Şimdi Ara

GELECEĞİN BÖLÜMÜ: TikTok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz tıp mı mühendislik mi tartışadurun..

Bir maddenin denge hali nedir? Sen cevap ver yakışıklı.

1. Maksimum düzensizlik

2. Minimum enerji

Eninde sonunda evrenin varacağı nokta bu 2 maddeden oluşmuyor mu?

Şimdi seni kucağa alalım genç adam. .

Söyle bana şimdi tıp okuyorsun. 6 sene okuyacaksın, stajyer olacaksın, pratisyen, zorunlu görev, biyokimya, Anatomi,fizyoloji ...  

Mühendissin, mat fizik yasalar formüller, iş mülakatları, yerine göre ağır çalışma ortamı, saatlerce bilgisayar karşısında göz sağlığını bozmak..  

eee..? Nerede minimum enerji, ben bunları yazarken bile enerji harcadım. Oysa ki minimum enerji olmam gerekiyordu.  

Nerede düzensizlik? Bu 2 bölümde de başarılı olmak için düzenli ders çalışman gerekiyor  

Şimdi TikTok içerik üreticisini alkışlarla sahneye alalım.  

Bu adam üstteki ikisine göre daha az enerji sarf ediyor. Çalıntı içerik çekiyor, yüzünü değiştiriyor vs. Başka bir deyişle minimum enerjinin peşinden koşuyor.

Ayrıca düzensiz. İstediği zaman video çekebilir, yayın açabilir. Bir plan yok, baskı yok.  

Haliyle 2 yasaya da günümüzde tam olarak uyuyor. Ve sistem de bu yasalara uymak zorunda olduğundan en çok parayı bu adamlara ödüyor.

Ve sen hala bu adamı küçümsüyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 109luknouhei -- 28 Eylül 2021; 0:23:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• devlette çalışabiliyor muyuz hocam? xyz diye bi proje vardı sanırım ama iptal oldu o galiba. yeni kadro açmalarını bekliyorum ben tiktok'a girişmek için. yeni bir bölüm sonuçta, ilk defa atama yapıldı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kız istemeye gittiğinde göğsünü gere gere tiktokcuyum lan demenin hazzını da ekleyelim

• sriiouss kullanıcısına yanıt

Siz mezun olana kadar çoktan akredite olacaktır hocam. Su akarken testiyi doldurmaya bakın.  

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 1 Aralık 2021; 20:59:45 >
  • pinhani12 P kullanıcısına yanıt

Gereği yok ki hocam, kendi evin araban olsun kızı mutlu edecek kadar paran olsun. Modern ailelerin böyle bir sorunu olacağını sanmıyorum.

• 109luknouhei kullanıcısına yanıt
    Ev araba olmasa da tiktokcu olma onuru her zaman geçer akçedir

• pinhani12 P kullanıcısına yanıt

Hocam günümüzde YouTuberlar özenilen, idol kahramanlar.

Ondan önceki Vinecılar ise efsaneler diye anılıyor.

Bu gözlemlerden hareketle çok değil bi' 3-4 yıl sonra TikTokçular günümüzdeki linçten sıyrılıp normal bir konuma gelecektir.

O yüzden üstüne basarak söylüyorum:

GELECEĞİN BÖLÜMÜ  

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Ankaratipli bile çekiyorsa abi sakin bulaşmayın bu ise :)

Hocam canlı yayın açıyo musun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

• 109luk kardeş ne kadar güzel yazmışın ama yine de 3 4 sene içinde normal göreceğimiz bir konuma geleceğini düşünmüyorum

@Ankaratıplı size hiç yakıştıramadım hocam siz bu forumun ağır abilerindendiniz ne oldu size

• 0alametifarika0 kullanıcısına yanıt

hangi ruh halimle yazdığımı bilmiyorum kendi saçma yorumumu ya da dalga geçmek için yazmışımdır 

ha tamam hocam arada banada oluyor dhnin sarısı bazen insanın zihnini bunaltabiliyor 

• Yalnız temellendirme sağlam

• adam haklı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.