Şimdi Ara

Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
7
Favori
6.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

Hakem lazım mı gençler

Gel haci sensiz olur mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğim gibi oynamak isterseniz salon ayarlıyabilirim bir akşam boyunca 2-3 saat 100 lira.Sahaya ulaşım çok basit metrobüse 5 dakika uzaklıkta .

https://plus.google.com/112599274024404581705/about?gl=tr&hl=en

onun dışında farklı yerlerdeki salonlarda da oynanabilir , adam çağırma konusunda sıkıntı olacağını zannetmiyorum ama ilk önce kendi aramızda bir oynamak gerektiğini düşünüyorum çünkü herkesin iyi kötü birbirini tanıması gerekir bence ilk sefer için :)
  • salon güzel . meameth bugun resimlerini çekecekmiş konuştuk . Resimlerini konuya atar , uyarsa herkesede çarşamba akşamı 7-8 gibi oynamayı düşünüyoruz.
  • Çarşamba günü saat 9' da kesin boş, 8 için de orada antreman yapan takımın programını öğrenicem ona göre birşey söyleyebilirim.
     Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST ) Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST ) Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST )
     Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST ) Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meameth -- 29 Kasım 2014; 6:14:30 >

• @Schwimmer @Jestia @Murvein @denizz19 meameth ve ben ıle birlikte tam 6 oluyoruz . Çarşamba 9 da bahçelievlerde maç . Gelenler konuya tekrar cevap yazarsa sevinirim gelmeyen olursa yerine arkadaş çagirabilirim bende .
  • haydi bakalım beyler görelim ak koyun kara koyun :) herkesin eğlenebileceği bir organizasyon olur inş.
  • Benim cok zor ya. Sinava hazirlaniyorum 2.senem ozel dersim var o saatte. Size kucuk gelirdim zaten ezerdiniz beni aranizda. Cuma falan olaydi iyiydi.
    İyi eglenceler simdiden gideceklere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAF8922F10 -- 29 Kasım 2014; 23:01:14 >
  • Beyler gelin perşembe akşama alalım şunu ben de müsait olayım rahat rahat gelebileyim, zaten hamlamış vaziyetteyim ertesi güne pestilim çıkar 8.30daki deneye biraz zor yetişirim

• benim için hergün uygun isterseniz cuma da yapabilirim, ama cuma 10 da kendi arkadaşlarımla maçımız var aynı sahada 1 saat oynamak yeter diyorsanız cuma da uyar bana :)
  • Ben iş için il dışında olacağım ama,hafta sonu neden yapmıyoruz arkadaşlar?

Hafta sonu yapsak ben dahil birçok arkadaş gelebilir diye düşünüyorum.
  • dogru söylüyor takipe devam
  • gelme ihtimali olan arkadaşlar hangi gün kesin geleceğini yazarsa daha rahat olabilir çünkü bugün olsa iyi şugün olsa iyi olurla zor olacağını düşünüyorum ben istisnasız ilk seferi için her gün gelirim mesela.sizde açıkça belirtirseniz hangi gün kesin gelebileceğinizi iyi olur.
  • herkes bu hafta perşembe-cuma-cumartesi-pazar gelebilecegi saatleri yazsın belirleyelim yarına kadar .
  • önceden de dediğim gibi hergün uyar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meameth

önceden de dediğim gibi hergün uyar :)

PAzar günü 8 olarak kararlaştırdık diyelim o zaman . Kesin gelecekler özel mesaj atsın belirleyelim takımlarıda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 2 Aralık 2014; 2:05:31 >
  • Salı veya perşembe günleri olursa size katılmak isterim

Edit: Pazar gününde karar alınmış sanırım salon nerede ? Akşam 6'da dershaneden çıkıyorum yetişebiliyorsam gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 2 Aralık 2014; 22:58:30 >
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    yer burası kardeş . Kesin geleceksen pm atarsın
     Geleneksel DH basketbol maçları ( Bahçelievler - IST )
  • salon bahçelievler merkezin orada Bahçelievler Anadolu lisesi

e5'e metrobüse çok yakın minibüse filan da baya yakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meameth -- 3 Aralık 2014; 0:04:15 >
  • galiba 3 kişi tam cevap vermiş ne güzel :)
  • Şuan gelecekler :
    Ben
    meameth
    Jestia
    Murvein
    denizz19

1 kişi daha lazım gelmek isteyen varsa cumartesi akşamına kadar yazabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi towyedi -- 5 Aralık 2014; 0:38:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.