Şimdi Ara

*** Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları *** (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.389
Cevap
177
Favori
302.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: step-team

Yılbaşı hediyesi birde İgo Türkiye Free olursa şahane olur

+33333333
  • quote:

free olması imkansız gibi birşey 10 dolar olsa gene alırım :) bide quick office pro hd ve gta3 ü bekliyorum bakmaktan sıkıldım indirime girdimi diye :)
  • Shadowgun 2.99$ olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

Shadowgun 2.99$ olmuş

6.99 du sanırım?

Bi arkadaşım çok tavsiye ediyordu, fiyatı yüzünden almamıştım, hazır indirime girmişken alıyım, teşekkürler :)
  • Birinci sayfadaki 3 splashtop programı da zamlanmışlar
  • Broken sword bedava olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

Broken sword bedava olmus

Meraktan bakayim dedim arattim ama
    Cikan sonuclarin hepsi ucretli broken sword yazinca en azindan hangi store onu yazsaydin bari tskler saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanci86

quote:

free olması imkansız gibi birşey 10 dolar olsa gene alırım :) bide quick office pro hd ve gta3 ü bekliyorum bakmaktan sıkıldım indirime girdimi diye :)

Ben ve benim gibi forumdan onlarca kisi bedava indirmiştik igo primo Türkiye'yi. Hey gidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

quote:

quote:

Ben ve benim gibi forumdan onlarca kisi bedava indirmiştik igo primo Türkiye'yi. Hey gidi

Evet o bedavaya indirenlerden biride benim hatta bir arkadas uygulama free olarak ciktiginda herkese cep telefonundan mesaj atip haber vermisti saolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 22 Aralık 2011; 2:44:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Engineer

Gameloft dungeon hunter 3 u ucretsiz yayinlamis.

bildğim kadarıyla gameloft yeni bir sisteme geçti artık.. uygulamalar ücretsiz ancak ilerlemek için ücret ödüyorsunuz.. trial gibi bir şey yani
  • quote:

quote:

quote:

bayramın 1. günü namazdan 15 dk sonraydı.. eve gelince hemen download a başlayıp kapatmıştım kotalı internet diye sonraları limitsiz bir yerden download ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

bildğim kadarıyla gameloft yeni bir sisteme geçti artık.. uygulamalar ücretsiz ancak ilerlemek için ücret ödüyorsunuz.. trial gibi bir şey yani

En sinir oldugum da bu
    Bı de fiyatlari normale göre daha Yüksek oluyor
    SE telefonumda dandik Java oyunları var Gameloft un ve 20 saniye falan oynayinca satın almalısınız diyor
    Hemde fiyatı 52 SMS ücreti !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

En sinir oldugum da bu
    Bı de fiyatlari normale göre daha Yüksek oluyor
    SE telefonumda dandik Java oyunları var Gameloft un ve 20 saniye falan oynayinca satın almalısınız diyor
    Hemde fiyatı 52 SMS ücreti !

nasıl bir şirkettir hala çözemedim bu gameloft u.. sayısını sayamadığım kadar çok çeşit oyunu mevcut tüm sistemler için..

diğer taraftan anlattığım trial sistemi ;

mesela oyun araba yarışı olsun, ilerleyerek bölüm geçiyorsunuz.. size 3 tane araç veriyor.. ileriki bölümlerde araçlarınız güçsüz kalıyor yarışa göre.. diğer araçları açmak için 1-2 dolar yahut kaç liraysa işte veriyorsunuz ve oyun full version olmuş gibi oluyor.. uygulama içi paket gibi birşey
  • quote:

arada kaynamış bu haber, kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

quote:

arada kaynamış bu haber, kaçırmayın.

Artik oyun firmalari taktik degisti Gameloftun oyunlari artik bu tarz olucak sanirim bedava olarak yuklencek ama icerikteki ekstralar parali silah araba vb....
  • quote:

quote:

Size katılıyorum. Oyuna başlarken bir heves seviniyoruz ama gelgelelim ilerleyince işler değişiyor. Zaten elmas anahtar filan var oyunda, ilk başta nolcak diye harcamasam diyorum ama oyun zorla harcatıyor:). Glu games gibi oldu desenize bu oyunlar, para vermeyince tadıda kalmıyor malesef..
  • quote:

quote:

quote:

Size katılıyorum. Oyuna başlarken bir heves seviniyoruz ama gelgelelim ilerleyince işler değişiyor. Zaten elmas anahtar filan var oyunda, ilk başta nolcak diye harcamasam diyorum ama oyun zorla harcatıyor:). Glu games gibi oldu desenize bu oyunlar, para vermeyince tadıda kalmıyor malesef..

fruit ninjaya devam
  • Etolis: Arena indir 158MB.

Horror Racing indir 40MB. Reckless racing tadında..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Engineer -- 22 Aralık 2011; 3:28:54 >
  • İmame var bedava mame emulatoru apple birazdan kaldirir yayindan. Kalkmadan mame meraklilari alsin

Edit : Shadow Guardian 6.99$ ----> 0.99$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 22 Aralık 2011; 4:29:42 >
  • Broken Sword: The Smoking Mirror ücretsiz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.