Şimdi Ara

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zorradam (4 mesaj) BÖCCÜK ♂ (2 mesaj) Nick Valensi (2 mesaj) huseyinadukeeee (2 mesaj) by_scuf (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)


(En Son Oy Tarihi: 20.7.2016)
Giriş
Mesaj

  • Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
    •Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
    •İkinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
    •İlk yedi yarışmacı üçüncü tura yükselecek.
    •All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

    İSMAİL BAKİ TUNCER

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ORKUN AYDOĞAN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ZEYNEP TUNUSLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ÖZDEN YILMAZ

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ERHAN YAVUZ

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    METİN AVŞAR

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    BERNA CANBELDEK

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    SEMİH ŞAHİN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    LARISSA GACEMER

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    EKREM TORAMAN

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    MERT PALAVAROĞLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    ERTUNGA GEMUHLUOĞLU

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    GÜLEN SEZMİŞ

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    FURKAN DEDE

     Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)

    BÜYÜK MACERA

    1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
    2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
    3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
    4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
    5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
    6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
    7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)
    8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)
    9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)
    10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)
    11)ONUR OKYAY (KUZEY TAKIMI)
    12)ÖZDEN YILMAZ (GÜNEY TAKIMI)
    13)TUĞBA (Ön eleme turu)
    14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)
    15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

    TÜRKİYE - YUNANİSTAN

    1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
    2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
    3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
    4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
    5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
    6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
    7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)
    8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
    9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)
    10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)
    11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)
    12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
    13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
    14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
    15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
    16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
    17)ONUR SARMUSAK (1. Tur)
    18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
    19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
    20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

    ASLANLAR - KANARYALAR

    1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
    2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
    3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
    4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
    5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
    6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
    7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)
    8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)
    9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)
    10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)
    11)CÖMERT PEHLİVAN (KANARYALAR)
    12)ORKUN AYDOĞAN (KANARYALAR)
    13)HALİT KAVLAK (1. tur)
    14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
    15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
    16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
    17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
    18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
    19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
    20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
    21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
    22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
    23)NİHAL (Ön eleme turu)
    24)AYKOR (Ön eleme turu)

    KIZLAR - ERKEKLER

    1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
    2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
    3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
    4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
    5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
    6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
    7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)
    8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)
    9)EMİN SEFER (ERKEKLER)
    10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
    11)GİZEM AKIN (KIZLAR)
    12)METİN AVŞAR (ERKEKLER)
    13)BERKE SARP (1. tur)
    14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
    15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
    16)FURKAN DEDE (ERKEKLER)
    17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
    18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
    19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
    20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
    21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

    1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
    2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
    3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
    4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
    5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
    6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
    7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)
    8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)
    9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)
    10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
    11)GÖKHAN ALBAYRAK (GÖNÜLLÜLER)
    12)ZEYNEP TUNUSLU (ÜNLÜLER)
    13)VEDAT BEHAR (1. tur)
    14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

    1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
    2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
    7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
    8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)
    9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)
    10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)
    11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (ÜNLÜLER)
    12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)
    13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
    14)GÜLEN SEZMİŞ (GÖNÜLLÜLER)
    15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
    16)ASENA ERDEM (1. tur)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

    1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
    2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
    3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
    4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
    6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
    7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)
    9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)
    10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)
    11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
    12)ERHAN YAVUZ (ÜNLÜLER)
    13)LARISSA GACEMER (ÜNLÜLER)
    14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
    15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
    16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
    17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
    2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
    3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
    4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
    5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
    7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)
    8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
    10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)
    11)DUYGU BAL (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)
    13)MERT PALAVAROĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
    16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
    17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
    18)EKREM TORAMAN (GÖNÜLLÜLER)

    ALL-STAR

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
    2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
    3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
    5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
    6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
    7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
    8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
    9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
    10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
    11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
    12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
    13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
    14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
    15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
    16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
    17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
    18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
    19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)
    20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
    21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)

    Katkılarından ötürü rds root adminimize,
    Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.







  • yaşamak için survivor..

    doğuş reyiz.

    oynar reyize

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih reyiz sandım bastım oyu

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışlıkla Semih'e oy verenler olarak çok tatlıyız bence
  • yaşamak için Survivor doğuşla gülen arasında kaldım Doğuşa verdim Üzgünüm

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

    Orijinalden alıntı: SultanHakim

    Semih reyiz sandım bastım oyu

    Adam sırf o yüzden oy alıyor zaten

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

    Orijinalden alıntı: SultanHakim

    Semih reyiz sandım bastım oyu

    Adam sırf o yüzden oy alıyor zaten

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlışlıkla Semih'e oy verenler olarak çok tatlıyız bence
  • quote:

    Orijinalden alıntı: SultanHakim

    Semih reyiz sandım bastım oyu

    bu adam 2005'de katıldı herkes semih Öztürk sanıyor büyük ihtimalle yarışmayı o kazanacak

    oyum bu tur yaşamak için Survivor Doğuşa

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berna demeyin bana 👅

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jokey erhana atsaydim oyu yav dondurma boğazımda kaldı gulen Doğuş Erhan

    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan ben buraya yorum atmamış mıydım geçen

  • Turlar ilerledikçe karar vermek zorlaşacak.
  •  Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)
  • 3T çok eğlendirmişti beni sonra bıraktım izlemeyi

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (2.Tur)


    köpekbalığı bozok reis her zaman kalbimizdedir...

    bu ankette desteğimiz KOMANDO EKREM iledir

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >




  • Doğuş reis özür dinlemişti türk milletinden

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyizle adaş olduğu için oyum Semih Şahine yuru be usta

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Semih ismini görünce yapıştırdım oyu

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.