Şimdi Ara

Geçen sene giren bir olarak önemli bir tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende geçen sene bu yollardan geçtim Ygsde olan bir anımı anlatayım. Sınavda türkçeyi bitirdim matematiğe geçtim matematiğe geçince bir anda beynim durdu en iyi dersim matematikken bir anda hiç bir soruyu yapamadım matematiği bitirdiğimde 1 saat 10 dakika vardır ve matematikte 19 boşum fen ve sosyale ise hiç dokunmamıştım işte o an acaip bir telaşa kapıldım ve içimden sınavı bırakıp gitmek geldi seneye yine gireceğimi düşünmeye başladım ve sonra ne olursa olsun pes etmemem gerektiğini düşündüm kalan 70 dakikada elimden gelenin en iyisini yapıcam diye bi başladım feni bitirip matematikte yapamadığım sorulara baktım ve bir anda hepsi acaip basit gelmeye başladı nasıl bunları çözemedim diye düşündüm daha sonra sosyalide bitirdiğimde 5 dk kalmıştı biraz uzun oldu ama sonuç olarak anlatmak isteiğim : Ygs acaip bir sınavdır her şey olabilir sizin burada yapmanız gereken en önemli şey elinizden gelenin en iyisini yapmak sakın pes etmeyin

Hepinize başarılar diliyorum

• Tesekkurler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Bende geçen sene bu yollardan geçtim Ygsde olan bir anımı anlatayım. Sınavda türkçeyi bitirdim matematiğe geçtim matematiğe geçince bir anda beynim durdu en iyi dersim matematikken bir anda hiç bir soruyu yapamadım matematiği bitirdiğimde 1 saat 10 dakika vardır ve matematikte 19 boşum fen ve sosyale ise hiç dokunmamıştım işte o an acaip bir telaşa kapıldım ve içimden sınavı bırakıp gitmek geldi seneye yine gireceğimi düşünmeye başladım ve sonra ne olursa olsun pes etmemem gerektiğini düşündüm kalan 70 dakikada elimden gelenin en iyisini yapıcam diye bi başladım feni bitirip matematikte yapamadığım sorulara baktım ve bir anda hepsi acaip basit gelmeye başladı nasıl bunları çözemedim diye düşündüm daha sonra sosyalide bitirdiğimde 5 dk kalmıştı biraz uzun oldu ama sonuç olarak anlatmak isteiğim : Ygs acaip bir sınavdır her şey olabilir sizin burada yapmanız gereken en önemli şey elinizden gelenin en iyisini yapmak sakın pes etmeyin

Hepinize başarılar diliyorum

teşekkürler hocam

• İlk başta yapamayan,ama pes etmeyip başaran klasik başarı hikayesi,bu durumda olan yüzbinlerce insan arasında,olsa olsa 50-100 kişi böyle başarıyor,ancak geri kalanları kimse söylemez,o yüzden çalışmak gerekir,teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 14 Mart 2015; 15:41:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.