Şimdi Ara

Gelen Gecen Tokatliyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4den2e çektiğin zaman toros bile silkeler,kendini kazır yere. bi dene korkma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S£rkAn S kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam size bende öyle düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

4den2e çektiğin zaman toros bile silkeler,kendini kazır yere. bi dene korkma bence

hocam mesela sollamaya cikarken, yokusa gelmeden vs. bir vites kucultun derler. Ben ayni seyi yapiyorum. 5 ten 4 e aliyorum mesela ama sanki ani fren yapmis gibi araba.one yigiliyor yavasliyor. nerde yanlis yapiyorum?
    bir de diyelimki 5. vitesle 120 ile gidiyoruz uzun yolda. onumuzde rampa var. vites kucultmemiz gerekir mi?
    not arac 1.3 cdti 75 bg

• Eğer aracı alıp basayım diye aldıysanız parayı çöpe atmışsınız , daha öncesinde 115hp e hdi yeni kasa 308 kullanıyordum tamam ara hızlanmalar guzel ama dizel araba sadece torktan dolayı performanslı gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 14 Nisan 2016; 5:18:25 >
  • Rena34 kullanıcısına yanıt
    Aracınız otomatik ve manuel modda kullanıyorsanız yapacak bir şey yok ama manuel vites ise bir kademe vites küçültürken ayağınız debriyajda iken gaz vermeniz gerekir ki araç şahlanmaya başlasın yoksa debriyaja basıp vitesi kuculttukten sonra araç zaten motor freni yapar o yüzden vitesi küçültürken Gazi verin araç toplasın kendini

• Troll cihat, kolpalama.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: anl_clk

I20 ile accent hafiflikten yer de golf o findik 110luk dizelle yiyosa problem var hocam :)

Şu beygirin bir halta yaramadığını öğretemedik sizin gibilere.

Beygirin ne ise yaradigini biliyoruz hocam ancak arabayi yürüten sey torktur.320 nm torklu i30 kesinlikle cag disi 250 nm torklu golf tarafindan tokatlanamaz.Ha golf hala tokatlar derseniz bisey diyemem herkes arabadan anlamak zorunda degil derim

• Golf alsaydın iyiydi kimse tokatlayamazdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

4den2e çektiğin zaman toros bile silkeler,kendini kazır yere. bi dene korkma bence

hocam mesela sollamaya cikarken, yokusa gelmeden vs. bir vites kucultun derler. Ben ayni seyi yapiyorum. 5 ten 4 e aliyorum mesela ama sanki ani fren yapmis gibi araba.one yigiliyor yavasliyor. nerde yanlis yapiyorum?
    bir de diyelimki 5. vitesle 120 ile gidiyoruz uzun yolda. onumuzde rampa var. vites kucultmemiz gerekir mi?
    not arac 1.3 cdti 75 bg

5den4e almak eğer hız içinse bir nevi sport moda geçiştir, sen gaza basmıyorsundur normal olarak devir artıp araba boğuluyordur vercen gazı bak nasıl uzuyor araba.

rampaya hızlı girmeye bak devirle girersen çok rahat çıkarsın yola ve o an ki ivmene bağlı ille küçültceksin diye birşey yok.

Ayrıca o yığılma motor freni.Allah korusun acil durum gelirse 4den 2e alıp frene basmak en etkili çözüm olur 4den2 örnek sadece 2den1,5den3 vites küçültmek kısacası.Daha etkili frenleme sağlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

Yazik sana gercekten. Seninle ayni hayati paylasan kisiye uzuluyorum. Bu forumun duayenlerinden birisiyle boyle konusman, senin nasil bir yoklukta oldugunun gostergesidir

Duayen mi . Daha demin cavus falan deyip terbiyesizlik yapan benim dimi zaten. Cavus falan derken senin nasıl bir yoklukta olduğunu düşünüyorum ve sana üzülüyorum

Adam gerçekten kendine duayen mi dedi?

:O

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne zamandır sizde araç, biraz arabayı tanımaylada ilgili gibi geldi bana.

• Seviye bir günde yerlerde

• Ahauhauaha beyler bu konu efsaneler arasinda yer almali

• vitesi uygun devirde atın ve 1 snlık bir zaman diliminde atmayı çalışın.aracın max torkunu hangi devirde geliyor onu öğrenin o devire gelince vites atın.

zaman kaybetmemek için debriyaj'a basmadanda vites atabilirsin uygun devirde.bi çat sesi gelir o kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Akrabalık var mı merak ettim cihanair ile

var ki bu kadar yersiz bir konu açmış.1.6 dizelle 0/100 hesabı yapmak hakikaten yaratıcılıktan öte bir şey
  • konu uzadıkça uzamış milletin hoşuna gitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Akrabalık var mı merak ettim cihanair ile

var ki bu kadar yersiz bir konu açmış.1.6 dizelle 0/100 hesabı yapmak hakikaten yaratıcılıktan öte bir şey

Kardeşim filan diyordu belki de o
  • normal genetik bir şey demekki.
    volvoda araba yok o fiyata
    bakimlari pahali ben bazatı ucuza yaptireyom
    avensis ne ya hantal kalitesiz japon arabasi
    crv için bonzai kafasi lazim
    vs vs
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

I20 ile accent hafiflikten yer de golf o findik 110luk dizelle yiyosa problem var hocam :)

Şu beygirin bir halta yaramadığını öğretemedik sizin gibilere.

Beygirin ne ise yaradigini biliyoruz hocam ancak arabayi yürüten sey torktur.320 nm torklu i30 kesinlikle cag disi 250 nm torklu golf tarafindan tokatlanamaz.Ha golf hala tokatlar derseniz bisey diyemem herkes arabadan anlamak zorunda degil derim

i30 f/p olarak süper ama 1.5 ton diye biliyorum. Onun etkisi yok mu?

• Krank açı sensörü arızalıdır veya manifolt kaçırıyordur. Krank açı sensörü arızalıysa yada beyinden gerekli güncelleme yapılmamışsa hiçbir Hyundai iyi gitmez.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.