Şimdi Ara

GeForce GTX 2080'in Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia yavas yavas ekran kartlarini gelistirmeye baslamis bile. 10 serisinden sonra 20 seriside cikacak. Oncekinden farkli olarak GDDR5 yerine yeni GDDR6 olarak sunacak. Bakalım buyuk heyecanla bekliyoruz.

Kaynak :

http://www.webtekno.com/haber/amp/40863

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nisan mayıs gibi piyasada olacak deniyor.Zaten aklı olan gidip ikinci el fayiş fayata satılan kartlara para vermesin kendini enayi yerine koydurmasın az

sabretsin,şunun şurasında 2 ay kaldı.
  • İki farklı kartın çıkacak olması iyiye işaret.
  • Burada herkesin en çok merak ettiği soru şu: Ne kadar performans artışı olacak
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    Performans artışı konusunda eminim artacaktir ama cok ta fazla medet ummamak lazim. malum günümüz oyunlarini 1080 TI rahat kaldirabiliyor. Geleceğe yönelik ekran karti alimlarinda dusunulebilir bir model bence.

• İki farklı model olsa ne minning yapan adam o modeli bulamayınca olsun buda iş yapıyor diyip oyuncular için olanıda alıcak aynı kart bulamayınca 1050 ti ile bile minning yapanlar gibi herkeze yetecek kadar uretsınler farklı model cıkarcaklarına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farklı model işi hikaye olur. 3-5 ay garantili kartı kimse almaz. Yine normal kartları alırlar.
  • ne kadar boş bir haber, yazan şeyler zaten kaç aydır biliniyordu
  • Nvidia bence oyuncuya çıkartacağı gtx 20 serisi kartının oyuncuya yönelik olanını donanımsal veya yazılımsal olarak mining'e kapatır. yoksa piyasada görüntü çıkışı olmayan kartlar mevcut. onu kast etmiş olsaydı zaten ekstra haber değeri taşımazdı. ama kaç zamandır bu miningcilerden adamlar cidden sıkılmış durumda ve oyuncu gibi değil de gece gündüz kartları çalıştırdıkları için yarın bir gün garantiden ötürü başlarına bela olacaklarını da bildikleri için, ve diğer taraftan bu 2 yıldır oyuncular miningcilerden ötürü kart alamadıkları için, miningciler ile oyuncuları net bir çizgi ile birbirilerinden ayıracaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Burada herkesin en çok merak ettiği soru şu: Ne kadar performans artışı olacak

Burada herkesin en çok merak ettiği soru şu: Mining engellenmiş olacak mı?

Edit: Webtekno kadar da berbat site az bulunur. Tam bir clickbait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 14 Şubat 2018; 17:2:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lofer_freud

Burada herkesin en çok merak ettiği soru şu: Ne kadar performans artışı olacak

Performans artışı olacağı kesin ama bence fiyatı daha önemli. Ilk çıkan parti normal fiyattan hemen tüketilip ve 2. parti zamlı kartlar mı olur yoksa doğrudan bugünün piyasasını baz alaraktan mı satmaya başlayacaklar....

Zaten madencileri de düşünerekten bu kartı yaptıysalar hiç ümitlenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK* -- 14 Şubat 2018; 17:3:17 >
  • Gunumuz oyunlarini 1080Ti kaldirip kaldirip duvara vuruyor zaten 1050Ti muamelesi yapmissiniz karta :)

Saka bir yana yeni nesi XX80 kart icin benim beklentim en iyi ihtimalla 1080Ti karta denk olmasi.

Gececegini dusunmuyorum.

Cikis fiyati da ayrica beklenenin uzerinde olacaktir.

En azindan 2 guzel bahaneleri var

1. Bellek fiyatlari cok yukseldi
    2. GPU'lar icin yogun beklenti var. 50-100USD bakmadan ciktigi gibi herkes almaya calisacak.
  • Tahmini en çok yapılmaya çalışılan şey fiyatı.Gerçekten de oldukça yüksek bir fiyat beklentisi mevcut.Performansı 3 aşağı beş yukarı 1080ti altı veya üstü olabilir 2080nin ama fiyatı.İşte bu gün 5000 lira olan 1080ti den sonra 5000 liralık bir 2080 mi görcez acaba diye endişelenmiyor değil oyuncular.
  • Hocam 1080ti almışınız hayırlı olsun. Amd'den çok konuştuk ama ben de gidip Nvidia kart almak zorunda kaldım Rx 580'e 2000 tl vermek istemedim. :)

• Aynen öyle oldu. Vega bekliyorum diye 1800-2000 liraya gtx 1080 satılan günlerde almadım. Sonra piyasa patlayınca 1080Ti aldım. Bir de Gsync monitör aldım. Amd gpu- freesynch monitöre göre fiyat performans eğrisine tersten girdim

• Miningte sıfır performans versin başka birşey istemiyorum.
  • Piyasaya kart yetistiremezken yeni nesil gpu çıkarmak ne oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben komple bırakıp konsol muhabbetine gireceğim ama orası da ayrı bir dünya oyunları pahalı, yok onlin ücretli, yok Ps 4 düz mü alayım Pro'mu alayım yok 4k One X'mi bakayım karma karışık çorba oldu her platform. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 14 Şubat 2018; 23:6:56 >
  • Benim o konudaki tercihim ps4 pro. Playstationa özgü oyunlar yeter. Gow 4 de geliyor.

• Beyler bunların çoğu palavra.
    Mantık olarak firma satış rakkamlarına bakar. Ha kasaba satmış ha bakkala ha çakala fark etmez.
    O yuzden yok nvidia miningcilerin ekran kartı almasını istemiyor palavrasına pek inanmayın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.