Şimdi Ara

Geely Emgrand EC7 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.251
Cevap
19
Favori
685.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pascuu

Ben de dahil herkesin kafasına işlemiş bir yargıdır Çin malı ise ucuzdur 3 5 gün sonra bozulur kalitesizdir.
    Haliyle araba yani söz konusu olan can güvenliği olunca da bu yargı daha da vahim hale geliyor.Çinliler yırtsalar bir taraflarını gene de yıkılmaz bu önyargı.

Bir de proton vardı bu önyargıdan oldukça beslenmiş olan.Jet fadıl sayesinde proton görünce insanlar ne proton mu çarptır paranı da gör gününü durumu oluşmuştu ki hala da o önyargı devam eder:)

İşin özü Çinliler bana 520d yaptık deseler gene de uzak dururum:)

Alıntıları Göster
    şu an en iyisi gibi ama hala çakma duruyor biraz daha özgün biraz daha kalite , sanırım biraz daha vakit geçmesi gerekiyor pişmesi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Aracin ic kismi bile ,resmen bagriyor ben cin maliyim diye
    Cakma Cadillac logosu ,arka kisimi s-klasse tan kopyalamislar . teknik 0

yok abi bu cinlilerden adam olmaz.

öncelikle hiçbir çin arabası ile alakam yok onu söyliyeyim.
    çok merak ettim arabanın içine bakarak çin malı oldugunu nasıl anladın (kokpit düzeni hariç) eger bu arabanın logosunu silsek bir çok kişi anlayamaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: attila24

quote:

Orijinalden alıntı: ka40

Aracin ic kismi bile ,resmen bagriyor ben cin maliyim diye
    Cakma Cadillac logosu ,arka kisimi s-klasse tan kopyalamislar . teknik 0

yok abi bu cinlilerden adam olmaz.

öncelikle hiçbir çin arabası ile alakam yok onu söyliyeyim.
    çok merak ettim arabanın içine bakarak çin malı oldugunu nasıl anladın (kokpit düzeni hariç) eger bu arabanın logosunu silsek bir çok kişi anlayamaz bence

Alıntıları Göster
    Tasarım ve donanım tamam. Güvenlik ve dayanıklılık var sırada. Bu konularda da mutlaka çalışıyorlardı.

Ama Türkiye'de bu fiyata sadece sıfır otomobil takıntısı olanlar alır bu aracı. ben olsam bu fiyata şöyle 2006-2007 model 100.000 i bulmamış Vectra Elegance alırım keyfime bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Tasarım ve donanım tamam. Güvenlik ve dayanıklılık var sırada. Bu konularda da mutlaka çalışıyorlardı.

Ama Türkiye'de bu fiyata sadece sıfır otomobil takıntısı olanlar alır bu aracı. ben olsam bu fiyata şöyle 2006-2007 model 100.000 i bulmamış Vectra Elegance alırım keyfime bakarım.

Alıntıları Göster
    Hayret 'vites topuzu eleştirme timi' henüz fotoğraflara dikkatle bakmamış anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: atiyba

Hayret 'vites topuzu eleştirme timi' henüz fotoğraflara dikkatle bakmamış anlaşılan

Vites topuzu çok mükemmel olduğundan kimse eleştirememiş diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

quote:

Alıntıları Göster
    100km de 12 litre yakan araçlara çok ihtiyacımız var özellikle 100km ye 14-15sn de hızlanan...

Nefret ediyorum çin malı araçlardan...Ben olsam ülkeye sokmam bu araçları...

utanmadan 28bin lira istiyorlar birde yuhhh artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

sizin hangi bayi idi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Muhakkak ki bu otomobil kalitelidir ve işe yarar.

Galoş, şapka, çalışan kız, kontrol eden erkek, ışık odasında pürüzsüzlük testi, yerler tertemiz, çok ileri ve çok profesyonel bir görüntü var. Çinli'leri anlamak lazım. 1980'e kadar doğru dürüst otomobil yapmasını bırakın, binmeyi bile bilmeyen, herşeyin politbüro üyelerine tahsis edildiği, komünist değil, kızıl komünist olan, bireyin değersiz ama kolektifin herşey olduğu bir ortamda 70 yıl yaşayan, MADE IN HONG KONG transistörlü radyo ve ÇİN MALI havai fişek ile kapıyı az da olsa aralayan, ükenin etrafına duvar ördürmüş olan, adı Çince'de "DÜNYANIN ORTASI" anlamına gelen ve olimpiyatlarda köpek eti satan lokantalara kepenklerini kapalı tutma emri veren bir ULUS bu.

1990'dan sonra devlet kontrollü piyasa ekonomisine geçmiş, 2000'den sonra da parti kontrollü müteşebbislere izin vermiş bir ülke. Otomobil kullanımı ve petrol tüketimi patlamış, 2008'de petrolün varilinin 160 dolara yaklaşmasının sebebi de piyasada ne kadar benzin ve mazot varsa satın alan yine ÇİN olmuştur.

Kendi teknolojisi olmayan, JAPON ve KORE üreticilerinin teknolojilerini kullanan ve AMERİKAN ve ALMAN teknolojilerini de izinsiz kopyalayan ve FİKRİ MÜLKİYET HAKLARINININ (WIPO) ne olduğunu bilmeyen bir ülke bu tür DÜNYA KURALLARINA sadık olan ülkelerde kendisi de bu kurallara sadık olacağını teyit etmeden satış yapmamalı. İnsanların SADECE OTOMOBİL değil, kaliteli, güvenli ve tasarruflu araçlar istediklerini de göz ardı etmemelidir. Çin'de üretilen ve Çinli'lere satılan araçların maşallah motorları Amerikan 6 ve 8 silindirlerden geri kalmıyor. Yakıt tasarrufu namına en ufak bir girişim yok. AMERİKAN RÜYASI oldu ÇİN RÜYASI.

