Şimdi Ara

GeForce GTX 470 ve GeForce GTX 480'nin güç tüketim değerleri ortaya çıktı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
18.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpa07

BENCE BU KARTIN SPONSORU TEDAŞ OLSUN

gelde katılma bu isabetli yoruma
  • Ya aralık dan beri bu zamazingo çıksında 5850 450 civarı biseye alam diye düsünüyorum adam akıllı bişi çıksa bari okadar bekleyip gene 550 liraya 5850 almak koyar bana
  • Bu kartlarda SLI yapmak hayal olsa gerek
  • bir ati severi olarak beklemediğim haber oldu.malum bu serinin iyi çıkarak 5850 leri düşüreceğini bekliyordum ama sanırım beklediğim gibi olmayacak.sanırım ucuza 5850 almak uzak ihtimal.4850 ile yola devam.
  • 298 W. Çok yorumsuz.
  • gtx 480 mübarek amiral gemisi değil yük gemisi olmuş
  • ben sparkle nin p888+ modelini (8800 gt)kullanıyorum. hayalimda 5850 var ama şu an da bilgisayırımdan çok memnunum önümüzdeki haziranın 16 sında ekran kartım 2. yaşını dolduracak. sizce 5850 ye geçmeme gerek var mı teşekkürler. sistemim amd phenom x4 9750 2,4 ghz 5 gb ddr2 ram 800 mhz 500 gb wd digital 32 önbellekli harddisk 500 wat cloor master. güç kaynağı gigabyte 780g anakart teşekkürler.
  • 300 wattmı tek gpu için gtx480 in 5970ile yakın değerler vermesiz lazım yoksa aşırı verinmsiz bir gpu ile başbaşayız:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben sparkle nin p888+ modelini (8800 gt)kullanıyorum. hayalimda 5850 var ama şu an da bilgisayırımdan çok memnunum önümüzdeki haziranın 16 sında ekran kartım 2. yaşını dolduracak. sizce 5850 ye geçmeme gerek var mı teşekkürler. sistemim amd phenom x4 9750 2,4 ghz 5 gb ddr2 ram 800 mhz 500 gb wd digital 32 önbellekli harddisk 500 wat cloor master. güç kaynağı gigabyte 780g anakart teşekkürler.

Dostum bilgisayarından mennun olduğuna göre tüketim çılgınlığına kapılıp ekran kartını değiştirmen gereksiz olur. Ekran kartın şu an için sana yetiyorsa 2011'i bekle. O zamana 28 nm'lik Fermiler ile Ati'nin yeni kuşak ekran kartları çıkacağı gibi DX-11 oyunlarda piyasada pay kapmaya başlar. Senin yerinde olsam beklemeyi tercih ederim

• Ati bu kartlar çıkınca yapsa yapsa 30 dolar indirim yapar,zaten kartı satmış,piyasa elinde istediği gibi at koşturur. 5830 da indirim düşünmeyen adam 5850 ve 5870 te de pek farklı politika izlemez.Ama nvidia bu değerler ile o kartları biraz zor satacak,rüzgar gülü dikmek lazım civardaki dağlara
  • 298 Watt mı .
  • Bu kartın yakınında fazla durmak sağlığada zararlı, nerdeyse fön makinası gibi yahu..

Hergün 1 saatten fazla oyun oynasan Elektromanyetik + Faturamanyetik ten gidersin.
  • 650tl ve yaklaşık 950tllik kartlar geliyor psu olanlar 550 watt hayır olamaz 560watt oldu sistem kaldırmıyor yada 50tllik 350watt powermı kullancaklar bu kartları alan kişiler
    elektrik faturasını hesap ediyorsa pcyi hiç açmasınlar sanki elektrikli ısıtıcı kullanıyorsun yada 400 500tl fatura geliyor gibi imaj yaratmayın
  • Sinopa nükleer santral kuruyor çekik gözlü kardeşler (güney koreli firma)

Boşuna değilmiş
  • bir fermi'yi çıkartamadı şu nvidia , yazıklar olsun beaaa :( offf lan offff gerçi bu değerlerle çıkarsada bir işe yaramayacak , ati den beklediğim indirim gelemeyecek anlaşılan ... gerçi kartımdan memnunum ama bi 5870 de fena olmazdı, acele yok beklemeye devamm ...
  • Türkiye'de 489 liraya 5850 alınabiliyor.O zaman; Fermi beklemeye hiç gerek yok bence.
  • Piyasaya sürülecek olan Fermi sayısından daha çok yorum yazılmış şu forumda Fermi hakkında :)
    Fermi çok akım çekiyor tamam ama 3DVision Surround, CUDA, PhysX, SLI ve C/C++ hızlandırma desteğine sahip olacakmış. Ati'de de Eyefinity ve düşük güç tüketimi var.
    Yani; 2 tren var birinin vagonu geniş ve uzun ama biraz yavaş. Öteki ise dar vagonlu fakat hızlı. Yavaş olan tren daha çok yük taşıyor olsa da hararet yapıyor çünkü yükü ağır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

650tl ve yaklaşık 950tllik kartlar geliyor psu olanlar 550 watt hayır olamaz 560watt oldu sistem kaldırmıyor yada 50tllik 350watt powermı kullancaklar bu kartları alan kişiler
    elektrik faturasını hesap ediyorsa pcyi hiç açmasınlar sanki elektrikli ısıtıcı kullanıyorsun yada 400 500tl fatura geliyor gibi imaj yaratmayın

doğal ortamlarında bu tür fanatiklere rastlamak heyecan verici, çekin arkadaşlar çekin bu yine bir tür

3d vision gözlükleri takıpta mı yorum yapmaya çalışıyorsunuz anlamıyorumki

550w psu kullanmak var 700w psu kullanmak var, her ay 50 lira fatura ödemek var her ay 70-80 lira fatura ödemek var

sonuç : zaten fazla para ödediğin ekran kartı sırtına yük olur altında kalırsın. Madem rahat insansın tak psu nu al 5970 i keyfine bak

birde yazılım sorunları çözülse güzel olucak ama bakalım daha vakit var

ben şahsen 460'ları bekliyorum eğer o da beklediğim gibi olmazsa 5850 alıp sonuca varırım

daha çok var yahu hemen kesin kanılara varmayın, ama kartın direkt ve dolaylı maliyeti çok sinir bozacağa benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

Türkiye'de 489 liraya 5850 alınabiliyor.O zaman; Fermi beklemeye hiç gerek yok bence.

Sahimi nerede satılıyor ?
  • valla nerde satılıyor hemen sipariş verem :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.