Şimdi Ara

Geceleri Ders Calışanlar Buraya -Orjinal- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.340
Cevap
13
Favori
40.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gece 3e kadar çalıştım 3ten sonra uykum gelmediği halde bıraktım dersi :D
    kimler sözelci bakalım.hangi derste hangi konuya kadar geldiler.
  • son sınavı olduk yaşasın 100 aldım ama ilk snavlaırm
    düşük ilki 50 ikincisi 38 şimdide 100 mükemmel yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: south_7

son sınavı olduk yaşasın 100 aldım ama ilk snavlaırm
    düşük ilki 50 ikincisi 38 şimdide 100 mükemmel yaa

ok.
  • bu gecede çalışmayı düşünüoyrum dün gece 3ekadar dahayanamdım:=) 1,30 gbi yattım
    bu sefer uyuymucam fizik çözücem itme momentum dairesel hareket v.b sorularım olursa burdan sorarım)
  • beyler bir kere daha sormuştum ama cevap gelmedi,

geceleri çalıştığınızda o kafayla çok faydası oluyor mu ? yani gün içindeki çalışmayla aynı olmaz diye düşünüyorum

birde gece uyuyup sabah erken kalkıp 5-6 gibi mesela, çalışmaya başlasak daha verimli olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SS10 -- 5 Mayıs 2011; 14:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungstar10

beyler bir kere daha sormuştum ama cevap gelmedi,

geceleri çalıştığınızda o kafayla çok faydası oluyor mu ? yani gün içindeki çalışmayla aynı olmaz diye düşünüyorum

birde gece uyuyup sabah erken kalkıp 5-6 gibi mesela, çalışmaya başlasak daha verimli olmaz mı ?

sabah uyursan daha verimli oluyor. gerçi ben dersaneyi bıraktım, benim günde her saatim boş. o yüzden kafama göre takılabiliyorum. yani istediğim saat yatıp istediğim saat kalkabiliyorum. gece çalışmanın şu avantajı var: internete girmek için neden yok, telefona bakmak için neden yok, güneş seni rahatsız etmiyor, ankara'da dahi artık geceler soğuk değil, pencereyi açıp serin serin çalışabilirsin. gece evde seni rahatsız edecek kişi de yok. 2 saatte bir televizyon izlemeye iniyorum, sabah insem başından kalkamam ama gece bakıyorsun hiç bir şey yok. yani hiç çalışamayan biri bile gece çalışır bence. bir de ben müzikle çalışıyorum, faydasını görüyorum. belki daha iyi öğrenmiyorum ama sıkılmıyorum, şarkı söyleyerek çalışıyorum. gayet keyifli oluyor. bir de müzikle çalışacaklara öneri, kulaklıkla çalışmayın, müzik seti veya hoparlör gibi bir şey varsa ona takın cdyi, mp3 çaları vesaire, daha özgür hissedersiniz. bir de karışık müzik çalın bence. yani bir albüm koyup dinlemeyin. öyle olunca ne kadar süre çalıştığın kabak gibi çıkıyor. yani albüm 10 şarkıysa 40 dakika çalışmışım diyorsun başa dönünce. benim ipodumda 3000 küsür şarkı var, hayatta o başa dönmez, dönemez. böylece ne kadar az ya da çok çalıştığım değil, ne zaman bırakmak istediğim önemli oluyor. biliyorum biraz takıntılı şeyler gibi duruyor ama ben hiç çalışamıyorum normalde, bana lazım bu önlemler.

