Şimdi Ara

'Geleceğe Dönüş' filminde McFly'in geleceğe geldiği güne bakın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taken21

quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende
    fake haber arkadaşlar bu biraz araştırın 2015 en yakın tarih filmlerde geçen

Aferin dostum. bekledim ilk kim yakalicak diye.. 2015 e gitti marty..

ben de bu iste bi yanlislik var sanki diyordum

bu arada keske michael j fox parkinson hastaligina yakalanmasaydi da yeni back to the future serileri cekilseydi..
  • 2015deki mutemel başlık

geleceğe dönüşteki inanılmaz mantık hatası
  • Doğru söyle bu konuyu açmak için ne kadar zamandır bekliyosun????
  • en sevdigim seridir back to the future ne de olsa spielberg yapımı :)
  • Ekşi'de entry vardı,hemen konu olmuş burada da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maqician

Ekşi'de entry vardı,hemen konu olmuş burada da...

Senden önce davranmışlar o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat-

Doğru söyle bu konuyu açmak için ne kadar zamandır bekliyosun????

Filmi izlediğimden beri bu anı bekliyordum zamanı gelse de paylaşsam diye bu forumu bilmediğim halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

Ekşi'de entry vardı,hemen konu olmuş burada da...

Senden önce davranmışlar o zaman

Ben pek konu açmıyorum nedense...Bilginin paylaşım hızı hoşuma gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

Şimdi çok pis sövücektim fotoyu koyana. Hiç mi filmi izleyeniniz yok kardeşim. 2010'a değil 2015'gidiyor. 30 sene sonraya gidiyorum diyor giderken(1985). Düz yuvarlak bir rakam diye de ekliyor

Ne alaka sen hayatında hiç hata yapmadın mı bana maille gelmişti sana gelseydi ve hatırlamıyor olsaydın açık söyle kontrol mü edecektin doğru mu diye cins cins yorum yapmasanız olmuyo tamam doğrusunu söylemişsin ne o sövücektim falan hayret bir şey
  • merak etmeyin 2015de de uçan araba,uçan kaykay,tren olmayacak

• @talaria ama ama ben çocukluğumdan beri uçan kaykayın hayalini kurmuştum !!!
  • Çocukken en etkilendiğim film serisidir.Çok güzel yakalamışsın eline sağlık...
  • yalnız filmin gelecekle ilgili bildikleri var.

http://www.11points.com/Movies/11_Predictions_That_Back_to_the_Future_Part_II_Got_Right

tabi bilemedikleri de

http://www.11points.com/Movies/11_Predictions_That_Back_to_the_Future_Part_II_Got_Wrong

ingilizcedir ama resimlerden anlaşılabilir. ayrıca daha 5 senesi var tutturmak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

yalnız filmin gelecekle ilgili bildikleri var.

http://www.11points.com/Movies/11_Predictions_That_Back_to_the_Future_Part_II_Got_Right

tabi bilemedikleri de

http://www.11points.com/Movies/11_Predictions_That_Back_to_the_Future_Part_II_Got_Wrong

ingilizcedir ama resimlerden anlaşılabilir. ayrıca daha 5 senesi var tutturmak için.

Birşeyi atlamışlar filmde michael jackson da vardı.Televizyonda yemek ile ilgili birşeyler anlatıyordu.

• arkadaşlar ikinci filmdeki mantıksızlık dikkatinizi çkmedi mi hiç?Marty geleceğe gittiğinde kendinden yaşlı hali vardı orada.Aslında olmaması gerekiyor çünkü tek evren olarak düşünürsek Marty geleceğe giderken 1985 de ortadan kayboluyor değil mi?Eee o zaman 2015 e gittiğinde ortada dolanan yaşlı Marty nerden geldi?Ama paralel evren gerçeğini kabul edersek o zaman paralel bir evrenin 2015 tarihine gidiyor.O zaman bu paralel evren Marty nin geldiği geçmişten nasıl etkilenebiliyor.Yani paralel evrenler arasında zaman etkileşiminin olmaması gerekir. Yani geçmişte ne yaparsan yap eğer gittiğin yer bulunduğun evrenin geleceği değil de paralel bir evrenin geleceği ise orada kendini görürsün ama yaptıklarının da bulunduğun ve gittiğin evrenlere etkisi olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Addict_82 -- 9 Temmuz 2010; 12:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Addict_82

arkadaşlar ikinci filmdeki mantıksızlık dikkatinizi çkmedi mi hiç?Marty geleceğe gittiğinde kendinden yaşlı hali vardı orada.Aslında olmaması gerekiyor çünkü tek evren olarak düşünürsek Marty geleceğe giderken 1985 de ortadan kayboluyor değil mi?Eee o zaman 2015 e gittiğinde ortada dolanan yaşlı Marty nerden geldi?Ama paralel evren gerçeğini kabul edersek o zaman paralel bir evrenin 2015 tarihine gidiyor.O zaman bu paralel evren Marty nin geldiği geçmişten nasıl etkilenebiliyor.Yani paralel evrenler arasında zaman etkileşiminin olmaması gerekir. Yani geçmişte ne yaparsan yap eğer gittiğin yer bulunduğun evrenin geleceği değil de paralel bir evrenin geleceği ise orada kendini görürsün ama yaptıklarının da bulunduğun ve gittiğin evrenlere etkisi olmaz.

pzzzztt ereneköy, eleman kafayı peynir ekmekle yemiş

• quote:

arkadaşlar ikinci filmdeki mantıksızlık dikkatinizi çkmedi mi hiç?Marty geleceğe gittiğinde kendinden yaşlı hali vardı orada.Aslında olmaması gerekiyor çünkü tek evren olarak düşünürsek Marty geleceğe giderken 1985 de ortadan kayboluyor değil mi?Eee o zaman 2015 e gittiğinde ortada dolanan yaşlı Marty nerden geldi?Ama paralel evren gerçeğini kabul edersek o zaman paralel bir evrenin 2015 tarihine gidiyor.O zaman bu paralel evren Marty nin geldiği geçmişten nasıl etkilenebiliyor.Yani paralel evrenler arasında zaman etkileşiminin olmaması gerekir. Yani geçmişte ne yaparsan yap eğer gittiğin yer bulunduğun evrenin geleceği değil de paralel bir evrenin geleceği ise orada kendini görürsün ama yaptıklarının da bulunduğun ve gittiğin evrenlere etkisi olmaz.

Bu anlattığının mantığını bir sahnede profesör anlatıyor. Ama yazmaya üşendim şimdi

• quote:

Ok biz kalkalım o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: choicee

quote:

Bu anlattığının mantığını bir sahnede profesör anlatıyor. Ama yazmaya üşendim şimdi

Ama orada Dr. bizim paralel bir evren ortaya çıkarttığımızı anlatmaya çalışıyor.Halbuki paralel evrenler ortaya çıkartılamaz zaten vardırlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.