Şimdi Ara

GECKO ROM 3.24.40.87 v6.0 Zenfone 5 Anakonu (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
9
Favori
13.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok demeyelim, yeni güncelleme üzerinde çalışıyorum.
  • asus un 5.1 vereceği yokda.
    custom romların stabil hale geleceği öngörüsü nerden kaynaklı?
    neye dayanarak bunu söylüyorlar ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

asus un 5.1 vereceği yokda.
    custom romların stabil hale geleceği öngörüsü nerden kaynaklı?
    neye dayanarak bunu söylüyorlar ki?

xda ki çalışmaları inceleyorsanız yavaş yavaş fixlendiği açıklanıyor. Birde geliştiricilerden hem cm12.1 ve hemde cm13 çalışmasında bulunan Türkiyeden arkadaşların beyanı bunlar.
    Rom üzerindeki editlemelerde başarı sağlanmaya başlamışlar. Mesela cm13 rom yapıldı ama çöküyor, sorunu aşmaya çalışıyorlar
  • Stabil bir Cm 12.1 fazlasıyla yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Stabil bir Cm 12.1 fazlasıyla yeter.

• de hadi gardaşım gündem iyice kararmaya başladı, yap bir güncelleme de ortalık şenlensin, bide şu reset olayına bir baksan. sensö veya yeni çıkan kerneller bi işe yarar mı falan

ayrıca adb den img flashlayamıyorum cihaz droid boota geçmiyor twrp de kalıyor. twrp den yönlendiriyorum yine twrp ye geliyor nedendir acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 19 Mart 2016; 12:36:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolaas16

Yok demeyelim, yeni güncelleme üzerinde çalışıyorum.

ustam neler yaptın meraktan çatladık bitmek üzere mi v5
  • Cyanogenmod tabanlı romları aratmayacak bir sürü mod, sistem iyileştirmeleri, güncellemeler, bug fixlemeleri vb.
    Birkaç gün içinde güncelleme gelecek. Eklemek istediğim bazı modlar daha var. Henüz sorunlu oldukları için onları da v5.5 güncellemesinde yayınlayacağım.
  • quote:

Cyanogenmod tabanlı romları aratmayacak bir sürü mod, sistem iyileştirmeleri, güncellemeler, bug fixlemeleri vb.
    Birkaç gün içinde güncelleme gelecek. Eklemek istediğim bazı modlar daha var. Henüz sorunlu oldukları için onları da v5.5 güncellemesinde yayınlayacağım.

eyvallah ellerine sağlık, TEŞEKKÜRLER.
    Son zamanlarda işte bu şekilde yaparsanız bootloader kilidini açarsanız donma sorunu yaşamazsınız gibi yöntemlerden bahs ediliyor.
    şu linkteki gibihttp://zenfoneasus.com/zenfonelarda-donma-sorununa-yeni-cozum/ yani hani biz auto .bat dosyası ile bootloader kilidini açmıştık stock rom üzerinde bazı modların düzgün çalışmasını (DT2W) gibi sağlamak amacıyla. Tabi diğer costum romları da bu arada deniyor ve bu şekilde TWRP de o romdan o roma geçiyorduk. Şuanda ben Gecko v4 deyim, arada birde güncellemeye göre customları deniyoruz. Yani birçok kişi bunu yapıyor. Öz cümle v5 veya v5.5 versiyonunu kullanırken yukarıda bahsettiğim donma sorunu olmayan bir modlama yapabildin mi? yoksa linkteki yöntemi yapmamız mı lazım? Biraz uzun oldu ama inan resetten sonra bi de konuşma sırasında donma ve tamamen kapanma çıktı başımıza.
    Aynı şekilde bu tür sorun dikkatinizi çektimi veya bunu da fixleyebildiniz mi? yani yayınlamadan önce bi hatırlatayım dedim
  • Merakla v5.0 bekliyoruz hocam. Yakın zamanda yayınlanırsa çok iyi olur gerçekten. Elinize sağlık ss ler çok iyi gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GECKO Rom 5.0 sürümüne güncellendi.
  • quote:

GECKO Rom 5.0 sürümüne güncellendi.

bravo hocam tebrikler emeğinize sağlık.

• Helal üstadım emeklerine sağlık
  • quote:

GECKO Rom 5.0 sürümüne güncellendi.

İlk sayfada link mi yok,ben mi göremiyorum legolass 16 hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrKnight kullanıcısına yanıt
    Bağlantı ilk sayfada, dikkatli bakın.

GECKO Rom 5.0 FIX sürümüne güncellendi.
  • bağlantı yok

• Buradan indirebilirsiniz :https://drive.google.com/file/d/0B7s0sK-CFd5XYWtKc0hmT05MR2s/view?usp=sharing

• Teşekkürler. Romu yükledim elinize sağlık.Sanırım ayarlar ile ilgili bir sıkıntı var, her yeniden başlatma da Maalesef ayarlar durdu bildirimi veriyor.
    Ayrıca cm13 teki geliştirici seçenekleri ni bu rom'a nasıl ekleyebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKnight -- 19 Nisan 2016; 8:50:07 >
  • Rom süper olmuş eline sağlık, telefon görüşmesinde kapanma olmadı henüz fakat normal kullanırken donuyor reset atmak zorunda kalıyorum birde ayarlar durdu hatası veriyor çözüm var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ulutan1

Rom süper olmuş eline sağlık, telefon görüşmesinde kapanma olmadı henüz fakat normal kullanırken donuyor reset atmak zorunda kalıyorum birde ayarlar durdu hatası veriyor çözüm var mı?

Hocam ekran süresi nasıl? Ve donmalar ne sıklıkla oluyor? Bende şuan gecko v2.5 kullanıyorum direk v5.0 fix kuracağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.