Şimdi Ara

Geceleri Ders Calışanlar Buraya -Orjinal- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.340
Cevap
13
Favori
40.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bugünden itibaren gece çalışcam. gündüz güneş ışığı bile beni engelliyor perdeleri çekip odanın ışığını açıp çalışıyorum ama tv sesi bilgisayar evdekilerin gürültüsü fln bi sürü uyaran var. umarım yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungstar10

beyler ben gece değilde sabah 6 gibi kalkıp çalışmayı düşünüyorum 8 e kadar, sonrasıda zaten 8 de dershaneye gitme hazırlıkları yapıyorum.

sormak istediğim daha önce hiç denemedimde, denildiği gibi kafa henüz boş dinç yani, bu durumda normalde çalıştığından daha mı verimli oluyor ?

ben denedim tutmadı kardeş gece ztn geç yatıyorsun 6 da kalkınca sersem gibi oluyorsun kendine gelmen yarım saat sorular çözülcek gibi değil başlıyorsun 1 2 tane yapmaya yapamadığın soru geliyor orda zaten düşünemiyorsun uykun var vs. gidiyor

Tutan yöntemim Gece ders çalışmak.. 2 Gündür denedim başarılı.
    Günü gününe benzemesede saat 22.00-23.00 arası kalkıyorum sabaha kadar çalışıyorum arada dinleniyorum tv, müzik, net gibi sonra yine devam sabaha karşı 4-6 arası işte uykum gelir gibi oluyor ama dur bi kafamı koyayım dinleneyim dersen uyursun sakın koyma .d dersaneye gidiyorum 8:30 gibi 2 de dersane bitiyor işte yapamadığım sorular falan oluyor onları soruyorum eve gelmem 16,00 yatıyorum kalkıyorum çalışıyorum zaten çalışmaya mecburum

Bu Gece Çalışan Varmı?

• Ben de gecleri çalışmaya başladım. Mat,fizik ve geoyu çalışabiliyorum. Biyo ve kimyada kafa gidiyor

Dersaneden 2 gibi gelip 4e hatta 5e kadar oyalanıyorum, yemek,pc,tv felan. Sonra akşam sıkılana kadar kısa aralarla ders çalışıyorum. 9dan gece yarısına kadar gün yine benim, dşarı çıkarım ya da pcde oyun oynarım o öyle geçer. 12-3 arası da çalışıyorum yine.

Zaten yaz geldi, dün sivrisineklerden, nemden uyuyamadım dedim bu böyle olmaz madem uyuyamayacağız kalkıp ders çalışalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Werner Heisenberg -- 4 Mayıs 2011; 17:13:03 >
  • Lys ye calisiyosunuz dimi. Valla 1,5 ay kaldi sadece. Tum sene calismadim hala calisamiyorum anca gece 1-2 saat iste. Sık disini diyorum kendime olmuyo. Bide pc yasak okadar bos vaktim var yani. İnsanin icinde olmali calisma aşki sonradan kazanilan bisey degil. Ha belki senle dalga gecerler hırs yaparsin o ayri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Lys ye calisiyosunuz dimi. Valla 1,5 ay kaldi sadece. Tum sene calismadim hala calisamiyorum anca gece 1-2 saat iste. Sık disini diyorum kendime olmuyo. Bide pc yasak okadar bos vaktim var yani. İnsanin icinde olmali calisma aşki sonradan kazanilan bisey degil. Ha belki senle dalga gecerler hırs yaparsin o ayri.

aynen benimde içimden hiç gelmiyor ama yapçak bişey yok zaman az en azından 1 ay yemedim içmedim çalıştım demek istiyorum
  • alakasız olacak ama bir şey soracağım.
    mezun arkadaşların dershaneleri günde kaç saat oluyor?

bu arada beni de yazın bugünden itibaren geceleri çalışmaya başlıyorum
    nescafe+Matrax;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeep

quote:

