Şimdi Ara

## GeForce 8800GT Radeon HD 3800'den %35 Daha Hızlı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
5.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: joe-black

haberler gerçekse 2900prosu da iş yapmayan ati batmasa da baya bi zarar eder..

Crysis sonuçlarına bakmanı tavisiye ederim diğer oyunlarda da aa açılmadığı zamanlar gtxe yaklaşan bir kart ve bahsettiğimiz kart 300 dolar gtx gibi 500 dolar değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: joe-black
    haberler gerçekse 2900prosu da iş yapmayan ati batmasa da baya bi zarar eder..

Atinin yapacağı 38xx modelleri bu kartttan daha ucuza piyasaya sürmek ancak bu şekilde rekabet edebilir

quote:

Orjinalden alıntı: diciotto
    Crysis sonuçlarına bakmanı tavisiye ederim diğer oyunlarda da aa açılmadığı zamanlar gtxe yaklaşan bir kart ve bahsettiğimiz kart 300 dolar gtx gibi 500 dolar değil

Çözünürlük yüksek bile olsa aa ile daha kaliteli görüntü elde edilir ve herkes bu özelliği açınca performansı düşmeyen kart almak ister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Ekim 2007; 11:34:21 >
  • geçsinler bunları ya ne haberler duyduk ya iddalar gördük

Kullanıcı testlerinde Hepsinin Fasa Fiso oldugu ortaya cıkıyor zaten

daha cıkmamış bi kart tan %35 hızlı oldugu idda ediliyor Gelde inan atide cıkıp 2950 sinin diğerlerinden %36 hızlı olduğunu söylese kim inanır hemde bunu HIS dese

Kullanıcılar testleri yapsada görsek ense traşlarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 29 Ekim 2007; 11:32:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

çok saçma sapan bir test, bu işin sonunda Leadtek suçlu çıkarsa defterden silerim
    Aklınız alıyor mu, bir firma yeni ekran kartı çıkarıyor, eskilerinden daha dandik,

kart yani değil zaten mantıkende xt den daha yavaş olacak tabiki zaten xt den hızlı olmasını kimse beklemiyor pro modeli bu yeni bi xt çıkarsa asıl o 2900xt den hızlı olacak
  • sağlam kanıtları olan haber istiyoruz. hadi driverları, donanımları falan geçtim, resimde ne olduğu bile belli değil
  • bence ati dava açar.nvidia partneri kutusuna böyle bişey bastırıyor.leatek haber kanalı değilki ne gereği var bunu yapmaya.bence doğruda ols ati yi küçük düşürmektir bu.Bence ati hukuki işlem başlatır.
  • Kumandan'a sormak lazım ya. O bilir neyin ne oldugunu

Komutanın daha üretilmemiş bir kartı nasıl test etmiş bu Leadtek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıspanak

hangi çözünürlükte, test sistemi, driver versiyonları ne

hiç bir şey belli değil.

bende bu kadar fark olacağını düşünmüyorum.

pm e cevap verir misin...
  • ati partnerleri tarafından bilgi sızması olabilirmi acaba.
  • Bu 8800gt satılıyormu ?? newegg de amazonda fln göremiyorum ben??
  • atının bu kadar zor durumda kalacagını sanmıyorum kalırsada bu hıc hos olmaz.
  • bence arkadaşlar aaaaaaaaaa 10.1 çıkacakmış diye bakmayın daha dx10 oyunları yeni çıkmaya başladı kaldı ki bilgisayarınızda ki bütün oyunlar dx9...
    ayrıca senelerce dx9 oyunları çıkacak bunları hesaba katın bence....
    şuan bence için en iyi seçim 8800gt olacaktır
  • dx10 muş 11 miş esas bunlar değilde fusion teknolojisi çığır açacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrPerFormance

bence ati dava açar.nvidia partneri kutusuna böyle bişey bastırıyor.leatek haber kanalı değilki ne gereği var bunu yapmaya.bence doğruda ols ati yi küçük düşürmektir bu.Bence ati hukuki işlem başlatır.

Ayrıca Leadtek in bunu ispatlaması gerekirdi. Böyle bir şey gerçek olsa bile RV670 henüz çıkmadıgı için bu testler reklam amacı olarak kullanılamaz. Adama "ispatla bakim bu dediklerini" derlerse ne cevap vericek Leadtek.

Sonuçta böyle bir test yapılmışsa bile bunu sadece Ati yapmıştır. Şifaen belki bu sonuçlar sızmıştır ama belgeli sızmamıştır. Leadtek ya bir tekzip yayımlayacak ya da iyi bir para ödeyecek Atiye, yazın bir kenara...

• 8800gt nin 700/2000 lik oc edition ı mükemmel olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 29 Ekim 2007; 11:44:47 >
  • şu stream işlemci hızları konusunda ATi nin bu kez yanıldığını düşünüyorum. daha yavaş çalışan ama daha fazla olan stream işlemci sayısı bu işde pek işe yaramıyo galiba. çünki ATi nin stream işlemcileri gpu ile aynı hızda çalışıyo ama nvidia da öyle değil, 1500mhz stream işlemci hızına sahip olacak 8800gt. ATi stream işlemcilerinin gazına basmak zorunda kalacak anlaşılan. fakat 320 stream işlemcinin gazına basınca skorlar büyük değişiklik gösterecekdir bence. sonuçda nvidia çok daha az stream işlemci kullanıyo kartlarda.
  • eger ati nin 3800 serisi gecseydi nvidiayı gtx sini veya ultrasını bunu mutlka internete sızdırırdi.Atıden hala haber yok test gıden bir şeyler var bence ati haber vermıyorsa kesın o kart cuvalladı toparlamaya calışıyor.Bence 8800gt ultraya yakın performans vereceksıt overclockla ama asıl bomba yenı jenarasyon gts onları beklıyorum ben saygılar
  • Ati napacak bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokatli6061

şu stream işlemci hızları konusunda ATi nin bu kez yanıldığını düşünüyorum. daha yavaş çalışan ama daha fazla olan stream işlemci sayısı bu işde pek işe yaramıyo galiba. çünki ATi nin stream işlemcileri gpu ile aynı hızda çalışıyo ama nvidia da öyle değil, 1500mhz stream işlemci hızına sahip olacak 8800gt. ATi stream işlemcilerinin gazına basmak zorunda kalacak anlaşılan. fakat 320 stream işlemcinin gazına basınca skorlar büyük değişiklik gösterecekdir bence. sonuçda nvidia çok daha az stream işlemci kullanıyo kartlarda.

Bak bu konuda haklısın
  • Keşke leadtek, Radeon HD 3800 çıktıktan sonra böyle bir iddiayı ileri sürseymiş. Biz daha öncede gördük böyle iddialı açıklamaları ama tahmin edilen sorunlardan daha farklı sorunlarla karşılaşıldı. Kullanıcılar bunu biliyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.