Şimdi Ara

GeceKuşu Kamp. 00:00-06:00 AKK YOK!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
3
Favori
42.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu paketin upload hızını bilen yok mu? Kullanım şartlarında da yazmıyor çükü

sağlıcakla
  • Ben başvuru mesajı göndermiştim ben yokken aramışlar bizimkileri mevcut paketinizi iptal edelim taahhütsüz 89 liraya bu paketi verelim demişler kabul etmiş bizim peder... Neyse..
  • AKK'yi doldurursak upload 1 mbit'e duser demis. Normalde ne kadar acaba, merak ettim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu geceguşu kampanyası iyide ben daha önce digitürk olan kampanyayı seçmiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 21 Temmuz 2013; 9:33:04 >
  • İyimişi ama burada yok. TTnet böyle birşey yapsa da geçsek
  • bence o saatlerdeki hızlar her zaman 50 megabit olsa mantıklı olurdu, şimdi indirme yapmak için bilgisayarı gece açık tutmak gerekecek=saçmalık.
  • Arkadaşlar bende bu kampanyaya geçmeyi düşnüüyorum. Samsunda oturuyorum. Etrafımda superonline kullanıcısı çok çok az.
    Superonline da sık sık kopmalar kesilmeler olur mu ?
    DNS değiştirebilip VPN kullanabiliyormuyuz ?

hız 50 mbt deyip hala film izlerken donma sorunu yaşıyoruz diyen arkadaşlar varmıs
    beni bu konuda aydınlatırmısınız.
    Evimde TTnet ana santrale 1 km mesafede.Superonline da farkediyor mu bilmiyorum
  • Apartmanınızda SuperOnline fiber hizmeti var mı? Bunun Turk Telekom altyapısı ile ilgisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Apartmanınızda SuperOnline fiber hizmeti var mı? Bunun Turk Telekom altyapısı ile ilgisi yok.

Bina bizim 3 katlı müstakil bina.
    Superonline a mesaj bırakmısdım teftiş yapmışlar bugun ve kurulum yapıp hizmet verebileceklerini söylediler.
    Yani süperonline a geçmem için sorun yok .

Korkum hızın düşük kalması sık sık bağlantı kopması.

TTnetde yağmur çamur birşey olmuo hiç netim kopmuyor superonline da gide rbeni bulur diye korkuyorum
  • İyi o zaman. Kampanya bitmeden fiberi çektirip SOL'e geçmeye bakın.

• Birşey olmaz diyorsunuz yani :)
    Hadi bakalaım inşallah sorunsuz kullanırım.
    Kopma düşme yaşamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

quote:

Apartmanınızda SuperOnline fiber hizmeti var mı? Bunun Turk Telekom altyapısı ile ilgisi yok.

Superonline a mesaj bırakmısdım teftiş yapmışlar bugun ve kurulum yapıp hizmet verebileceklerini söylediler.

TTnetde yağmur çamur birşey olmuo hiç netim kopmuyor superonline da gide rbeni bulur diye korkuyorum

Baska bir konuda da alintilayip soyledim size, burda da soyliyim :)

Fiber teknolojisinde yagmur camur gibi etkenler etki etmiyor, hiz neyse onu kullaniyorsunuz. Sabit yani.. Ttnet'te ki "su hiza kadar" mantigi yok, 50 mbit vaat ediyorsa 50'sini de kullanirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: gaybo55

quote:

Baska bir konuda da alintilayip soyledim size, burda da soyliyim :)

Fiber teknolojisinde yagmur camur gibi etkenler etki etmiyor, hiz neyse onu kullaniyorsunuz. Sabit yani.. Ttnet'te ki "su hiza kadar" mantigi yok, 50 mbit vaat ediyorsa 50'sini de kullanirsiniz.

çok teşekkürler hocam. içimi rahatlattın.
    Dediğin gibi bağlantı kopma sorunu yaşamaz bu hızları görürsem daha ne istiyeyim :)

Sabırsızlıkla dönüş yapmalarını bekliyorum.
    Hemen taktıracağım.
    Acaba 40-50 mbt te idm ile kaç mbt hızda indiriyor.

ben 16 mbt e kadar kullanıyorum 1,5 mbt le indiriyor ama hıızm ne alabiliyorum bilmiyorum

50 mbtte kaç la indiriyor ortalama ?

5-7 mbt arası bir şey mi ?

• Ben 20 mbit kullanirken idm ile film ve dizileri ozel bi sitenin serverından cekerken saniyede max 2,8 mb indiriyordu. Ortalama da 2,5 mb falandi.. Ben de bu kampanyaya gecicem, 50 mbit ile tam randimanli bi serverdan 5,5 - 6,5 mb/sn ile indiririz diye dusunuyorum.

