgiyi bulur huzura kavuşursun.. Denemeden bilinemez

• Hayat beni ne

• canım yanıyor

keşke amigdalamı söküp alsalar benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURQUOIS3 -- 3 Nisan 2017; 5:29:14 >
  • Bazı ortak şarkılarda buluşacağız dostlar ;

• Sabah 10 da vize var zerre çalışmadım daha da yatmadım. 1 hafta kütüphanede takıldım toplasan 4 saat yoktur 1 derse çalisdim tek. Bu hafta 8 dersten sınavım var.

Ve hala geçen sene sevdiğim kızı unutamadım. Arada kısa kısa mesaj atıyorum havadan sudan geyik yapıyoruz. Yaz gelse de onla görüşsem diyorum. Sabah namazına gidiyorum 3-4 gündür. Allah'a yalvarıyorum nefsimi sustursun diye. Alkol ve sigara da var üstelik.

Hayırlı sabahlar

• Derdim yok teşekkürler

Allah her derdi olana çare versin

Selam ve dua ile

Hayırlı sabahlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gogogo.

quote:

Kimse sevmedi..

Sevdiğin seni sevmez, seni seveni sen sevmezsin. Bir söylenti var dünya oluşmadan tek atomda iki kalp vardır ve bu atomlar parçalanarak farklı yere düşer ve bunlar birbirlerini yakalarlarsa gerçek aşk olur ve bu büyük bir saçmalık dünya üzerinde her şey menfaat uğrunadır kalbimle hareket eden bir insanken beynimi kullanıyor olmam acı veriyor keşke kırılmasaydık

Bir zamanlar beni benden daha çok seviyordu. Şimdi benden nefret ediyor. Kıymetini şimdi anladım. Ama bir fayda etmiyor.

• klasik dh li dertleri sevgilim yok ve uyku düzenim bozuk

• Hayatımda ilk defa gerçekten aşık oldum. İtiraf ettim ama kaçıyor gibi benden.

Napıcamı bilmiyorum.

• Sana çalış dedik olm.

Kız mız işlerini de geç, konu meyhaneye dönmüş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.