Şimdi Ara

Geçirdiğim İbretlik Değişim Hakkında(SSLI) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baya iyi değişim olmuş, evrim geçirmişsin ve iyide olmuş kardeşim, benim yaş 20 anasını satıyım ben nasıl evrim geçiricem bilmiyorum ama 1,5 seneye toparlamam lazım benimde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

yav knu sahibi kardeşim. Kendi fotoğraflarını koyuyorsun yorum yapmayın diyorsun ne yapalım bakıp çıkalımmı? Konu dışı bölümündeyiz böyle bir konu vars geyik yapıyoruz sana hakaret etmiyoruzki ne bu tepki? madem bizde karşı böyle tepki verecektin açmayaydın konuyu. sadece espri olsun diye arkadaşar yorum yapmışlar ki okuduğumuzda bir tebessüm bir gülümsem oluyor insanda kötü birşey mi?

Mizah yaptiklarini biliyorum hocam cok önceden tipim nasıl ss li konusu acmıstım.Çöp vesaire diyenlerin tipim nasıl konularına baktım %70'i benden kötüydü.Bu sitede yapılan yorumları pek sallamam zaten.Fakat burda tartısılması gereken tip falan da değil sadece değişimi görmek istedim.Şaka yapmak hakkınız,gülebileceğimiz bir şaka yapın bari.İkiside kötü veya çöp yazınca gülen varsa terketsin burayı :D
    Düzgün espri yapan her turlu gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ALLAHIN NEGROSU FOTOŞOKSUZ SS YOLLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTUBORGl

baya iyi değişim olmuş, evrim geçirmişsin ve iyide olmuş kardeşim, benim yaş 20 anasını satıyım ben nasıl evrim geçiricem bilmiyorum ama 1,5 seneye toparlamam lazım benimde :D

Teşekkür ederim hocam(veya abi demeliyim)
    Bence umut bağlama abi boş yere kendini olduğum gibi de sev.Şartlama öyle.
    Bak before kısmında o tiplede olsa ne kadar mutluyum :D
    Vücut gelistir iyi giyin sağlıklı beslen kendini daha çok seviyorsun zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator28

ALLAHIN NEGROSU FOTOŞOKSUZ SS YOLLA

Bak işte :D Olum yüzşeklimin değişimi,ağız yapımın vs değişimini görün diye koydum ben bunu kendi egomu tatmin etmek için değil.
    Allahın negrosu diye hakaret etmiş bir de,tipim nasıl ss'li konusu değil bu.
    Adam gibi mizahını yap ya da git.
    Yorum yapıyorsan da adam gibi yap.
    Tatmin oluyorsan orda kırmızı hırkalı fotografıma bak orda nerdeyse efekt bile yok diye hatırlıyorum.
    Zaten cildimdeki pürüzleri engeller sadece efekt ne kadar cahilsiniz :dD
    Agzimi cene yapimi düzeltmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Di3Young

quote:

baya iyi değişim olmuş, evrim geçirmişsin ve iyide olmuş kardeşim, benim yaş 20 anasını satıyım ben nasıl evrim geçiricem bilmiyorum ama 1,5 seneye toparlamam lazım benimde :D

yaş 20 istediğin şekilde hitap et sorun değil :D

ben mutlu bi insanımdır zaten, tipim olsun veya olmasın hiç önemli değil hep gülerim ama yaş ilerliyor bir kaç sene sonra evlilik için hazırlıklara başlıcaz e haliyle insan daha iyi görünmek istiyor, ayrıca evlenmek içinde önce bi kız lazım :D oda yok :D
    2 gün sonra spora başlıyorum, giyimden hiç anlamam bu yaz sonu kuzenimin yanına gidicem o giyim firmasında çalışıyor hem bir bayan gözüyle hemde bu işi bildiğinden giyinmede baya kolaylık sağlayacak, çünkü ben beceremiyorum :D giriyorum hoşuma gideni alıp çıkıyorum, ama ben yakıştığını düşünürken aksine hiç yakışmıyor, giyim sıkıntı benim için ya :D
    ben kendimi severim ya, zaten sevmektende başka şansım yok naparsın :D

• Şehir nere tanıdık geldin?

• quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

Şehir nere tanıdık geldin?

