Şimdi Ara

Geçinemiyoruz ama oyum Akp'ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
8.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şaşıracak bir şey yok ki yandaşları ve trolleri saymazsak zaten fakir kesimin büyük çoğunluğu malum partiye veriyor etrafınıza bakın görürsünüz büyük ihtimalle tutar. O kafadan dolayı fakirler zaten o kafayla bir yerlere gelmeleri çok mümkün değil malesef. Arkadaş çevrem yüksek eğitimli hepsi bir yerlere gelmiş insanlar ve yüzde 98 i felan sevmez malum partiyi. Aile çevremde tam tersi çoğu ilkokul mezunu fakir insanlar ve yüzde 85 i felan tapıyor resmen.
  • Ssss schweppes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 5 Haziran 2020; 21:5:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video seçmece gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 5 Haziran 2020; 21:13:50 >
  • sus ve şükretmeye devam et.
  • Stockholm sendromu resmen, bu sendroma dair araştırma yapılmak istenirse Türkiye'de çok büyük bir örneklem var.
  • Demek ki vergiler az.Halkımız daha çok vergi vermeye istekli.
  • Şaşıracak bir şey yok ki yandaşları ve trolleri saymazsak zaten fakir kesimin büyük çoğunluğu malum partiye veriyor etrafınıza bakın görürsünüz büyük ihtimalle tutar. O kafadan dolayı fakirler zaten o kafayla bir yerlere gelmeleri çok mümkün değil malesef. Arkadaş çevrem yüksek eğitimli hepsi bir yerlere gelmiş insanlar ve yüzde 98 i felan sevmez malum partiyi. Aile çevremde tam tersi çoğu ilkokul mezunu fakir insanlar ve yüzde 85 i felan tapıyor resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trident682 -- 5 Haziran 2020; 22:28:19 >
  • Mutlu sonla biten Türk filmi gibi olmuş =)
  • Hem her şeyden şikayetçi hem de iktidara oy atmaya devam ediyor. Bir Türkiye klasiği
  • Dakika 1:54 ve 2:01 de video kesilmiş.. Bana reyting için yapılmış bir kurgu gibi geldi video..

Kimse de dikkat etmemiş yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Haziran 2020; 14:32:50 >
  • Benim de oyum AKP'ye bundan sonra. Bu tiplerin kökü kuruyana kadar rahat etmeyeceğim. Belki o zaman ülke kurtulur bu kanser hücrelerinden.
  • "açlıktan ölmemize ramak kaldı, ama alınları secdede" deyip bas oyunu akp'ye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte geziyorum Şükürler olsun Aslında tüm olayı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deveye diken insana ..

• allah o gılıştarın belesini versin. mahvetti ülkeyi. önce sesegayı batırdı şimdi ülkeyi batırıyor. mayışlar yetmiyor gardaşım.

oyum tabiki reyize gılıştıramı verecez bide. ülke güllük gülüstanlık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.