Şimdi Ara

Gecenin üçünde yanlışlıkla kadına whatssap araması yaptım,sizce ne düşünmüştür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle kendisi benden iki yaş büyük,ona inanılmaz hayranım,bir kadın bu kadar kaliteli olabilir,on parmağında on marifet.Sanata yatkın (resim,müzik),alımlı,zarif,güçlü,kendine güvenli,sesi harika.Öyle biri ki ,24 saat konuşsanız,doyamazsınız.Neyse konu bu değil

Geçen gece saat üç gibi whatssaptan onun profiline bakıyordum,bir anda elim kaymış,arama yaptım yanlışlıkla.Elim ayağıma dolaştı,hemen telefonu kapadım.İki dk sonra açtım,dişlerini sıkan smiley atmış,hayırdır yazmış. Ben çokkkkk yazdım ,gerisini yazmadan yazdı,"yanlışlıkla olduğunun farkındayım takılayım dedim" diye. Bende kitap okuyordum,telefonun ışığıyla ,uyandırmadım ya dedim.Oyun oynuyordum sıkıntı yok yazdı.İyi geceler yazı bende iyi geceler yazdım.

Sizce bahanemi yenişmidir.Yanlış anlamamıştır değilmi.Ne düşünmüştür ki

• Profiline baktığını anlamıştır ama sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: azon-abros

Profiline baktığını anlamıştır ama sıkıntı olmaz

Nasıl ve nereden anlamıştır hocam sizce.
  • Gecenin 3 unde profiline baktığını anlamıştır ne anlayacak ki başka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birkartanesioll

Gecenin 3 unde profiline baktığını anlamıştır ne anlayacak ki başka

öyle olsa,yanlışlıkla olduğunum farkındayım yazmazdı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: METMETALLICA

quote:

dostum yalan söylemesen iyiydi. çünkü biri seni whatsapptan arayıp direk kapatırsa yani %100 ihtimal fotona bakmaya çalışırken eli kayıp aramaya bastığı içindir başka bi açıklaması yok. şöyle diyebilirdin: sırayla herkesin fotosuna bakıyodum, seninkine bakarken elim kaydı yanlışlıkla yoksa seni stalklamıyodum
  • METMETALLICA kullanıcısına yanıt
    oyun oynarken yanlışlıkla nasıl arama yapacaksınız hocam whatsappten profil resmine bakarken olur olsa olsa. (Bu arada neden o resmin altında ara butonu var ya bir de direk bağlanıyor. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

quote:

quote:

dostum yalan söylemesen iyiydi. çünkü biri seni whatsapptan arayıp direk kapatırsa yani %100 ihtimal fotona bakmaya çalışırken eli kayıp aramaya bastığı içindir başka bi açıklaması yok. şöyle diyebilirdin: sırayla herkesin fotosuna bakıyodum, seninkine bakarken elim kaydı yanlışlıkla yoksa seni stalklamıyodum

yani %100 anlamıştır ? yalan söylemek durumu kurtarmak içindi.Dediğin gibi söyleseydim bu sefer de bana ilgi mi duyuyor acaba diye düşünürdü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birkartanesioll

Gecenin 3 unde profiline baktığını anlamıştır ne anlayacak ki başka

öyle olsa,yanlışlıkla olduğunum farkındayım yazmazdı değil mi?

Zaten profile bakarken yanlışlıkla aramissin bu ay sıklıkla oluyor zaten anlamıştır söylediğin şeyi yememistir ama bir sıkıntı yok bence olabilir

• quote:

oyun oynarken yanlışlıkla nasıl arama yapacaksınız hocam whatsappten profil resmine bakarken olur olsa olsa. (Bu arada neden o resmin altında ara butonu var ya bir de direk bağlanıyor. )

hocam yanlış anlamışsın.Kitap okuyordum telefonun ışığıyla yazdım.Uyandırmadım ya ,yazdım.Oyun oynuyorum sıkıntı yok yazdı.Yani oyun oynayan oydu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yani %100 anlamıştır ? yalan söylemek durumu kurtarmak içindi.Dediğin gibi söyleseydim bu sefer de bana ilgi mi duyuyor acaba diye düşünürdü

kurtaramamışsın hocam durumu, yine aynı şeyi düşünebilir çünkü profiline bakarken aradığının farkında kız

• Anlasin hocam ne olacak ? Profil resimlerine bakiyordum sende elim kaymis de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kurtaramamışsın hocam durumu, yine aynı şeyi düşünebilir çünkü profiline bakarken aradığının farkında kız

insan psikolojisinden biraz anlıyorsam kızsaydı ya cevap yazmazdı ,görmezden gelirdi
    ya da iğneleyici,kırıcı soğuk bir şey yazardı. kızmadığına göre gerçekten de kitap okurken yanlışlıkla aradığıma inanmış olmalı

gerçi yanlışlıkla aradım ama kitap okurken değil,resmine bakarken

• quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Anlasin hocam ne olacak ? Profil resimlerine bakiyordum sende elim kaymis de.

kadın inanılmaz biri,abartmıyorum.anlamasa daha iyi..Buna dayanamam işte
  • Resmine baktığı için anlamıştır ben son görülmeye bakarken çok arıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

insan psikolojisinden biraz anlıyorsam kızsaydı ya cevap yazmazdı ,görmezden gelirdi
    ya da iğneleyici,kırıcı soğuk bir şey yazardı. kızmadığına göre gerçekten de kitap okurken yanlışlıkla aradığıma inanmış olmalı

gerçi yanlışlıkla aradım ama kitap okurken değil,resmine bakarken

hocam sizi biri yanlışlıkla profil resminize bakarken arasa kızmazsınız ki zaten aa bu saatte benim resmime mi bakıyo diye şaşırırsınız en fazla neden bu kadar büyütsün kadın gülüp geçmiş işte. ikincisi, birisini whatsapptan yanlışlıkla aramanın tek yolu onun fotosuna tıklayacakken yandaki arama butonuna basmaktır. kitap okurken nasıl arayabilirsiniz ki ya? gerçekten benim beynimle sizin beyniniz çok farklı çalışıyor galiba garip geliyor düşünce tarzınız :)

• Artık onun gözünde Tecavüzcü Coşkun'dan farksızsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün ben de servisteki bir kızı yanlışlıkla aradım. Hemen "pardon" yazdım. O da "sorun değil" yazdı.

• Hocam şimdi bak en net cevabı veriyorum.

Bu kız senden hoşlanıyorsa anlamıştır , çünkü araman onu sürekli düşündürür , aceba bilerek mi aradı ? Aceba neden aradı ? Sonra bakarki tel ışığında kitap okurken aramanın imkanı yok profiline baktığını neyse işte anlar.

2.durumda ise kız hiç düşünmezse nasıl yanlış arayabilir ki ? Diye aklına bile gelmez.
    (Zekiyse geledebilir)

3.durum eğer kızı daha öncelerden aradıysan yani wp arama kayıtlarında ismi varsa ozaman yanlışlıkla arayabilirsin , lâkin kitap okurken onunda imkânı yok.

En mantıklı yalan:
    Onun ismine benzer bir kişiyi mesela ismi banu ise banu kuzeni arıycaktım uyku semesi yanlışlıkla aradım derdin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.