Şimdi Ara

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (4. Tur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BÖCCÜK ♂ (2 mesaj) Made IN Darende (1 mesaj) Valentin Rosier (1 mesaj) zorradam (1 mesaj) fenerliso (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (4. Tur)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (4. Tur)


(En Son Oy Tarihi: 19.10.2016)
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    •Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
    •Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
    •Dördüncü tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
    •İlk yedi yarışmacı beşinci tura yükselecek.
    •All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

    PASCAL NOUMA



    HAKAN HATİPOĞLU



    MESUT GÜNEY



    SERHAT ÖZCAN



    ARZU GAZİOĞLU



    SELİN YARDIMCI



    FATMAGÜL FAKI



    MÜGE UZEL



    BOZOK GÖREN



    BERNA CANBELDEK



    SEMİH ŞAHİN



    TEYMURALP FOSFOROĞLU



    ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'



    İSMAİL BAKİ TUNCER



    GİZEM AKIN



    BÜYÜK MACERA

    1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
    2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
    3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
    4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
    5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
    6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
    7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)
    8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)
    9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)
    10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)
    11)ONUR OKYAY (3. tur)
    12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
    13)TUĞBA (Ön eleme turu)
    14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)
    15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

    TÜRKİYE - YUNANİSTAN

    1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
    2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
    3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
    4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
    5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
    6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
    7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)
    8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
    9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)
    10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)
    11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)
    12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
    13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
    14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
    15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
    16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
    17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
    18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
    19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
    20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

    ASLANLAR - KANARYALAR

    1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
    2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
    3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
    4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
    5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
    6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
    7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)
    8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)
    9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)
    10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)
    11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)
    12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)
    13)HALİT KAVLAK (1. tur)
    14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
    15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
    16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
    17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
    18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
    19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
    20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
    21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
    22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
    23)NİHAL (Ön eleme turu)
    24)AYKOR (Ön eleme turu)

    KIZLAR - ERKEKLER

    1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
    2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
    3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
    4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
    5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
    6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
    7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)
    8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)
    9)EMİN SEFER (ERKEKLER)
    10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
    11)GİZEM AKIN (KIZLAR)
    12)METİN AVŞAR (2. tur)
    13)BERKE SARP (1. tur)
    14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
    15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
    16)FURKAN DEDE (2. tur)
    17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
    18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
    19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
    20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
    21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

    1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
    2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
    3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
    4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
    5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
    6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
    7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)
    8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)
    9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)
    10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
    11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)
    12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
    13)VEDAT BEHAR (1. tur)
    14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

    1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
    2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
    7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
    8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)
    9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)
    10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)
    11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)
    12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)
    13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
    14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
    15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
    16)ASENA ERDEM (1. tur)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

    1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
    2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
    3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
    4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
    6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
    7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)
    9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)
    10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)
    11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
    12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
    13)LARISSA GACEMER (3. tur)
    14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
    15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
    16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
    17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
    2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
    3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
    4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
    5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
    7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)
    8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
    10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)
    11)DUYGU BAL (3. tur)
    12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)
    13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
    14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
    15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
    16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
    17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
    18)EKREM TORAMAN (3. tur)

    ALL-STAR

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
    2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
    3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
    5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
    6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
    7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
    8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
    9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
    10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
    11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
    12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
    13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
    14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
    15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
    16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
    17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
    18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
    19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)
    20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
    21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)

    Katkılarından ötürü rds root adminimize,
    Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.



    |
    |




  • Yarbay
    6010 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Lincoln Burrows.


    sevmesemde hakana veriyorum en zeki adam bu listede o performans olarakta.

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    13467 Mesaj
    Fatmagül diyorum, güzel hatun

    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    476 Mesaj
    3 T , TANER TOLGA TARLACI !
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9041 Mesaj
    Muge'yi seviyordum ama bu turda da oyum Bozok'a

    Patates de bu turdaymis

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9030 Mesaj
    Panorama izledikten sonra kendisinden negatif enerji almaya başlasam da hem 2010 hem allstarda desteklegim Mourinho hakana verdim oyumu

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    Teymuralp varken Hakan'a en zeki demen beni kahretti.

    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Lincoln Burrows. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2243 Mesaj
    bunlar neeee yaa A:SD:Q:WE: işsizzzz qweqweqwe
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.