Şimdi Ara

Geçmişte yaşadığım olayları bir türlü hafızamdan atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kızla tartışmıştım mesela kızı engelledim kız da beni engelledi falan mesela bu olay yüzünden kimsenin benle konuşmayacağını düşünüyorum.Kızla farklı bölümlerdeyiz ama gene de bir şüphe var içimde.Bazı olayların hiçbir zaman peşimi bırakmayacağını düşünüyorum ne kadar zaman geçse de üzerinden bu dediğim olay 1 sene önce falan oldu bu arada kızla tartışmam.

• Bırakmayacak zaten. Anılar değişmez. Belki yumuşayabilir biraz ama yaşanabilecek yeni olaylar anıyı eski haline hatta daha kötü hale getirebilir.

Konuyla pek alakası yok ama çağrışım yapsın diye yazıyorum bir söz vardır; bir ilişki için yapabileceğiniz en büyük kötülük, karşınızdakine kalbinizi açmaktır. (kalbinizi bir kere açtınız mı tekrar kapatamazsınız.)
  • Asosyaller tecrübe edinip beyinlerini stimüle edemedikleri için unutamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 2 Ağustos 2017; 10:11:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o bakımdan değil mesela kızın benim arkadaşlarımla konuşacağını beni kötüleyeceğini çok kötü şeyler olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

Asosyaller tecrübe edinip beyinlerini stimüle edemedikleri için unutamazlar

Bu da çok doğru.

Arkadaşların senin arkadaşlarınsa yargısız infaz yapmayacaklardır. Kafasına göre kayan arkadaşlardansalar her şey beklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 2 Ağustos 2017; 10:14:10 >
  • Hocam orası öyle de tecrübe edinmeye çekiniyorum yani bir kızla konuşmak falan utanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.