Şimdi Ara

Geçen yıl ile bu yıl fiyat kıyaslama !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

kampanya fiyatı karşılaştırıyorsun

ona bakarsan ben den geçen gün bimden yağsız simsiyah A kalite dana kuşbaşı aldım

kilosu 30 TL

Birader tavuk göğsünü geçen yıl 10 tl 'ye Bim'den alıyordum kilosunu , bu yıl kilosu 14-15 Lira Bim'de.Şimdi Bim Aktüel'i attırma buraya.Tavuk etine fazlaca zam geldiğini bilmeyen yok.Neyi savunmaya çalışıyorsun anlamadım ki ...

Hükümet kendisi kabul ediyor zaten ekonomik sıkıntıyı , hayır efendim kabul etmeyin Abd'yi solladık mı diyorsun.

birşeyi savunduğum yok

sadece kampanya fiyatı karşılaştırmak saçma onu diyorum

evet tavuk fiyatlarında malesef artış var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

ona bakarsan ben den geçen gün bimden yağsız simsiyah A kalite dana kuşbaşı aldım

kilosu 30 TL

Birader tavuk göğsünü geçen yıl 10 tl 'ye Bim'den alıyordum kilosunu , bu yıl kilosu 14-15 Lira Bim'de.Şimdi Bim Aktüel'i attırma buraya.Tavuk etine fazlaca zam geldiğini bilmeyen yok.Neyi savunmaya çalışıyorsun anlamadım ki ...

Hükümet kendisi kabul ediyor zaten ekonomik sıkıntıyı , hayır efendim kabul etmeyin Abd'yi solladık mı diyorsun.

birşeyi savunduğum yok

sadece kampanya fiyatı karşılaştırmak saçma onu diyorum

evet tavuk fiyatlarında malesef artış var

Her gün en az yarım kilo tavuk göğsü yiyen bir sporcuyum tavuk göğsü fiyatlarını benden iyi kimse bilemez.
    Sana senet gibi söz söylüyorum .Geçen yıl Bim'den Tavuk Göğsünü 10 Liradan alıyordum bazen kampanya yapıp 9 Lira yapıyorlardı.Bu yıl tavuk göğsünü bimden 14-15'den aşağı alamıyorum imkansız.Diğer marketlerde daha pahalı 17-18 lira civarında.%50 bir artış var.Kırmızı et içler acısı geçtim onu , tavukta yiyemeyeceğiz bu gidişle proteini nereden alıcaz ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 22 Mayıs 2017; 20:45:39 >

• quote:

kilosu 30 TL

Bak geçen yıl a101 kataloğu Tavuk Göğsü 9 Lira kilosu.İnternetten bana en ucuz bulabildiğin tavuk göğsü güncel fiyatını at bekliyorum. Zam % kaç gelmiş bakalım.
    Geçen yıl ile bu yıl fiyat kıyaslama !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 22 Mayıs 2017; 20:59:48 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.