Şimdi Ara

Geçen seneden bu kitap çözülür mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezuna kaldım odayı düzenlerken gördüm bu kitabı hiç çözmemişim.
    Çözülür mü?
    Matematiği baştan toparlıyorum.

İstanbul 2017 basım

Geçen seneden bu kitap çözülür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 17 Ağustos 2018; 12:4:50 >

• Hocam çözülür.Hatta ÖSS kitapları bile çözülür.Çünkü sınava ne kadar farklı sorular olursa olsun pratik yeteneği yüksek olan kişiler bu olumsuz koşuldan en az etkilenen kişiler olacaktır.
    Bu kitap geçen sene basım ben 2015 yılında 2010 basım kitap çözüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deBroglie0 -- 17 Ağustos 2018; 12:8:1 >
  • https://www.youtube.com/channel/UCEkqj3h7MzUu_e7YJJZnEeQ

Bu kanalda çözümü yapılıyormuş, çözecekseniz bilginiz olsun.
  • Die Chemie. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Matematiğimi bu sene batırdım önceliğim seviyemi arttıracak kitaplar yoksa tabii ki çok soru çözmek çok önemli
  • Hocam mps uzun uzun anlatıyor geçen yıl tyt mat netleriniz denemelerde 30 üstüydü ise ben önermem acil veya 345 daha mantıklı olur gibi geliyor.

Ama geçen yıl pek çalışmadıysanız konulara hakim değilseniz güzel kitap yine de ben soru tiplerini denemelerde görmenizi ve orta halli bir tyt kitabıyla biraz yatıp kalktıktan sonra üsttekinden birini çözmenizi öneririm durum buysa da.

Geçen yıl elimdeki tüm kitapları çözecekmişim gibi geliyordu ama üçte birini anca çözdüm zamanı doğru kullanmak önemli
  • ezio0305 E kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef denemelerde 15-17 iken sınavda netim 10

Antrenmanlarla matematik 1-2-3-4 ün hepsinin %75 i bitik durumda. Onların son kalan %25 bitireceğim ondan sonra elimde okyanus master matematik var. Yeni tyt ye cidden uygun. Ondan sonra acil ve 345 düşünüyorum.

Ve kafa dengi yayınlarının elimde sayamadığım bir sürü kitabı daha var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 17 Ağustos 2018; 12:13:35 >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Hocam adı duyulmamış kitaplarla pek uğraşmayın bu söyledikleriniz güzel kitaplar.

Denemelerde 15-17 ise konu eksiğiniz var mps güzel başlangıç olur ama sizi denemelere hazırlar gibi geliyor sınava değil. Ben bu yıl tekrar hazırlanacak olsam ales tipi bi kitap falan alırdım normal tyt kitaplarımın yanına.

Mat-2 kasmayı unutmayın hocam beni mat-2 kurtardı
    Mps denemelere denemelerde sınava hazırlar artık

Elimde ki kitaplar bitsin bakalım

Mat-2 konu anlatımlı kitap öneriniz var mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 17 Ağustos 2018; 12:20:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Mps denemelere denemelerde sınava hazırlar artık

Elimde ki kitaplar bitsin bakalım

Mat-2 konu anlatımlı kitap öneriniz var mı hocam
    Mat2'yi hocalarageldikten dinlemenizi öneririm
  • Mat-2 de ben karekök lys bitirdim ama öğrenirken kullandığım en yararlı araç yüzde yüz'ün fasikülleriydi sanırım mat-2 öğreneceklere en büyük tavsiyem bu fasiküllerdir. Hepsini çözdüğümde hiçbir sıkıntım yoktu sınıfın türev integral profesörü gibi ortalıkta dolanır tahtada geniş yorumlamalı sorular çözerdim

Fasikülün tamamı çozümlü ve soruların hepsi kaliteli bu yıl limit türev integralden yanlışım yoktu yamulmuyorsam.
    Özel mesaj gönderdim hocam
  • up up up
  • Konular eksikse,konu öğrenmek istiyorsan çözülür. Konuları biliyorsan sadece tekrar amaçlı çözeceksen gerek yok derim
  • Güncel
  • Bence yenisini al yenisi incelemiştim güncellenmiş baya.
  • abdullah199 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ne ara çıktı ki ya
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: deBroglie0

Hocam çözülür.Hatta ÖSS kitapları bile çözülür.Çünkü sınava ne kadar farklı sorular olursa olsun pratik yeteneği yüksek olan kişiler bu olumsuz koşuldan en az etkilenen kişiler olacaktır.
    Bu kitap geçen sene basım ben 2015 yılında 2010 basım kitap çözüyordum.
    Katılmıyorum hocam.

Klasik soruları çözüp mantık oturtup sınavda karşımıza çıkan hikayeleştirilmiş ve daha fazla düşünmeye iten soruları görünce daha fazla zaman kaybedip doğru cevaba (yapamama olasılığıda var) ulaşmak mantıklı gelmiyor.

Test çözmenin amacı zaten o konuya hakim olmak ile ilgili siz ben yeni sorular yerine elimdeki eski sınav sistemine uygun soruları çözüp mantığı kavrayacağım demek ne kadar mantıklı tartışır.

• Çöz hocam matematik ne kadar çözersen o kadar iyi
  • zaman kaybı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.