Istanbul

• quote:

quote:

quote:

ben mutlu bi insanımdır zaten, tipim olsun veya olmasın hiç önemli değil hep gülerim ama yaş ilerliyor bir kaç sene sonra evlilik için hazırlıklara başlıcaz e haliyle insan daha iyi görünmek istiyor, ayrıca evlenmek içinde önce bi kız lazım :D oda yok :D
    2 gün sonra spora başlıyorum, giyimden hiç anlamam bu yaz sonu kuzenimin yanına gidicem o giyim firmasında çalışıyor hem bir bayan gözüyle hemde bu işi bildiğinden giyinmede baya kolaylık sağlayacak, çünkü ben beceremiyorum :D giriyorum hoşuma gideni alıp çıkıyorum, ama ben yakıştığını düşünürken aksine hiç yakışmıyor, giyim sıkıntı benim için ya :D

Hocam giyim ve spor insan ozguvenini yerine getiren seyler bir de dogustan boyun varsa tadindan yemez kizlar :D

• Güzel bir değişim olmuş beğendim. Peki bu tarz önerisini nereden aldın bir güzellik merkezine filan mı gittin yoksa kuaföre mi ? Birde kaşları filan aldırdın mı sonrası fotoğraflarda sanki daha düzgün gibi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam giyim ve spor insan ozguvenini yerine getiren seyler bir de dogustan boyun varsa tadindan yemez kizlar :D

Boy var Allah a şükür ya zaten tek sevdiğim yönüm boyum 1.86-1.87 civarı :D kilo biraz fazla 82-83 olmam gerekirken 90 kiloyum :D bu yaz vericez artık yapcak bişey yok :D

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk---

Güzel bir değişim olmuş beğendim. Peki bu tarz önerisini nereden aldın bir güzellik merkezine filan mı gittin yoksa kuaföre mi ? Birde kaşları filan aldırdın mı sonrası fotoğraflarda sanki daha düzgün gibi.

Sağolun hocam.
    Şöyle oldu ; Ben 14 yaşındayken bayagı dalga geçmişlerdi kaşlar nedeniyle.Sonra sadece ortasını aldım
    15 yaşındayken saçlarımda değişiklik yaptım.Kaldırdım yani.Baktım yüz şeklim yuvarlakken git gide uzun bir hal alıyor.
    Abim önceden demişti zaten bunun yüzü uzun olursa iyi yönde değişir diye.
    16 yaşındayken çene yapım garip bir şekilde bayağı güçlendi.Sivilcelerde hafif hafif cikmaya başlamıştı.Dişlerime teli bu yaşta taktırdım.Kısa sürede onlardada büyük değişim oldu.14 yaşında ağzımi kapatamıyorken şuan tel olduğu bile belli olmuyor.Spora başladım.
    17 yaşına geldiğimde artık mahalle berberlerine gitmeyi bırakıp bakırköy falan gibi yerlerde kuaför arayışına çıktım.Tamamen şekilli kestirdim.Vücut yapisi olarakta spor yapmamdan kaynaklanan bir fitlik var.Mesela tişört giyerim gögüs kasları falan bayağı belirgin durur.
    Yüz yapım daha da oturdu.Ve daha da oturacak belkide ergenlik bu sonuçta 20 yaşına kadar devam ediyor :D

• Dostum saç modelin aynı kalsın ama bence azıcık kısalt ustleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyide ne var bunda ? Ergenlik dönemindesin değişim gayet normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

İyide ne var bunda ? Ergenlik dönemindesin değişim gayet normal.

Ben bir şey demedim ki hocam normal değişimlerden biraz farklı sadece
    Çok yakışıklılaştım diye bir iddia falan yok yani.
    Ama bir insanın yüzünün yuvarlakken uzun bir hal alması garip bir değişim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

Dostum saç modelin aynı kalsın ama bence azıcık kısalt ustleri

Kısalttım hocam üstleri 2 gün önce.Şimdi daha iyi tavsiye için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Geçirdiğim İbretlik Değişim Hakkında(SSLI)

alişle akrabalık var mı?

Evet,before kısmına çok benziyor.Fakat After'da benzetemedim ben pek.

• Tip falan fena değildi saç şeklini değiştirmelisin gibi fazla abartı kaçmış gibi sanki
  • Before resimlerin daha tatlı. After resimlerinde pis yedilideki Zeki'ye benzemişsin.

• Hala yakisikli degilsin ama cocukluk gitmiş

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.