Hayırlı günler.

Alıntıları Göster
    valla bundan 10 yıl önce hyundai ile dalga geçiyorduk bugün sayılı üreticilerden biri oldular.

adamlar çalışıyor arkadaş, zamanla daha iyilerine yapacaklardır mutlaka.

modele gelirsek ben 30.000 liraya ikinci elden büyük kasalı birşeyler bakarım, geniş adamım ben, 30 verip geely, 50 verip civic in içinde sıkışamam. minimum 5 kasa yada e serisi boyutlarında olmalı sürdüğüm araba ki hem ben rahat edeyim, hem arka kolrukta mesai yaparken yer genişliği olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinium

valla bundan 10 yıl önce hyundai ile dalga geçiyorduk bugün sayılı üreticilerden biri oldular.

adamlar çalışıyor arkadaş, zamanla daha iyilerine yapacaklardır mutlaka.

modele gelirsek ben 30.000 liraya ikinci elden büyük kasalı birşeyler bakarım, geniş adamım ben, 30 verip geely, 50 verip civic in içinde sıkışamam. minimum 5 kasa yada e serisi boyutlarında olmalı sürdüğüm araba ki hem ben rahat edeyim, hem arka kolrukta mesai yaparken yer genişliği olsun.

Alıntıları Göster
    28.888TL değil ama 8.888TL veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

28.888 TL den bir kuruş aşağı olmaz

Şaka bir yana, herkes uygun fiyata iyi bir otomobil almak ister, Geely'nin çin malı olduğunu herkes biliyor ama bu konu 1 gün içinde POPÜLER konu olmayı başardı. Demek oluyor ki; geely bile olsa başarılı ise İŞ YAPABİLİR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

28.888 TL den bir kuruş aşağı olmaz

Şaka bir yana, herkes uygun fiyata iyi bir otomobil almak ister, Geely'nin çin malı olduğunu herkes biliyor ama bu konu 1 gün içinde POPÜLER konu olmayı başardı. Demek oluyor ki; geely bile olsa başarılı ise İŞ YAPABİLİR

Alıntıları Göster
    Gülmeyin ve en geç 10 sene sonra bu mesajımdan alıntı yapın.Bu Geely;Toyota ile Hondanın toplamı kadar araba satacak,sakince izleyin.
  • arkadaşlar ben bugün bu arabanın siyahını gördüm. ağzım açık kaldı gelly olduğunu görünce daha bi şaşırdım bende avensis var görmemiş biri de değilim ama adamlar bu sefer yapmış en azından görünüm olarak yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgencer06

arkadaşlar ben bugün bu arabanın siyahını gördüm. ağzım açık kaldı gelly olduğunu görünce daha bi şaşırdım bende avensis var görmemiş biri de değilim ama adamlar bu sefer yapmış en azından görünüm olarak yapmış
    ilk kez bir çin arabasını alınabilir buluyorum. arkası mercedes olmuş ve güzel olmuş.
  • Tipine ve bagajına hasta oldum.
    EC8 gelirse (otomatik galiba) almayı kafaya koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: griaragorn

Tipine ve bagajına hasta oldum.
    EC8 gelirse (otomatik galiba) almayı kafaya koydum.
    tasarım olarak başarılı bir araç ama motor olarak çok vasat. Güvenlik olarakta çok zayıf olduğunu sanmıyorum bazı b sınıfı araçlardan iyidir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinite

100km de 12 litre yakan araçlara çok ihtiyacımız var özellikle 100km ye 14-15sn de hızlanan...

Şu an satılan bir çok benzinli araç (bir kaçı hariç) şehir içi 10 litrenin üzerinde yakıt tüketmekte.

Ayrıca, avrupanın 90lı yıllarda üretimi durdurduğu araçlar, bu ülkede 2000li yıllara kadar üretildi ve satış rekorları kırdı! Ki bu araçların güvenlik konusunda hiç bir standardı yoktu! Bunları ne çabuk unuttuk!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: infinite

Şu an satılan bir çok benzinli araç (bir kaçı hariç) şehir içi 10 litrenin üzerinde yakıt tüketmekte.

Ayrıca, avrupanın 90lı yıllarda üretimi durdurduğu araçlar, bu ülkede 2000li yıllara kadar üretildi ve satış rekorları kırdı! Ki bu araçların güvenlik konusunda hiç bir standardı yoktu! Bunları ne çabuk unuttuk!

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackersun -- 29 Mayıs 2010; 11:28:52 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    MOtor!dan bir halt olmaz.1.3 motorlu bütün araçlar bunla kafa kafaya gider.HAtta dalga bile geçebilir

O kasaya o motor hiç olmuşmu ? TOrk tan bahsetmiyorum bile 126 ve 129
  • quote:

quote:

Geely Emgrand EC7

Klima göstergeleri Corolla gibi belki de Focus. Vites makyajlı Focus gibi.

Geely Emgrand EC7
  • quote:

Alıntıları Göster
    50 ile giderken 5. vitesde araba kullanırlarmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.