• dün gece verimli idi ama arada ders çalışırken uyuya kalmışım sonra bi uyandım sersem gibiydim tam istediğim gibi geçmedi ama bu gece işlem tamam bundan sonra uyumak yok
  • dün gece toplam-.çarpım bitirdim. kolay zaten. ama 2008deki soru ne zormuş arakdaş 20dakikada çözdm=) düşünmesi zor.
  • nasıl uyumamayı başarabiliyosunuz arkadaşlar.. böyle kendinize özel bir taktiğiniz felan mı var.?
  • Boş oturmaktan sıkıldım. Suan calisiyorum. Sizde arada bi bakin derse. Faydasi olur. Gece dedik diye butun gun bos oturmak yok dimi :) hocamin sozu geldi aklima sinifa girerken gunaydin öss köleleri derdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylant09

dün gece toplam-.çarpım bitirdim. kolay zaten. ama 2008deki soru ne zormuş arakdaş 20dakikada çözdm=) düşünmesi zor.

arkadaş o soru ne saçma olmuş ya, eleyici olması için normal gibi görünebilir ama kimin aklına gelir orda (n+k) ya 1 ekleyip 1 çıkarmak

hadi düşündün diyelim, parantez içine dağıttığında savaş alanı gibi oluyor ortalık birde onu düzenlemesi var. ben hayatta girişmezdim o kadar atraksiyona, cevap yolu böyle olamaz der geçerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsy10

nasıl uyumamayı başarabiliyosunuz arkadaşlar.. böyle kendinize özel bir taktiğiniz felan mı var.?

Var baboş . Hırs yapacan. Bide Nescafe Gold veya classic e bağımlı olacan. Kahve içince çok canlı oluyor. 50g NEscafe Classıc ve 100g Coffe mate al bi dene. Acıktırır yanlız kahve. Miğde sindirim enzimlerine aktivatör olarak katılıyor. o yüzden çabuk sindirirsin yediğini. Biyolojik olarak bünyen alıştıkdan sonra vaktin nasıl gectiğini anllmazsın. Gece 1 de derse oturursun kafanı kaldırdığında saat 5 olmuş olur ve baya bi konu işleniyor bu şekilde. Tabi bünye önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungstar10

quote:

Orijinalden alıntı: taylant09

dün gece toplam-.çarpım bitirdim. kolay zaten. ama 2008deki soru ne zormuş arakdaş 20dakikada çözdm=) düşünmesi zor.

arkadaş o soru ne saçma olmuş ya, eleyici olması için normal gibi görünebilir ama kimin aklına gelir orda (n+k) ya 1 ekleyip 1 çıkarmak

hadi düşündün diyelim, parantez içine dağıttığında savaş alanı gibi oluyor ortalık birde onu düzenlemesi var. ben hayatta girişmezdim o kadar atraksiyona, cevap yolu böyle olamaz der geçerdim

bende ilk öyle dedim zaten. Ama busene soru kaçırmaya tahammülüm yok hele ki toplam-çarpımdan :) uğraştım 20dkda olsa buldum :D gerçekten eleyici ama soru.

• Okula gidipte böyle ders çalışabilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piscophosh
    Okula gidipte böyle ders çalışabilen varmı?

Okul oldugu zaman 1:30 a kadar calisiyorum.
  • benn:)) okul & dershane var böyle daha mantklı ündüz vakit kalmıyuoki
  • beni de ekle panpa. gündüz kitap görünce daralan ben gece einsteina bağlıyorum,yıllardır gece çalışıyorum. bana bu uzun yolda yoldaşlık eden filtre kahveye teşekkürlerimi sunarım. (reflü ve kalp çarpıntılarımı da ona borçluyum ama olsun)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldu biz kalkalım
    beni de ekle panpa. gündüz kitap görünce daralan ben gece einsteina bağlıyorum,yıllardır gece çalışıyorum. bana bu uzun yolda yoldaşlık eden filtre kahveye teşekkürlerimi sunarım. (reflü ve kalp çarpıntılarımı da ona borçluyum ama olsun)

Guzel isim "oldu biz kalkalim" bilseydim uzun kullanici adi secilebildigini bide bosluk birakilabildigini bende oyle bisey yapardim :)
  • Bende anca saat 1-2 ye kadar çalışıyrm. daha fazla kafa dayanmıyo :) zaten vakit yokki a.t.l ögrencisiym. sabah 7 de okula gidiyorum akşam 5-6 da evde oluyorm. tam bi çile yani =<
    bu sene olmuycak büyük ihtimalle, anca seneye.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpımtablosu -- 5 Mayıs 2011; 22:09:39 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.