Şimdi Ara

Geforce 5200 fx sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim ekran kartım Geforce 5200 fx , benim oyun oynarken karsılastıgım bır sorun var
    oyun esnasında karakterın boyutu tuttugu sılah yada herhangı bır nesnede uzama esneme oluyor goruntu bozuluyor ve degısık renkler cıkıyor...
    bilen varsa lütfen yardımcı olsun

• Değişik Driver lar la dene kartını.Başka sistemde dene kartı farklı driver yine aynı sorunsa garantiye yolla dicem gerek yok at çöpe
  • quote:

Orjinalden alıntı: Andys

Değişik Driver lar la dene kartını.Başka sistemde dene kartı farklı driver yine aynı sorunsa garantiye yolla dicem gerek yok at çöpe

bazıları için o kart gerçekten çok değerli bir parça herkezin bütçesi 6800gt almaya yetmeyebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 14 Şubat 2005, 23:42:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

quote:

Orjinalden alıntı: Andys

Değişik Driver lar la dene kartını.Başka sistemde dene kartı farklı driver yine aynı sorunsa garantiye yolla dicem gerek yok at çöpe

bazıları için o kart gerçekten çok değerli bir parça herkezin bütçesi 6800gt almaya yetmeyebiliyor

güzel cevap tebrikederim

• dostum sen en iis son driverlarını yükle bu driverlarıdawww.inndir.com adresinde bulabilirsin.O zaman çözülebiir belkide sorunun
  • board chipsetinin en son sürücülerini yükle birde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soLaris_sky

Geforce 5200 fx sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CIZIK -- 15 Şubat 2005, 1:24:03 >
  • hangi oyunda oluyor bu olay?
  • bende de fx5200 var sorun çıkarmadı şimdiye kadar arkadaşn dediği gibi driver da sorun olabilir
  • ya arkadaslar bendede 5200 var bendekide donma yapıyo ana karttır diye ana kartı degiştirdim olmadı rem512 yaptım yine duzelmedi neden yaptıgını bulamadım bir bilginiz varmı cpu olabilirmi yada ekran kartı olabilirmi zaten baskada bişey kalmadı sanırım yardım ederseniz cok sevinirim.....
  • bende de 5200 vardı, üzerinde ki fan kırılmış 4 ay kırık fan kullandım hiç bir sorun çıkmadı. İyi karttır.

Sürücülerini güncellemeyi deneyin.
  • arkadaşlar ben günceleme yapmamıştım yapayım eğer aynı sorun olursa yine yazarım bende p4 2.8 ve asus anakart var inşallah olur çok uyuz ediyor beni
    Hmen hemen hepsi ve bozuluk masaüstüne de oluyor oyunda çıkınca böle acayip renkler yardımlarınızı bekliom
  • valla bence sorun fan olabilir ge-force da fan varmı bır bakı,coğu fansız gelıyor
  • bende fx 5200 kullandım leş bi kart sonra ne yaptım tabiki 6600 gt aldım sizede tavsiye taksitle maksitle bi 6600 gt almanız
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikadam

ya arkadaslar bendede 5200 var bendekide donma yapıyo ana karttır diye ana kartı degiştirdim olmadı rem512 yaptım yine duzelmedi neden yaptıgını bulamadım bir bilginiz varmı cpu olabilirmi yada ekran kartı olabilirmi zaten baskada bişey kalmadı sanırım yardım ederseniz cok sevinirim.....

ya keşke bu adar masraf yapana kadar kendine yeni bir ekran kartı alsaydın be dostum
  • biraz alakasız olucak ama fx5200 ıcın en ıyı drıver hangısı arkadaslar???
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikadam

ya arkadaslar bendede 5200 var bendekide donma yapıyo ana karttır diye ana kartı degiştirdim olmadı rem512 yaptım yine duzelmedi neden yaptıgını bulamadım bir bilginiz varmı cpu olabilirmi yada ekran kartı olabilirmi zaten baskada bişey kalmadı sanırım yardım ederseniz cok sevinirim.....

Arkadaşım sorun kesin cpu'dadır.Sen onuda değiştir yarın
  • çok iii oyunlarda denmiyosan
    doom3 fry cry gibi oyunlarda hiç sorun yapmaz o kart bedne kullandım zamaında
    hemde en kötüsünü
    asus magit T
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.