Lys ye calisiyosunuz dimi. Valla 1,5 ay kaldi sadece. Tum sene calismadim hala calisamiyorum anca gece 1-2 saat iste. Sık disini diyorum kendime olmuyo. Bide pc yasak okadar bos vaktim var yani. İnsanin icinde olmali calisma aşki sonradan kazanilan bisey degil. Ha belki senle dalga gecerler hırs yaparsin o ayri.

aynen benimde içimden hiç gelmiyor ama yapçak bişey yok zaman az en azından 1 ay yemedim içmedim çalıştım demek istiyorum

Ygs ye 15 gün kala sıkıcaktım disimi güya. 15 gun toplamda 8-9 saat calistim. 40000. Oldum. Ama sayisalda 80 soruda 67 net sozel kisimda 80 soruda 39 net. Lysde sayisaldan gircegimi dusunursek iyi biseyler yapabilirim. Tabi calisirsam :D özelliklede gece.

• 6 saat ders oluyor 9 da başlıyor 2 de bitiyor senin durumun iyi 15 günde o kadar yapman bence geceleri şimdiden başla çalışmaya bol şanslar
  • yazın benide arkadaşlar vize final zamanları 2 de başlayan maratonum bazen 6 ya kadar sürüyor çok kasarsam 7 de oluyor işte ozaman bütün film kopuyor
  • Benide ekle listeye bundan sonra uyku haram bize.Bide beni sabaha kadar ayakta tutacak bi önerisi olan varsa iyi olur.
  • dün gece saat 4.30 'a kadar yay dalgası çalıştım (belki konu kolaydır ama :)yinede :) yaşasın anladım) insan bi konuyyu anlıycınca çok mutlu oluyo ya
  • Bu gece hiç yatmıcam .d varmı bana eşlik etçek?
  • quote:

Bu gece hiç yatmıcam .d varmı bana eşlik etçek?

Hiç yatmamak olmazda , 2-3 gibi yatarım o zamana kadar çalışırım dostum , berbat bir Ygs'den sonra bakalım son 55 günde ilk 100 bine taşıyabilecek miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanzleR_

quote:

Bu gece hiç yatmıcam .d varmı bana eşlik etçek?

Hiç yatmamak olmazda , 2-3 gibi yatarım o zamana kadar çalışırım dostum , berbat bir Ygs'den sonra bakalım son 55 günde ilk 100 bine taşıyabilecek miyiz ?

210,000 bindeyim ilk 60-80 bine girmem gerek saat 9 da başlıcam çalışmaya sabaha kadar dayanabilirsem artık sende çalış arkadaşım bence 42-43 gün kaldı sınava
  • Benide yaz kardeş. Bu gece sabahliyoruz. Ama bizi ayakta tutacak şeyler paylaşalım birazda. Sonuçta hayatimizin sınavı
  • Megadeth beni atakta tutuyo. Bide derlerki
    Muzikle calisilmaz. Muziksiz en fazla 40dk calisabiliyorum. Muzik performansimi %40 azaltiyo ama 2.5 saat calisabiliyorum. Yani karda sayilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobi2002

Benide yaz kardeş. Bu gece sabahliyoruz. Ama bizi ayakta tutacak şeyler paylaşalım birazda. Sonuçta hayatimizin sınavı

nescafe içince uykum geliyor .d kola denicem bu akşam bu arada çalışmaya başladım sende başla kardeş ;)
  • Hicbisey icmiyom ben. İşe yariyosa bende denim. Aslinda en iyisi saf kafeini icine cekip hipotalamusu felc etcen ondan sonra calis catlayana kadar. (belki sallamisimdir biyolojim kotu)
  • quote:

Bu arada konuyu acan arkadas listeyi guncellemiyo cunku gecen senenin konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mc_Leopard -- 4 Mayıs 2011; 0:26:47 >
  • Aferin beni rezil ettin :D
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.