Şimdi Ara

Geçmiş Olsun Millet/ÇALIŞMAYA TAM GAZ DEVAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öyle ya da böyle atlattınız YGS'yi, şimdi önünüzde daha önemli bir maraton var. Sonuçlar açıklanana kadar odaklanma problemi yaşamanız normal, ama bunu aşmaya çalışın, LYS maratonuna ne kadar çabuk adapte olursanız o kadar avantaj kazanırsınız. YGS'niz berbat veya şahane geçmiş olabilir, bu hiçbir şeyin sonu değil. (Bunu geçen sene YGS'de iyi yapıp sonra vites düşürmüş, sonuçta da 8k YGS'den 8k TM-1'de kalmış biri olarak söylüyorum/ Ben bunu yaparken YGS 30k'daki arkadaşım 4k'ya çekti) Halen bir şeyleri düzeltme, ya da bir şeyleri batırma şansınız var, bunun bilincinde olun, moral bozmadan veya rehavete kapılmadan çalışmaya devam edin.

Cümleleri tam toparlayamamış olabilirim, kafam pek sağlam değil şu an ama siz anladınız ne demek istediğimi

Not: troller konusunda ayrıca bir not düşmek istedim, "çok kolaydı" "son senelerin en kolay sınavı xd" diyen tipler çıkacaktır, blok tuşuna basın ve kendileriyle hiç uğraşmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Gallagher -- 15 Mart 2015; 12:43:38 >

• İplediğiniz için teşekkür ederim beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader kafamı kaldı.. Türkçede aynı soru tipinden 2 tane sormak nedir? Hadu iki tane sordun birinden niye 3 soru çıkardın..

• Sınav tam bittiğinde yazmışsın iplenmemek normal

• 30k diyorsun, Allah aşkına 30k olsa daha ne isteyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başını alıcam, gerçekten başı alıcam ygs'de ama çalışmaya devam edeceğim. seneye birikim yaparım, mal mal oturmam hiç değilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 15 Mart 2015; 18:41:02 >
  • Ygs Çalışmanın karşılığını vermeyen bir sınav.

Peki lys de öyle mi??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.