Şimdi Ara

Gelen Gecen Tokatliyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bende sizi bisikletle tokatlamak isterim
  • Mesajları okuyorum da, herkes mi tokatlama meraklısı olur arkadaş.

Bi yaralı parmağa işeyin lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Golf alsaydın iyiydi kimse tokatlayamazdı

1.4 Tjet Bravom ile çok tokatlamışlığım var Yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı her Allah'ın günü, bir daha bir daha diye kapımdan ayrılmıyor arkadaş
  • Tokat var dediler geldik ben de vuracam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

Yazik sana gercekten. Seninle ayni hayati paylasan kisiye uzuluyorum. Bu forumun duayenlerinden birisiyle boyle konusman, senin nasil bir yoklukta oldugunun gostergesidir

Duayen mi . Daha demin cavus falan deyip terbiyesizlik yapan benim dimi zaten. Cavus falan derken senin nasıl bir yoklukta olduğunu düşünüyorum ve sana üzülüyorum

Adam gerçekten kendine duayen mi dedi?

:O

Ne diyelim hocam Allah hidayete erdirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bnm punto hallendi iyice zaptedemiyorum hocam iki Tokat da biz atalım :)

• Hocam halk otobüsüyle kapış yersin her türlü. Ama 500t den uzak dur şamarı pis olur onun tem de(:

• sen sanıyormusun ki fabrika bu araba 70 beygir dediğinde tam 70 beygir çıkıyor onu tutturmak çok zor git dyno yaptır 10 tane aynı arabayı ve özellikle araçlar 1 yaşını doldurduktan sonra farklı farklı km lerdeki araçlar olsun biri 60 çıkar biri 65 çıkar biri 75 çıkar bu bi motordur ürettiği güç neyse senin beygirin odur fabrika verisini yerim ben
  • Dizelin doğasında bu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aye aye

Hocam doğan slx var birde ben tokatlamak istiyorum sizi

• 1.8 tfsi 160 a4 multitronic. Turboyu k04 yapıp üstüne turbolu haline özel chip yazdırıyosun... Elinde araçtan olan varsa yapsın. Şanzımanı dağatmamak için geri döndürdüm. Ama 3.28'i ne tokatladıydım.Cls 350'i de tozumu yutmuştu İnegöl de 260 vurdum. Normal halide vuruyor ama k04 turba ve haliyle değişen intercooler ile uçuyordu. Revotuning iyi soymuştu beni özel yazılım için ama deymişti. Aracın normal hali sonra traktör gibi gelmişti ama normal hali bile 2.0 tdi 177'lere toz yutturuyor. Ama yakıtı içer lıkır lıkır.

• Eski ve yeni nickler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezicioyuncu

Eğer aracı alıp basayım diye aldıysanız parayı çöpe atmışsınız , daha öncesinde 115hp e hdi yeni kasa 308 kullanıyordum tamam ara hızlanmalar guzel ama dizel araba sadece torktan dolayı performanslı gibi görünüyor

308 e-hdi sportium sahibiyim spor modda almadan bile 180 dip gaz yapmadan çıkabiliyorum ve araçım benzinli araç gibi devir çevirebiliyor sizin araçınızda bir sorun olmasın.
  • Bende de oyle bir captiva vardi, allahi var simdi cogu arabayi tokatliyordum ama yine de 2.0 motor gibi gitmiyordu dunyaca unlu bir markanin yazilimini yaptirip katalizor ve dpf'yi sokturup yerine duz boru taktirdim. Boylelikle muayeneye giderken tekrar eski haline donderecektim. Ama muayeneye kalmadi. İlk basta bagaj kapagi ve plakalik 3-4 gun icerisinde simsiyah oluyordu zaten arabayi haftada en az iki kez yikarim o pek sorun olmadi ama etrafi cok kirletiyordum o biraz canimi sıkmıstı daha sonra tekrar gidip dpf'yi taktirdim su an hic duman yok diyebilirim. 0-100'u ragelogic cihazi ile olctuk ki dunyadaki en iyi 0-100 olcumu yapan cihaz diyebilirim olcumu yaparken aracin saatinden degil uydudan hizi olcerek yapiyor. 0-100 verim 11.3 saniyeden 8.4 saniyeye kadar geriledi. Tabi hava filtresi egr iptali ve daha buyuk bir intercooler kullandik. Bu araci kislik olarak hala kullanmaktayim. Eger yardimci olabilecegim bir durum olursa benimle iletisime gecebilirsiniz. Tek yazilim yaptirdigim arac bu degil ama digerleri hep benzinliydi. Benzinli olarakta yine hala kullanmakta oldugum a5 2.0tfsi quattro aracima ve daha onceden passat 1.8t, golf 1.4tsi, chevrolet cruze 1.4T, f30 kasa 320i araclarima yaptirdim. Su zamana kadar hic bir zararini gormedim. Dedigim gibi detaylar icin pm atabilirsiniz

• Hocam benim de arabam yok bisikletim var tokatlamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Eski ve yeni nickler

Yonetim tokatladı arkadaşı

• Gel bide ben tokatlıyım 1.6 atmosferikle

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Eski ve yeni nickler

Yonetim tokatladı arkadaşı

Her gün gelir giderim hiç rastlamadım çok hızlı olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aveomla tokatlayim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Aman Allahım daha neler duyacağız bir GOLF hem de kutsal DOĞUŞ OTO çıkışlı bir GOLF ...tokat yemiş ha ...dünyanın sonu geliyor herhal....
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.