Şimdi Ara

Geceleri Konudışı [Sadece 00:30-07:00 Arası..] (846. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.768
Cevap
42
Favori
302.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az once kızla yazışmamı paylaştım adını sılmeyı unutmusum ne abazalar var ya neysekı admın konuyu kapamış iyi sahurlar
  • buda güzeldir
  • Beyler pide susatır mı beni sahurda yesem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

/>

Sen yetkili birine benziyorsun

, ya gif iyiymiş de, arada bir böyle patlamış mısır yiyen bir gif dolanıyordu. Ondan var mı sende bi koysan

Bu mu?

/>

/>

@alonso, gideri var onun da

@^7pMş^ (nicki yazamadım kopyala yapıştır yaptım); suçu kendinde aramalısın
  • @ItachiUchiha
    yok sanmıyorum susatmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

Beyler pide susatır mı beni sahurda yesem?

Biz hep pide yiyiyoruz normal ekmekten bir farkını görmedim.
  • Kuzenimle aynı odada kalıyoruz ve o hep, saat gece 1 olmadan yatar, yatağı masamın karşısında, sayesinde her gece ramazan davulunun uyuyan insanlara etkisini gözlemliyorum; bugün korkunç şeyler yaşadım, başını kaldırdı ve yanıbaşında duran kalemin kapağını açtı geri koyup yattı Korkmaya başladım açıkcası .
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Kuzenimle aynı odada kalıyoruz ve o hep, saat gece 1 olmadan yatar, yatağı masamın karşısında, sayesinde her gece ramazan davulunun uyuyan insanlara etkisini gözlemliyorum; bugün korkunç şeyler yaşadım, başını kaldırdı ve yanıbaşında duran kalemin kapağını açtı geri koyup yattı Korkmaya başladım açıkcası .

Gece boğmasın seni dikkat et
  • @cwr Hocam zaten bir kaç kere daha denk geldim, kalkıyor ve etrafa bakıp bakıp tekrar yatıyor. Sabah kalktığında söylediğimde inanmıyor .
  • quote:

Kuzenimle aynı odada kalıyoruz ve o hep, saat gece 1 olmadan yatar, yatağı masamın karşısında, sayesinde her gece ramazan davulunun uyuyan insanlara etkisini gözlemliyorum; bugün korkunç şeyler yaşadım, başını kaldırdı ve yanıbaşında duran kalemin kapağını açtı geri koyup yattı Korkmaya başladım açıkcası .

oda birşey mi
    benim kardeşim normal bir gecede kalktı ve gidiyorum ben diye fırladı arkasından koştum çıkıp gidecek diye gitti salona oturdu
    ne oldu diye sordum "neee , neeee" demeye başladı ben gülüüyüm mü ağlayım mı bilemedim sonra annem geldi yatırdı yerine

uyurgezerlik gibi birşey

bazen de ben pc deyken uyanıyo birşeyler anlatıyo geri yatıyo
    alıştım artık

evet sabah bende anlatıyorum krdeşime inanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alonso... -- 10 Ağustos 2011; 2:39:38 >
  • @Alonso... Hocam kalkmalarına alışkındım; fakat kalemi alıp kapağını açması ve onu tekrar yerine koyması beni şaşırttı ve biraz da korkuttu. Sabahleyin, gece kalkıp şunu şunu yaptın diyeceğim, alacağım cevap en fazla hadi be atma olacaktır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0d -- 10 Ağustos 2011; 2:50:01 >
  • quote:

@Alonso... Hocam kalkmalarına alışkındım; fakat kalemi alıp kapağını açması ve onu tekrar yerine koyması beni şaşırttı ve biraz da korkuttu. Sabahleyin, gece kalkıp şunu şunu yaptın diyeceğim, alacağım cevap en fazla hadi be atma olacaktır .

büyük ihtimal rüyasında gördüğü şeyi yapmıştır
    inanmaması gayet normal ailesi fark etmemiş mi daha önce
  • ıyı geceler mıllet
  • @Alonso... Bilmiyorum hocam, ailesinden hiçbir açıklama gelmedi .

@Frankz İyi geceler hoşgeldiniz
  • Nası gidiyo günler ?Biz bugün halısahada yeni bi rakiple oynadık. Saolsunlar her tarafıma darbe aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *UmutSS -- 10 Ağustos 2011; 3:07:16 >
  • Selamın Aleyküm
    hayırlı geceler iyi sahurlar gececiler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

anlaşıldı klasik ev içi emir komuta ilişkileri istediğini aldırman dileğiyle

@sylargray, gif

O işe en iyi çözüm bi tane emir komuta zinciri alacaksın.Takı aksesuar vb. dükkanlarda satılıyor.
  • Kimse kalmadı mı
  • Ben burdayim
  • bende burdayım
  • 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.