• en kötü 5 mbt olsun oda yeter ya 5 mbt ne demek 300 lerle indiriom şimdi.
    Eskiden ne bulursam indirirdim şimid AKK çıkdı 300kb lara düşdük indirmeye üşeniyorum .

Şu superonline a geçersem hem gündüz canavar gibi gezer üstüne istediğim filmi diziyi donmadan izlerim. hemde aksam downloadun keyfine varırım.

Tek korkum zırt pırt hattın kopması ki o da olmaz diosunuz inşallah da olmaz.

Artık adamlardan haber bekliyorum
  • kampanya tam torrentciler için olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam Türk işi olay geldi başıma.
    Superonline yetkilisi ile görüşdüm.
    Sizin oraya teftiş yaptık olur onayını verdik ama bakdık ki balantı yapacağımız noktayı bulamıyoruz. merdivenlerin altında kalmıs herhalde . Siz ve etrafınızdaki 3 binaya hizmet veremiyoruz bu yüzden . Diğer yerden çekmememize de belediye izin vermiyor dedi.

Olaya bakarmısınız bağlantı yerini bulamıyorlarmıs geldi beni buldu olacak iş değil. Tam karsımdaki apartmana verebiliyorlar bana veremiyorlar .

Çözümü yokmu dedim yok dediler ya şaka gibi :)
    Adamada kızamıyorum çok iyi niyetli beyfendi bi adamdı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu paket yeni üyelik alacaklar için en iyi tercih sanırım. Zaten film ve dizileri çoğunlukla geceden atıyoruz. Hele ki arşivciyseniz 720p-1080p trilogy quadrilogy paketler indiriyorsanız bu gece kuşu güzel bir olay. Hiç biri akk'ye sayılmıyor. Geri kalan sayfa gezmek,oyun oynamak arada yine film indirmekle felan 100gb dolmaz.

Hacı pu paketi alsam upload hızı iyi olur mu ?
    COD oyunlarında host olma şansım falan olursa direk geçicem valla.
    Şuan TTNet kullanıyorum taahhüt bitti zaten güzel bir kampanya arıyorum.
  • Arkadaşlar şimdi ben kurumsal müşteriyim iki tane internet paketi var biri dükkan biri evde ben evdekini bu tarifeye geçirmek istiyorum yalnız evdeki internet digiturk kampanyalıydı ama bir sezon gecti ama yanlış hatırlamıyorsam 24 ay taahhütlüydü yani simdi ben bu tarifeye gecebilirmiyim eğer geçebilirsem nasıl bir yol izlemem gerekir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Bu paket yeni üyelik alacaklar için en iyi tercih sanırım. Zaten film ve dizileri çoğunlukla geceden atıyoruz. Hele ki arşivciyseniz 720p-1080p trilogy quadrilogy paketler indiriyorsanız bu gece kuşu güzel bir olay. Hiç biri akk'ye sayılmıyor. Geri kalan sayfa gezmek,oyun oynamak arada yine film indirmekle felan 100gb dolmaz.

Hacı pu paketi alsam upload hızı iyi olur mu ?
    COD oyunlarında host olma şansım falan olursa direk geçicem valla.
    Şuan TTNet kullanıyorum taahhüt bitti zaten güzel bir kampanya arıyorum.

Moruk bu gece kuşu mevcut şartlar için güzel bir paket biraz pahalı ama 10-15 lira daha düşük olan paketlere göre çok daha avantajlı psn'den felanda oyun alıyoruz boyutlar yüksek diğer türlü sıkıntı olur bunda gece 12'den sonra bas oyuna kotaya saymıyor.. Benim upload hızı 1 mbit sıkıntı çekiyorum ama ben 5 yıllık üyeyim bende kota felan yok gerçek sınırsız o yüzden paketimi değiştirmiyorum,yeni paketlerde sanırım upload biraz daha fazla öğreniriz onu. Host olamassın yine çünkü oyunun server'larının kurulduğu merkezlere yakınlık ile alakalı biraz o diğer oyunları bilmemde cod'ta zor ama host olmasan bile bir iyileşme kesin olur. Benim bir arkadaşın upload hızı yüksek oyunu benden 0.5 - 0.7 saniye kadar önce görüyo moruk. Sen ttnet'ten çık her türlü superonline daha iyi zatende uydunet'ide bir araştırmak lazım.

edit: facbook'tan mesaj attım upload hızı nedir gece kuşunda neden sayfanızda yazmıyorsunuz upload hızlarını diye. Numaranızı verin bilgilendirelim diyor çakal. Bi ton zırva anlatacak bana paket satmaya çalışacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 25 Temmuz 2013; 16:41:52 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.