Şimdi Ara

[GEÇMİŞTEN ♫ ♪♪ TÜRK ♫ ♪♪] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
22
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu sahibini görünce ulan dedim yanlışmı bastık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sümerbeg -- 26 Mayıs 2017; 18:47:2 >
  • Liste oldukça iyi, bu tip müziğe ilgili birisi olarak bilmediğim, duymadığım birçok güzel şarkı buldum. youtube veya spotify listeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Başlık faydalı ama hiç değilse bir youtube listesi yapıp onu paylaşsaydınız, zira orta üstü sayılabilecek bir biligisayar kullanıyorum ve bilgisayar kafayı yedi sayfada aşağı inerken her mesajda youtube gömülü olduğu için sanıyorum ki.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak1276 -- 26 Mayıs 2017; 19:27:56 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sümerbeg -- 26 Mayıs 2017; 20:0:17 >
  • Nasıl bir saykosun anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba. istanbulun tarihi bir bölgesinde tarihi bir işletmemiz var. 1973 kuruluşlu. ben de buraya uygun 70'ler ve öncesi'nin şarkılarını topluyorum. eski istanbul'u hatırlatan, o tadı veren türdekileri. anlamışsındır sanıyorum. aklına gelebilecek parçaları bana aklına geldikçe mesaj atabilir misin? teşekkür ederim. istersen burdan beni etiketleyerek de paylaşabilirsin başkaları da faydalansın diye. istersen ikisini de yap. ben mutlaka göriyim de :D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.