Şimdi Ara

Geceleri Abur Cubur Krizine Girenler Burada mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsan her gün her akşam ve her gece çikolata,cips veya bisküvi yer mi Allah aşkına?hayır şeker hastasıyım desem krize gireceğim o da yok kolestrol,tansiyon olsa şu anda hastanede yatmam lazım.iyide bu illetin sebebi ne niye bizim gibi insanların yakasına yapışıyor artık inanın diyecek kelime bulamıyorum hakikaten!.

İSYAN EDECEĞİM YAKINDA AZ KALDI!..

• meyve ye
  • bugün bimden soslu mısır sinbad, patito cips aldım öküz gibi yedim sorsan zayıflıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: katusha_

meyve ye

Sadece meyve tüketmek çözüm değil diyete başlayıpta öyle yemek gerekli galiba.
  • Ben yiyorum sürekli amigonun patlamış mısır ve patates cipsi tatlı olarakta gofret içecek olarak diet kola cappy veya sade soda favorilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim'den veya Hakmar'dan fark etmiyor marketin önünden ne zaman geçsem abur cubura saldırıyorum hemen hastalığa dönüştü bu durum artık yakında obeze dönüşür müyüm bilemiyorum inan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Ugur -- 18 Şubat 2018; 2:12:51 >
  • Geceleri ben de bir iki dakika boş durayım hemen canım abur cubur yemek ister ama kendimi tutuyorum.
  • vücut dopamin üretmiyor artık.

dolayısıyla sürekli daha fazla şeker istiyorsun kendini tatmin etmek istiyorsun.
  • Vücut durmadan bir şey ye diyor sanki özellikle akşamları ve bazende geceyarısı bununda sebebi nedir doktora gitmeden tam olarak kavrayamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bugün bimden soslu mısır sinbad, patito cips aldım öküz gibi yedim sorsan zayıflıcaz

Survivoru da bir şey yemeden izleyince, hiçbir tadı tuzu olmuyor be üstad

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

bugün bimden soslu mısır sinbad, patito cips aldım öküz gibi yedim sorsan zayıflıcaz

Survivoru da bir şey yemeden izleyince, hiçbir tadı tuzu olmuyor be üstad

hiç sorma varya ağzım boş kaldımı dayanamıyorum hele surviorda yarınki nevale bile hazıryahu o değil sokakta yemeden içmeden 1 ay yaşarım ben gezince dışardayken ne acıkırım ne susarım ama izinli olduğum vakit evden dışarıya çıkmayınca fil kesiliyorum

• +
  • hepimiz farkında olmadan bağımlı olmuşsunuz beyin ancak yemek yiyince mutlu oluyor zaten sistemin istediğie bu tv izleyin ve karşında abur cubur yiyin

cola için çünkü kola içmelisiniz cola artık bir temel ihtiyaç çünkü hee yerde reklamı var. şeker zaten çok büyük bi oyun dünlğk şeker ihtiyacınızı internetten araştırın ve yediğiniz şeker oranınına bakın.o da aslında ihtiyaç değil insanın rafine şekere hiç ihtiyaçı yoktur 100 sene yaşayabilir şeker olmasa.

ciplers zateb çok tuzlu yenilen herşey aşırı şekerli ve şeker de bağımlılık yapan bir gıdadır

the sugar film izlemenizi de tavsiye ederim

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Belli bir faaliyet olmadığından olsa gerek, kimisi eğlence anında gezip tozarken yemek yemeyi unutur, kimisi de tutumlu olduğu için, para harcamaz gider evinde yer..

Herkes için durum böyle sıkma canını bir daha mı gelicez dünyaya

• jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Izledim, 3 gün şekersiz hiçbir şey yemeden verim aldım.

Şeker yemekten pişman mıyım ? Evet.

Bir daha izlesem, yemeden dayanabilir miyim? Hayır.

Mutluluk kaynağım olmuş artık ne yapayım, istemsizce ot gibi bir hayat geçiriyormuş gibi hissediyorum. Markette çalışmam da en büyük etken sanırım..

• Şeker mi var bende de acaba?bak şimdi şüpheye düştüm dahiliyeye gidip tahlil yaptırsam daha iyi olacak..
  • richierich59 kullanıcısına yanıt
    geçen banada oldu 2 muz bastım geçti. bence azaltmaya çalış.

hele hele kolan falan içiyosan kesinlikle azalt bir kutu kola bile günlük şeker ihtiyacından fazlasını barındırıyor. ki diğer yediğin herşey şekerli

• Oruç tutmanızı da tavsiye edebilirim.

vücudunuzu beyninizi terbiye etmenizi sağlar.

uzun bir süre dopamin almazsanız vücut tekrar dopamin üretmek için reseptörleri devreye alır.

yani tek çare tüketmemek. bir süre sonra eskisinden daha az ister olacaksınız.
    Gym e yazilan sincabi dinlediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 18 Şubat 2018; 3:10:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Zero içiyorum ve abur cubur tüketiyorum genelde, kek bisküvi tarzı.. Ne kadar istemese de gözü doymuyor insanın, karşıki rafta görünce ve bedava olduğunu bilince insan dayanamıyor

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.