Şimdi Ara

Geceleri Konudışı [Sadece 00:30-07:00 Arası..] (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.768
Cevap
42
Favori
302.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar.
  • saat 01:00 itibari ile klavyenin pili bitti 500 metre ötedeki markete yürümek zorunda kaldım. Önemli bir konuşma yarıda kesildi

edit : evde o kadar pil aradım el feneri ile bizimkileri uyandırmamak için. bulamadım. markete gidip bir sürü pil aldım stokta dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42DBB8773 -- 15 Ağustos 2011; 1:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meduzz

saat 01:00 itibari ile klavyenin pili bitti 500 metre ötedeki markete yürümek zorunda kaldım. Önemli bir konuşma yarıda kesildi

edit : evde o kadar pil aradım el feneri ile bizimkileri uyandırmamak için. bulamadım. markete gidip bir sürü pil aldım stokta dursun.

pil sorunu bende de var farenin pili bitiyo durmadan bende stok yapacam artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trust Me

quote:

saat 01:00 itibari ile klavyenin pili bitti 500 metre ötedeki markete yürümek zorunda kaldım. Önemli bir konuşma yarıda kesildi

O farelere pilmi dayanır? Bence klasik kablolu fare kullan :) yada bilgisayarla işin bittikten sonra pilleri çıkar :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat 2 olmadan dukkanı acmıssınız. Ayıp denen bırsey var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknogezgin

quote:

Orijinalden alıntı: Trust Me

quote:

O farelere pilmi dayanır? Bence klasik kablolu fare kullan :) yada bilgisayarla işin bittikten sonra pilleri çıkar :D

haklısın pillere vereceğim parayla alırım bi fare
  • eee kimse yok mu
  • evet ben burdayım
  • dar gelirliliğin alemi yok gidin pili 6ayda bitıren mouseden alın
  • bende geldim galiba
  • kimseler yok kendim çalıp kendim oynayacağım
    geçen gün the smurfs ü izlemeye gittim
    en çok beğendiğim sahne
    böyle dumanların arasından çıkmayı çok seviyorum gizemli oluyo(tarzında birşeyler söylüyordu )
  • @Alonso...

Film nasıldı, tavsiye eder misin? Yarın yazlıktan arkadaşarla gitmeyi düşünyoruz da
  • Naber
  • İyi geceler dostlar, moraller nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

@Alonso...

Film nasıldı, tavsiye eder misin? Yarın yazlıktan arkadaşarla gitmeyi düşünyoruz da

ben filmden çok umutlu değildim
    ama çok beğendim
    altyazılı yoktu türkçe dublaj izledik
    şirin babanın sesi bizim eski şirin babaydı :))

eğlenceliydi :D
    sinemada izlenmesi gereken bir film olmuş

yani bence gidin
  • kötü yaf yapacak bişey yok
  • iyi geceler panpalar
  • Buradayız.

cwr 4 gün gitmiş. ne oldu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *UmutSS -- 15 Ağustos 2011; 3:29:00 >
  • Selamünaleyküm cümleten
    Bu gece bende burdayım.
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.