Şimdi Ara

Geçmişte Yaşamaktan Sıkıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar. Benim büyük bir sorunum var. Geçmişte yaşadıklarımın gereksizce aklıma gelmesi. Hafta da 5 - 10 kez oluyor bana (bu aralar her gün). Aldığım yanlış kararlar ve artık
    geçmişte kalmış olmasına rağmen olayı hatırladığımda sanki dün olmuş gibi tüm
    duygular hissetmeler, yaptığım hataları değiştirmek istiyorum, aptal gibi hissediyorum. Çok kötü bir duygu inanın. Sanki o ana geri dönüyorum, o
    duyguları tekrar hissediyorum (nefret,utangaçlık, şaşkınlık). Bundan nasıl kurtulurum? Hiçbir şeyi kafaya takmayan bir yapım var, dert etmem çoğu şeyi. Ama
    nedense geçmişe gelince böyle oluyor, geçmişten kasıt 6-7 aydan başla 3-5 yıla kadar. Geçmişte gereksizce takılı hissediyorum kendimi. Asosyalde değilim ama arkadaş çevrem de yapmacık geliyor bana. Lütfen yardımcı olun nasıl aşarım bu sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeenageDream -- 11 Haziran 2012; 23:59:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendine bi uğraş bul .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero bulls

kendine bi uğraş bul .

Haklısın. Hep tek başımayken aklıma geliyor bunlar.
  • burcun ne dostum kova mı

• quote:

Orijinalden alıntı: La Roux

burcun ne dostum kova mı

Hayır aslan.
  • ülkemizde ve dünyada hemen hemen herkes bu tür duygular yaşıyor , bir zaman sonra tuhaf bir rahatsızlığa dönüştüğü için bir doktora danışmanda fayda var. gerçi herkese verdikleri ilaçlar belli , antidepresan... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

ülkemizde ve dünyada hemen hemen herkes bu tür duygular yaşıyor , bir zaman sonra tuhaf bir rahatsızlığa dönüştüğü için bir doktora danışmanda fayda var. gerçi herkese verdikleri ilaçlar belli , antidepresan... :)

Aslında eskiden böyle değildi. Hep boş dururken aklıma gelmeye başladı ve kendi kendime saplantı haline getirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~ InwAsion.

quote:

ülkemizde ve dünyada hemen hemen herkes bu tür duygular yaşıyor , bir zaman sonra tuhaf bir rahatsızlığa dönüştüğü için bir doktora danışmanda fayda var. gerçi herkese verdikleri ilaçlar belli , antidepresan... :)

Aslında eskiden böyle değildi. Hep boş dururken aklıma gelmeye başladı ve kendi kendime saplantı haline getirdim

kardeşim belirli zamanlarda herkesin aklına gelir eskiler. ama eskiler eskide kaldı , bak dün çocukken elinde misketlerin vardı örneğin, ama şimdi yok , eskiden mahallede oynayan cocuklar vardı bak şimdi yoklar.

geride kaldı herşey...

şimdi önemli olan şey şu , geçmişinde ne yaptında bu kadar aklına geliyor ?

• Max abimizin dediği gibi

Geçmiş genişleyen bir çukurdur. kaçmaya çalışırsınız, fakat ne kadar çok koşarsanız, arkanızda o kadar derinleşerek büyür, ta ki topuklarınıza ulaşana kadar. tek şansınız dönüp yüzleşmektir. fakat bu aşkınızın mezarına bakmak, bir silahı ağzından öpmek, kendi karanlık yuvasında titreyen, kafanızı uçurmaya hazır mermi gibidir. -Max Payne

buarada o geçmişte yaşananları kafaya takma olayı bende de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romulus -- 12 Haziran 2012; 0:19:41 >
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim belirli zamanlarda herkesin aklına gelir eskiler. ama eskiler eskide kaldı , bak dün çocukken elinde misketlerin vardı örneğin, ama şimdi yok , eskiden mahallede oynayan cocuklar vardı bak şimdi yoklar.

geride kaldı herşey...

şimdi önemli olan şey şu , geçmişinde ne yaptında bu kadar aklına geliyor ?

Dostum özel biraz ama hayatımın akışını değiştirecek olaylar diyelim, yani sıradan şeyler değiller

• anladım , dediğim gibi kafana çok takarsan bir saplantı halini alır , kendine dikkat et...
  • quote:

burcun ne dostum kova mı

ben kovayım arkadaşın anlattıklarının çoğu bendede var eskiye dönük yaşıyorum genellikle bir uğraş olsa bile eskiyi çok özlüyorum eskiden yaptığım hatalar yanlışlar her gün beynimi bulandırıyor kafamı karıştırıyor bir alakası varmıdır sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partis Temporus

quote:

burcun ne dostum kova mı

ben kovayım arkadaşın anlattıklarının çoğu bendede var eskiye dönük yaşıyorum genellikle bir uğraş olsa bile eskiyi çok özlüyorum eskiden yaptığım hatalar yanlışlar her gün beynimi bulandırıyor kafamı karıştırıyor bir alakası varmıdır sizce

Sen ben misin?
  • ben de kova burcuyum dostlarım gecmısım aklıma gelır ama ne kadar sık fıkrım yok kovaların genel ozellıgıdır bu gecmıste yasar kovalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

quote:

burcun ne dostum kova mı

Sen ben misin?

olabilir hocam aynı dertten muzdaribiz

• quote:

quote:

burcun ne dostum kova mı

benim bildiğim kovalar geçmişi takmaz gelecekte yaşar.geçmişe takıntılı burç yengeçtir.bu kovalarda ne kadar yengeç özelliklerini söylemeyi seviyorlar.

• Hiçbirşeyi kafaya takmayan bir yapım var demişsin . Eee geçmişteki olayları niye kafana taktın ? . Hala kafanda
  • Gençler burçlarla ne alakası var Bırakın bu muhabbetleri
  • quote:

Gençler burçlarla ne alakası var Bırakın bu muhabbetleri

bende burçlara inanmıyorum. ayrıca burç yorumcularının çıkıp "sen boğasın evlenemezsin kolay kolay" "sen akrepsin sen iticisin" "sen aslansın sen çok karizmatiksin" demesi beni deli etmekle birlikte televizyonu kapatmama yetiyor.

inanmayın şu burçlara diyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.