Şimdi Ara

Geceleri Ders Calışanlar Buraya -Orjinal- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.340
Cevap
13
Favori
40.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deli333

bariz en başa beni yaz :D

Baboş dur ya sezonu daha acamadık . Daha yatışdayız
  • ne yatışı hacı devam, 2 gun mola verdim, tekrar :D
  • bu arada uykuyu açmak için tüm tavsiyelerinizi yazın lütfen :)
  • quote:

bu arada uykuyu açmak için tüm tavsiyelerinizi yazın lütfen :)

Nescafe sigara nescafe sigara powerade nescafe .. Bu seklde gidiyor 2 gündür 4saat uyuyorum gayet dincim 50 günde böyle gider insallah
  • Deli MC - Hakuna Matata yı dinle açılırsın :D
  • anlaşılan verimli olmuş bizde gece-gündüz çalışalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard

quote:

bariz en başa beni yaz :D

Baboş dur ya sezonu daha acamadık . Daha yatışdayız

Hocam benide yaz şimdiden
  • Çalışıyorum... çalışıyorum...
  • Ekle ekle.
  • benide ekleyin :) beyler
  • öğrencilik hayatımda en iyi anladığım konular hep 23-00'dan sonra çalıştığım konulardı. ama gelin görünki ne valideme anlatabildim ne pedere onlara göre illa gündüz çalışmalıymışım derslere. gündüz çalıştığımda 3 saatte anladığım konuyu gece 1 saatten daha az kısa sürede anlıyorum. gece ses yok tv de izlenecek bi şey internette durgun arkadaşlar da uyuyor sataşak kimse yok yapacak bi' şey ister istemez ders çalışıyorsun. ama okul da olunca olmuyor, zaten seneye kaldım gibi duruyor. önümüzdeki sene dershane-spor salonu-uyku-film-kitap-ders olarak planladım bile günümü zaten 4-5 saat uykuyla ayakta kalabilen biriyim. 20 saatim var gün içinde başka türlü harcayamam.

özet: gece çalışmak en iyisi
  • gündüz güneşin ışığı bile rahatsız ediyor ve etrafta illlaki ses oluor ondandır muhtemelen.

gece leri ilaçsız durabiliyormusun peki, saat 8 dan sabah 10 a kadar mesela.
  • Günde kaç saat uyuyorsunuz arkadaşlar?
  • valla beni de yazabilirsin :D cidden gece çalıştığım 1 saat gündüz çalıştığım 2-3 saate bedel bi de insanın içi huzur doluyor gece nedense :D
  • gündüz çalışamıyorum evde kimse olmaması lazım ki malesef oluyo :) annem tv açık olmaması lazm ki oda oluyo bide şyle bişiy var annem tv ilerken tvdekilere yorum yapıyo :)
  • gündüz çalışamıyorum evde kimse olmaması lazım ki malesef oluyo :) annem tv açık olmaması lazm ki oda oluyo bide şyle bişiy var annem tv ilerken tvdekilere yorum yapıyo :)
  • beyler bu gece 2 de kalkıp çalışcam mutlaka. eğer gece çalışcak arkadaşlar varsa burda buluşalım gece 2:50 de bekliyorum
  • İstekde bulunan arkadaşlar listenin en başına eklenmistir Nescafe Classic öneririrm it gibi dinç kalırsınız. Boş depo ile 5 km yol gidersiniz Yanlız acıktırıyor demedi demeyin
  • beyler ben gece değilde sabah 6 gibi kalkıp çalışmayı düşünüyorum 8 e kadar, sonrasıda zaten 8 de dershaneye gitme hazırlıkları yapıyorum.

sormak istediğim daha önce hiç denemedimde, denildiği gibi kafa henüz boş dinç yani, bu durumda normalde çalıştığından daha mı verimli oluyor ?
  • Mezunum 9 da gidiyorum dershaneye 3 gibi çıkıyorum direk uyuyorum aksam 8 gibi kalkıyorum yemek felan derken 9 gibi başlıyorum calsmaya öyle devam ediyor. Genelde uyumadan dershaneye gidiyorum.Maksat ygsde yaptıgım sonucu elimden geldigi kadar fırlatmak.
    Sonuc olarak bir haftadır bu sekilde gidiyor çok daha verimli oluyor 5 olan biyo netim 20lere mat metlerimiz 20 den 35 e çıktı. Fizikte bugünkü denemede 18 gördüm kimyada o civarda. Bakalım 50 günde ne kadar isliyecek.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.