Şimdi Ara

Geçmişimden Kaçamadım Çok Tuhafım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmişimden Kaçamadım Çok Tuhafım
  • Sonda zebani de çıkmadı bu neydi şimdi niye okudum
  • Özet geç okuyalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada bunları yazmanız, hiç gerçek dostunuz arkadaşınız olmadığını, dertleşemediğinizi gösteriyor. bu daha acı.
  • Seda altımda . Yav arkadaş şaka maka dünyada insanlar çocuklarını kaybediyor,evini kaybediyor, yurdunu kaybediyor.sizin derdiniz 3.5 milyar tane olan canlidan biri.harbiden değer mi bunlar ?

• 10 dakikami çaldın ömrümden.Ama daha da önemlisi 10 dakikada anca okuyabildim ve okuma alışkanlığımın zayıf olduğunu gösterdin,artik kara listedesin kaybeden adam.Seda haklıydı serapta batuhanda.onur ise kaybedenler klübü üyesiydi. Ve sen ezik adam;

Dayaklar yedin ağladın,kız seni yerden yere vuruyor.Başka biri senin yaninda eski sevgilini elliyor.Kendine hiç saygın yok mu senin "-

• Toplu bilgilendirme

Evet eve gelen serap tı yazmayı unutmuşum

Blackmorelegend, Sukurgusu

Dayak yemedim çocuğu dövüyorduk arkamızdan geldiler hazırlıksızdık Cazoria

• Ben kendi halimde birisiyim tek suçum sedayı çok sevmek Manonofy

Evet zaten hiç arkadaşım dostum yok inkar etmedim acınacak halde de olabilirim marantz

Yapcak bişey yok ben mi isterdim böyle dert yanmayı şikayet etmeyi yaşamadan bilemezsin zaten herkes için geçerli bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Insanmodoff

10 dakikami çaldın ömrümden.Ama daha da önemlisi 10 dakikada anca okuyabildim ve okuma alışkanlığımın zayıf olduğunu gösterdin,artik kara listedesin kaybeden adam.Seda haklıydı serapta batuhanda.onur ise kaybedenler klübü üyesiydi. Ve sen ezik adam;

Dayaklar yedin ağladın,kız seni yerden yere vuruyor.Başka biri senin yaninda eski sevgilini elliyor.Kendine hiç saygın yok mu senin "-

Batuhanın ne gibi hakkı olabilir seda da haksız 2 cocugun dolduruşuna gelip beni terk edemezdi

Serap sonuna kadar haklı kendim ettim kendim buldum

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 18:27:31 >
  • Gelmişim 20-21 yaşına manası kalmadı artık

• 1 kişiye 5 kişi dalarak adam dövülmez kendinizi rezil etmişsiniz
  • Bende 24 yaşındayım.Hiç kız arkadaşım olmadı hadi oldu da 1-2 aylık onları adamdan saymadım.Ben kendimi vuram ozaman.Takıl kafana göre.Böyle şeyleri çok şey yapma 1 aya unuttursun zaten

• Onun yaptığı adamlık benim yaptıgım rezillik oldu ? Blok trollün tekisin

• Zaten unutmuştum sadece anılarım depreşti öyle anlatmak istedim sadece

• Blokla o zaman dostum. Benim zamanımda teke teklik mevzuya adam çağırana adam denmezdi. Hadi ben blokluk trollün tekiyim de, sende kız kölesi, ağlak, delikanlılıktan uzak bir arkadaşa benziyorsun. Sevgilerimle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

Blokla o zaman dostum. Benim zamanımda teke teklik mevzuya adam çağırana adam denmezdi. Hadi ben blokluk trollün tekiyim de, sende kız kölesi, ağlak, delikanlılıktan uzak bir arkadaşa benziyorsun. Sevgilerimle

Ağlaklık bi kızı deliler gibi sevmekse mecnun kerem ve ferhata ne dersin acaba bilemem

• Sen zaten pek normal degilsin ama serapta agir manyakmis. Niye gelip evi dagitiyosun ne hakkin var lan. Seda niye terketti keske deseydin arada boyle bi iliskim oldu diye.
  • serap boştaysa hala bana yolla
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.